Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Přívěsek štítek s gravírováním

přívěsek
253
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 21 hodinami 36 min.

Podrobnosti
  • Rozměry: 4,5 cm (šířka) x 0,6 cm (výška) x 0,2 cm (hloubka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Včetně řetízku.
  • Materiál přívěsku: nerezová ocel.
  • ID: #15022
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Gravírovaný přívěsek

Šperky jsou vždy dobrou volbou, když máte dát dárek. Je ale pravda, že když někomu darujeme šperk, osoba, která ho dostane, obvykle patří do našeho nejbližšího okolí, protože jde o velmi osobní věc a musíte ji dobře znát, abyste se mohli bez váhání trefit.

Náš gravírovaný přívěšekje detailem, který jste hledali, s dokonalou velikostí, jednoduchý a který nenechá nikoho lhostejným. Má obdélníkový tvar a můžete na něj vyrýt text, logo nebo obrázek podle vlastního výběru. Personalizovat jej můžete na obou stranách přívěsku.

Je vyroben z nerezové oceli, takže je ideálním šperkem pro každodenní nošení. Nejlepší na něm však je, že personalizace je zcela na vás. Na přívěsek s miniaturním talířkem můžete vytvořit fráze, jména, data nebo slova, která jsou pro vás nebo pro osobu, která jej obdrží, výjimečná.

Personalizace přívěsku je nejlepší způsob, jak jej učinit jedinečným a neopakovatelným.Výsledek jistě potěší. Hodí se pro každou příležitost, ať už jako dárek k narozeninám, Valentýnu, výročí apod.

Dodáváme je se zapracovaným řetízkem a v krabičce pro lepší ochranu výrobku při přepravě.

Přívěsek si můžete personalizovat pro sebe nebo jako dárek

V této sekci najdete spoustu předpřipravených šablon, které si můžete upravit podle svých představ a vytvořit si je podle sebe. Šperky jsou vždy jistým hitem, když máte dát dárek, ale pokud jsou personalizované, mají velmi zvláštní přidanou hodnotu, a to, že jsou navrženy a vyrobeny s ohledem na osobu, která je obdrží.

Pokud nenajdete žádný design, který by odpovídal tomu, co jste měli na mysli, nezoufejte, můžete si také vytvořit svůj gravírovaný přívěsek od začátku. Popusťte uzdu své fantazii a vytvořte dokonalý dárek pro zvláštní příležitost, kterou máte na mysli.

Speciální přívěsky pro zvláštní příležitosti

Příchod miminka do rodiny je bezpochyby jedinečným a neopakovatelným okamžikem. Překvapte maminku náhrdelníkem s vyrytým jménem miminka, datem narození nebo něčím, o čem víte, že ji opravdu nadchne. Aby mohla nosit jméno svého děťátka vždy blízko svého srdce. Už nikdy ho nebude chtít sundat.

Vytvořte gravírovaný přívěsek, který zůstane navždy v paměti

Budete se brzy vdávat a rádi byste své družičky překvapili zvláštním způsobem? Je to velmi důležitý okamžik a ve společnosti Wanapix chceme, aby byl jedinečný. A abyste mohli svým kamarádkám říct, jak moc je máte rádi, tím nejzvláštnějším způsobem. Nyní můžete tento krásný přívěsek personalizovat a vygravírovat jejich jméno, iniciály nebo přidat jednoduchý smajlík, který si jistě zamilují. Na zadní stranu můžete dokonce napsat slovo, které představuje vaše přátelství. Slzy štěstí jsou zaručeny.

Stačí si jen rozmyslet, k jaké příležitosti byste ho chtěli darovat, a zadat svůj návrh na našich webových stránkách. My se postaráme o to, aby byl dokonalý.