Čepice Santa Klaus s vyšitým jménem

Čepice Santa Klaus s vyšitým jménem

čepice santa klaus
239 Kč
Množstevní slevy

Podrobnosti
  • Rozměry: 28 cm (šířka) x 41 cm (výška)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Červená tkanina z mikrovlákna imitující samet, plyšový typ.
  • Průměr cca 18,5 cm.
  • Délka výšivky max. 20 cm.
  • ID: #2990
  • Více podrobností

Recenze

Popis

Čepice Santa Klaus s vyšitým jménem

Vánoce jsou za dveřmi a tento článek nenechá nikoho lhostejným. Nezapomeňte si připravit všechny detaily pro tuto slavnostní sezónu, aby byla dokonalá. A samozřejmě vytvořte vlastní čepice Santa Klaus pro všechny členy rodiny.

Naše personalizované čepice Santa jsou vyšívané a lze na ně vyšít až 12 znaků. Mají přibližný průměr 18,5 cm a jsou vyrobeny z červené látky imitující koralin, která je velmi měkká a příjemná na dotek. Výšivka je také v červené barvě, takže tvoří ideální sadu, kterou si každý zamiluje.

Výšivka je vysoce kvalitní, pokud hledáte čepici s motivem Santa Klause, která vydrží rok co rok, je to možnost, kterou jste hledali.

Letošní Vánoce si budete moci čepici přizpůsobit pro každého a vytvořit tak momentku, která může být skvělou zábavou při štědrovečerní večeři. Starší i mladší členové rodiny budou chtít mít jednu svojí.

Zábavnou možností je také vytvořit personalizovanou čepici se jménem každého člena společnosti, takže v den firemního oběda nebo večeře bude skvělé, když se všichni zúčastní s čepicí na hlavě a pořídí si společnou fotografii, na kterou budou vzpomínat.

Přizpůsobte si vánoční čepici

Letošní Vánoce budou obědy a večeře s rodinou, přáteli nebo kolegy v práci mnohem zábavnější s personalizovanými vánočními čepicemi. Mohou být personalizovány jménem nebo textem podle vašeho výběru, pokud nepřesáhne 12 znaků.

Jsou super pohodlné, hřejivé a velmi měkké, takže se v nich budete cítit tak pohodlně, že si ani nevšimnete, že je máte na sobě. Máte večeři s přáteli a chcete být hvězdami večera? S touto krásnou Santovou čepicí nezůstanete nikdy bez povšimnutí.

Je také ideální jako dárek pro neviditelného Ježíška, ať už v tajné santovské loterii získáte kohokoli, určitě si svůj dárek zamiluje a bude ho uchovávat se zvláštní láskou.

Vánoční tradice, které si nesmíte nechat ujít

V závislosti na domě existují tradice, které mají hlubší kořeny, a jiné, které nejsou tak hluboce zakořeněné. Nesmí chybět ani vánoční výzdoba v domácnosti, od rodinného ozdobení vánočního stromku za doprovodu koled, přes stavění betlému až po přípravu klasického vánočního cukroví ve tvaru perníčků nebo košíčků. Jakákoli tradice o Vánocích je časem, kdy žijeme v klidu a harmonii a užíváme si každou vteřinu.

Ale je tu jedna tradice, která nesmí chybět a která je stále populárnější: při štědrovečerní večeři si každý účastník nasadí čepici Santa Klause. Nyní si ve Wanapixu budete moci vytvořit verzi 2.0 vánoční čepice, protože už nebudete vědět, co je vaše čepice zač, protože si ji budete moci personalizovat svým jménem nebo slovem, které vás identifikuje. Ideální, že?

Nechte se unést vánoční atmosférou a vytvořte si na našich webových stránkách přizpůsobenou čepici. Postaráme se o to, aby byla dokonalá.