Krabičky s potiskem

5 dostupných produktů

Dárkové krabičky s vlastním potiskem

Když přemýšlíte o tom, co darovat příteli, příbuznému nebo partnerovi, existují výrobky, které nás možná nenapadnou jako první, ale jakmile nám je někdo nabídne nebo na ně narazíme při hledání originálního dárku, najednou "zjistíme", že ano, jsou výborným nápadem na dárek. To je případ přizpůsobených krabic s fotografiemi nebo jmény.

Ve prospěch krabic jako dárku hovoří několik věcí. Hlavním z nich je pravděpodobně to, že se jedná o naprosto všestranný dárek, se stovkami možností využití. Můžete se rozhodnout darovat prázdnou krabici, aby si v ní obdarovaný mohl ponechat, co chce. Nebo ji můžete naplnit detaily, jako jsou čokolády, sladkosti, bižuterní doplňky, karetní hry, obrazy... zkrátka, může mít tisíce využití, ať už je určena dětem nebo dospělým.

Originální je, že víko krabičky si můžete přizpůsobit podle svého přání. Mohou to být personalizované krabice s s fotkama, buď v jako koláž, nebo s velkou hlavní fotografií. Můžete nahrát libovolný obrázek z počítače nebo si vytvořit vlastní kompozici, a to buď od začátku, nebo pomocí některé z našich předpřipravených šablon. Mohou to být také personalizované krabice se jménem nebo s texty, pokud je jejich funkcí identifikovat, že obsah pochází od konkrétní osoby, nebo označit, jaký typ obsahu je uvnitř.

Pokud chcete pouze texty, můžete si vybrat typografii, velikost písma, barvu atd. Ať už si přejete jakoukoli personalizaci, postaráme se o vytvoření personalizované krabice s vaším designem, fotografiemi nebo textem pomocí přímého barevného tisku s vysokým rozlišením. Samozřejmě si můžete vybrat z různých materiálů krabic, stejně jako z různých tvarů, velikostí a objemů. V závislosti na účelu, zamýšleném použití, někdy potřebujeme malé krabice, jindy střední, nebo můžeme koupit i velké krabice.

Můžete vytvořit personalizované krabice pro děti nebo pro dospělé

Můžete se tedy rozhodnout: můžete vytvořit originální personalizovanou krabici, buď aby byla dárkem samotná krabice a obdarovaný ji mohl použít podle svého přání, nebo ji můžete naplnit originálními detaily či praktickými předměty, podle toho, jak se to hodí. Stačí si jen vybrat materiál, rozměry, tvar... a snadno vytvořit svůj návrh online, který obdržíte během několika dní.

Krabice jsou nezbytné v každé domácnosti, pokud jde o úklid a ukládání drobných předmětů. Můžete mít několik krabiček stejné velikosti, poskládaných na sebe, do kterých uložíte drobné výrobky nejrůznějšího druhu: řemeslné výrobky, bižuterii, kuličky, karetní hry, mince, známky, nářadí, klíče, krabičky na tištěné fotografie, krabičky na narozeniny... zkrátka jakékoliv drobné předměty, nebo i ne tak drobné, záleží na krabičce. Existují lidé, kteří jsou skutečnými sběrateli krabic, metodicky uklízejí doma a uchovávají vše v malých krabičkách, a pro tento typ lidí je osobní krabice s fotkami nebo designem nádherným originálním nápadem na dárek.