Zaručené doručení před Dnem otců

Puzzle s vlastní fotkou

Puzzle s vlastní fotkou

Existují hry, které nikdy nevyjdou z módy bez ohledu na to, kolik let uplyne. Mluvíme opuzzle s fotkou. Všichni jsme někdy skládali puzzle, ale nyní máte možnost vytvořit si vlastní model. V obchodech nenajdete žádnou podobnou, protože tyto skládačky jsou tištěny podle fotografie, kterou nám zašlete.

V této části jsme shromáždili všechny naše přizpůsobené puzzle z různých materiálů a v různých velikostech. Jsou velmi zábavné a skvěle se hodí jako dárek pro každou příležitost. Kromě různých materiálů jsou k dispozici také různé počty dílků, takže můžete zvyšovat obtížnost, když jich vyrobíte více a více. Jsou návykové a po dokončení jednoho budete chtít udělat další.

Vytvoření puzzle s fotkou

Nabízíme vám předpřipravené šablony, které si můžete rychle přizpůsobit, ale můžete si také vytvořit vlastní model od začátku s fotografiemi nebo textem. Skládačku můžete vytvořit z libovolné fotografie: rodinné fotografie, fotografie s přáteli, krajiny, záběru z filmu... jakoukoli chcete.

Přizpůsobené puzzle pro děti

Ti nejmenší také milují puzzle, proto jsme na ně mysleli a máme mnoho modelů personalizovaných puzzlí pro děti s menším počtem dílků. Jsou plně přizpůsobitelné a jejich hlavní výhodou je snížený počet dílků (existují puzzle z pouhých 4 dílků), takže si můžete vybrat požadovaný model v závislosti na věku a dovednostech dítěte, které tento dárek dostane.

Přizpůsobené puzzle s fotkou

Nejčastěji se skládají kartonové a dřevěné puzzle, děti však milují i magnetické dětské puzzle,které tříleté nebo čtyřleté děti snadno skládají přímo na magnetickém povrchu, například na dveřích lednice nebo na jakémkoli jiném magnetickém povrchu. Tímto způsobem nehrozí, že by se skládačka při pádu rozbila nebo že by se dílky pohnuly.

Dalším neomylným modelem jako dárek pro menší děti je naše dětská dřevěná skládačka. Celkem jich je devět a jednu ze stran lze personalizovat fotografiemi nebo vzory podle vlastního výběru. Na ostatních stranách jsou již natištěny zábavné dětské kresby, takže je lze také sestavit. Dítě tak může skládat puzzle na straně s osobním motivem nebo na kterékoli jiné straně s ilustracemi.

Personalizované puzzle pro dospělé

Opravdoví fanoušci skládaček potřebují velkou výzvu. Proto jsou nejlepší volbou velké přizpůsobené puzzle s nimiž můžete vytvořit velkolepý návrh. S rostoucí úrovní se zvyšuje obtížnost, a tedy i počet dílků: puzzle velikosti až 3 000 dílků, personalizované s fotkou, stejně jako další modely o velikosti 2 000 dílků nebo 1 000 dílků, které jsou pravděpodobně nejoblíbenější.

Na závěr bychom rádi dodali, že nemáme pouze puzzle k sestavení: máme také personalizované puzzle již sestavené a zarámované, s připraveným háčkem k zavěšení na zeď. Jsou velmi originálním řešením pro výzdobu stěn ložnice nebo obývacího pokoje. Místo klasického obrazu na plátně nebo fotografickém papíře si můžete pověsit tento zarámovaný obraz, který bude obsahovat vaši fotografii zvětšenou ve formátu puzzle.

Přizpůsobené puzzle pro děti

Kdy darovat personalizované puzzle??

Jakákoli příležitost je vhodná pro darování personalizovaného puzzle. Zvláště pokud hrajete na jistotu, tj. pokud víte, že obdarovaný je velkým fanouškem skládání puzzle. V takovém případě, ať už se jedná o dívku nebo chlapce, ženu nebo muže, jistě rádi obdrží fotopuzzle s fotografií sebe, svých dětí, rodiny nebo přátel. Tímto způsobem budou mít k dispozici nové puzzle, které mohou skládat, a navíc budou mít zvláštní motivaci postavit si obrázek, který se jim bude líbit, jakmile ho uvidí hotový.

Proto může být foto puzzle perfektním dárkem k Vánocům, narozeninám, Valentýnu (máme puzzle ve tvaru srdce!), Dni matek nebo Dni otců. Kromě toho existují speciální příležitosti, při kterých lze použít i fotohádanky. Například personalizované puzzle jako svatební oznámení. Jsou páry, které si připraví svatební oznámení a nechají je vytisknout ve skládačkách po několika kusech. Poté každý host dostane rozebrané "puzzle/pozvánku". Takto mohou skládat puzzle, aniž by věděli, co je na něm napsáno, a po složení (doporučujeme několik dílků, protože ne všichni hosté mohou mít chuť skládat velké puzzle) uvidí překvapení: je to svatební oznámení! Můžete vytvořit design, na kterém budou uvedena vaše jména, datum a místo svatby, společná fotografie atd.