Děti a dětská výzdoba

To nejlepší pro vaše děťátko

V prvních letech života potřebují děti více pozornosti a péče. Proto je třeba věnovat zvláštní pozornost všemu, co dostávají, od jídla až po hračky. Rozmazlujte je tím nejlepším, proto doporučujeme naše personalizované dárky pro děti.

V této sekci jsme pro vás připravili naše nejlepší personalizované produkty pro děti abyste se mohli postarat o každý detail v každém koutku, kde bude vaše dítě. Máme mnoho nápadů na dětské dekorace, které můžete realizovat s našimi produkty, takže zůstaňte s námi!

Jak vyzdobit dětský pokoj

Při zařizování místnosti je nutné znát dostupný prostor. V závislosti na tom budeme moci vybrat více nebo méně nábytku. Důležité je, aby měli své věci na dosah. Takže když postavíme knihovnu, necháme horní police s dekoracemi a ve spodních částech jeho knihy, panenky?

Pokud jde o barvu místnosti, je lepší zvolit velmi světlé tóny, aby byla světlejší. Tímto způsobem si můžete pohrát s dekoracemi a přidat jim barvu prostřednictvím různého nábytku a dekorativních prvků. Uvádíme seznam základních věcí, které by v pokoji vašeho dítěte neměly chybět:

  • Lampička:je běžné, že děti mají trochu strach ze tmy. Chceme zabránit tomu, aby se v noci cítili špatně a mohli klidně spát. Z tohoto důvodu jsou naše lampy nepostradatelné.
  • Personalizovaná židle a stůl: tyto kusy nábytku jsou navrženy jimi a pro ně, protože slouží k vytvoření jejich vlastního malého hracího koutku. Stejně jako u ostatních produktů si je můžete přizpůsobit podle svých představ.
  • Žaluzie: vyhoďte běžné záclony a zvolte personalizované dětské záclony. Na našich webových stránkách si můžete vybrat potřebnou velikost a vyzdobit je přesně podle svých představ.
  • Personalizovaný puff: je to oblíbené sedátko těch nejmenších, ale i některých dospělých. Je velmi měkká a naše má tu zvláštnost, že ji můžete navrhnout s fotografiemi dítěte, s designem superhrdiny... Jakkoli si myslíte, že se jim bude líbit nejvíce.
  • Fotky novorozence:tento dekorativní prvek je u maminek a tatínků velmi oblíbený. Máme spoustu předpřipravených šablon, které můžete upravit podle údajů o dítěti. Na stěnách místnosti vypadají skvěle.

Pokud máte dostatek místa, je dobré vytvořit dětský hrací koutek. Můžete pro ně vytvořit oddělený prostor nebo to udělat v jejich vlastním pokoji. Teepee jsou velmi módní, protože vypadají skvěle a děti je milují. Můžete také přidat naše personalizované deky, s nimiž můžete vytvořit vzory silnic, takže si mohou hrát s autíčky; s Twisterem, klasickou hrou pro zábavu s přáteli; s deskovými hrami, takže potřebujete jen kostky a počítadla... Možností je nekonečně mnoho.

Začněte pečlivě zařizovat pokojíček svého děťátka a dodejte mu osobní ráz. Budou se tak cítit v pohodě.