Dárky pro učitele

Nejprodávanější dárky pro učitele


Přizpůsobené dárky pro učitele

V mnoha školkách a školách je tradicí, že všichni rodiče společně věnují dárek třídnímu učiteli, když se blíží konec školního roku (přibližně v červnu). Zde je několik nápadů na opravdu dojemný dárek pro učitele. Nejoblíbenějším dárkem je třídní stuha se všemi dětmi ve třídě nebo personalizovaná deka či ručník s kresbami dětí. Buďte nápadití! Existuje několik originálních personalizovaných dárků, z nichž některé jsou levné, pokud nechcete příliš utrácet. A pojem "personalizovaný" znamená, že si produkt můžete vytvořit podle svých představ. Pokud chcete fotografie dětí samostatně nebo s učitelem, můžete tak učinit. Nebo pokud chcete pouze jména jednotlivých dětí nebo učitele, případně kresby dětí, osobní věnování... to vše lze udělat.

Ve společnosti Wanapix se specializujeme na en dárky pro učitele. A to proto, že víme, že originální dárky pro učitele jsou velmi specifickým typem dárku, který je vyhledáván zejména v květnu a červnu, kdy ve školách a na vysokých školách končí vyučování. Alespoň ve Španělsku, kde se nacházíme, se v mnoha třídách rozhoduje o předání dárku učitelům, zejména ve třídách mladších dětí. Naše personalizované dárky se skvěle hodí jako originální dárky pro učitele mateřských, základních a středních škol.

Máme personalizované dárky pro učitele o které je velký zájem:

  • Hrnky pro učitele, s jejich fotografií, fotografií třídy nebo zábavným designem souvisejícím s jejich profesí.
  • Zástěry a stuhy pro učitele například s personalizovaným designem s názvem školy nebo jmény všech žáků.
  • Podpisové obrázky a třídní fotkyam si všechny děti budou moci napsat věnování nebo malou kresbu na památku.
  • Deky pro učitele s fotografiemi nebo originálními vzory.

Věříme, že tyto nápady jsou bezpochyby velmi originálními dárky pro učitele na konci školního roku, nebo i jindy (poděkování, narozeniny, Vánoce nebo jiná významná událost).

Přizpůsobená zástěra pro učitele

Dárky pro učitele podle třídy

Při rozhodování o tom, jaký dárek chcete dát učiteli (o čemž se jistě bude rozhodovat ve známých "školních Whatsapp skupinách"), je velmi důležité, abyste vzali v úvahu, v jakém ročníku jsou vaše děti, tedy věk dětí, které učitel během roku učil. Není totéž věnovat dárek učitelce v mateřské škole nebo v jeslích, která má na starosti jednoleté nebo dvouleté děti, jako věnovat dárek pedagogovi v šestém ročníku základní nebo střední školy, který má na starosti starší nebo téměř dospívající žáky. Druh dárku se bude hodně měnit a může být mnohem dětinštější a něžnější pro učitele mateřských škol; a něco "vážnějšího" nebo s méně dětským tónem pro učitele středních nebo posledních ročníků základních škol.

Z tohoto důvodu jsme na této stránce vytvořili také řadu kategorií pro návrh dárků pro učitele podle ročníků, rozdělených na: jesle, mateřské školy, základní školy a střední školy. Zadejte odpovídající kurz a získejte nápady na dárky, které jsou mnohem více zaměřené na váš případ..

Nápady na dárky pro paní učitelku

Podívejme se, co si myslíte o tomto nápadu: darujte personalizovanou deku s otisky rukou všech dětí na dece, přičemž všechny otisky rukou budou v různých barvách. K tomu může každá maminka nebo tatínek nechat své dítě nechat ruku plnou barvy na listu papíru, digitalizovat ji v JPG (nebo vyfotit mobilním telefonem, dobře zaostřit a dobře osvětlit) a pak všechny ruce přidat do návrhu deky. Vše, co potřebujete, je jeden rodič s minimálními znalostmi, abyste připravili koláž se všemi rukama každého dítěte.

Hrnek se jmény žáků pro učitele

Ačkoli se nejedná o samostatný dárek, doporučujeme přidat také děkovnou kartu s osobním věnováním. Můžete přidat text, jméno učitele, končící školní rok, název třídy? cokoli chcete. V našem internetovém obchodě najdete také personalizované kartičky, které můžete darovat spolu s "hlavním" dárkem.

Myslíme si, že jsou to naprosto wonderful a skvělé dárky! A všechny jsou vhodné pro učitele a učitelky, zcela unisex.

Téměř všichni učitelé se rozpláčou, když dostanou osobní dárek, doopravdy!

Paní učitelko či pane učiteli, třídní, teacher... nezáleží na tom, jak jim říkáte, tady jste pro ně našli ideální dárek.