Personalizované dárky na Valentýna

Nápady na Valentýna


Co darovat na Valentýna?

Valentýn, den zamilovaných se slaví každoročně 14. února. Díky našim personalizovaným valentýnským dárkům máte ideální příležitost ukázat, jak moc milujete svého partnera. Můžete vytvořit romantické a originální dárky s vašimi nejvýznamnějšími fotografiemi.

V této části jsme pro vás připravili výběr nápadů na valentýnské dárky. Pokud nevíte co dát svému příteli, přítelkyni, manželovi nebo manželce k Valentýnu, zde najdete ty nejlepší nápady. Díky personalizaci může být jakýkoli výrobek z našeho katalogu skvělým dárkem.

Jak vyrobit originální dárek na Valentýna

Každý den v roce by měl být vhodnou příležitostí k obdarování partnera. Doporučuje se čas od času poskytnout nějaké překvapení nebo detail, aby se plamen lásky udržel a neupadl do monotónnosti. Při životním tempu, které všichni vedeme, však může být někdy obtížné si tyto detaily zapamatovat. Proto je užitečné, že existují dny jako Valentýn, protože pak máme všichni v kalendáři vyznačené datum.

"Co" je stejně důležité jako "jak". Připravit romantický detail a překvapit partnera nic nestojí. Všechny naše výrobky jsou personalizované a můžete si je navrhnout podle svých představ. Mnohé z nich jsou navíc ve tvaru srdce, takže jsou dvojnásob romantické.

Nezapomeňte dárek zabalit a přidat romantický vzkaz. Právě takové detaily jsou tím, co dělá rozdíl a co vašeho partnera opravdu překvapí.

Fotka nebo text?

Hlavní otázka při navrhování našich produktů zní: fotografie, design nebo text? Volba je na vás. V tom spočívá obrovská síla personalizace - můžete se přesně rozhodnout, jak chcete dárek přizpůsobit. V závislosti na produktu bude také vhodnější ta či ona věc.

Fotografie jsou pro dárek nejviditelnější a nejpřitažlivější. Hrnky, deky nebo polštáře obvykle vypadají skvěle a udržují soukromou atmosféru ve vašem domově. Existují však výrobky, které vyžadují větší jemnost: klíčenky, náramky nebo přívěsky. U nich se obvykle provádí gravírování a nejlépe je zvolit iniciály, jména, romantickou frázi nebo zvláštní datum.

Polštář ve tvaru srdce s vlastním potiskem

Koupit valentýnské dárky online

Pro dokonalý dárek nemusíte chodit na ulici. Díky našemu online obchodu se vyhnete davům a frontám, protože zde najdete ty nejromantičtější dárky. V případě dotazů máte k dispozici online chat, telefonní číslo a kontaktní formulář. Tímto způsobem vám můžeme pomoci a vyřešit případné pochybnosti.

Originální a úsporné dárky na Valentýna

Obvykle u tohoto typu termínů hledáme dárky, které splňují dvě podmínky, které jsme uvedli v nadpisu: originální a úsporné. Co se týče originality, můžeme říci, že máme dvě společné věci. Na jedné straně máme skutečně originální výrobky, tedy neobvyklé, pokud jde o dárky. Na druhé straně přichází na řadu personalizace. Díky němu můžeme při vytváření produktu nahrát libovolný obrázek nebo design a můžeme do něj vložit naši nejvtipnější fotografii v páru, jména nás obou, datum výročí atd. Není nic originálnějšího než dárek na míru, protože jde o detail, který nelze najít v žádném obchodě. Vytváříte ji výhradně pro něj.

Co se týče ekonomických dárků, náš katalog je tak široký, že v něm najdete ceny všeho druhu. Od opravdu levných a úsporných dárků až po dražší a dárky vyšší kategorie. Ať už máte jakýkoli rozpočet a plánujete utratit jakoukoli částku, v našem seznamu produktů na míru jistě najdete vhodné řešení.

Valentýnský fotohrnek

Oblíbené valentýnské dárky

Zvláštní příležitosti si zaslouží propracovanější a originálnější dárky. Personalizace vám pomůže oživit vaše nejlepší fotografie v páru a proměnit je v exkluzivní produkty. Jedná se o nejoblíbenější valentýnské dárky:

  • Hrnky: výrobek, který budou používat každý den, zejména pokud jsou milovníky kávy. Můžete si vybrat některou z našich předpřipravených romantických šablon nebo se rozhodnout pro vlastní romantické obrázky.
  • Kovové krabičky s čokoládou a sladkostmi: tento dárek je ideální ze dvou hlavních důvodů. Na jedné straně obsahuje čokoládu Lindt, mini Toblerone nebo sladkosti, které máme všichni rádi. Na druhou stranu se dodávají v kovové plechovce, kterou si můžete přizpůsobit. Až sladkosti dojdou, můžete si kovovou krabičku s personalizovaným víkem nechat navždy.
  • Lampy: jedná se o LED lampy s tlumeným světlem, které jsou ideální na noční stolek. K dispozici jsou různé tvary; na Valentýna doporučujeme lampu ve tvaru srdce.
  • Přívěsky na klíče: nelze jimi opovrhovat, protože se jedná o levnější dárek. Tento typ dárku je oblíbený i na Valentýna, a to ještě více, pokud jej opatříte romantickými frázemi.
  • Polštářky: při této příležitosti jsou oblíbené také dekorativní předměty. Například polštářek se srdíčkem si můžete personalizovat svou fotografií a romantickým vzkazem.
  • Trička: praktický dárek, který mohou nosit, kdykoli se jim zachce. Tato trička můžete navrhnout s romantickými vzory a překvapit ho jedinečným modelem.
Přestože naše nejvýznamnější položky jsou výše uvedené, v našem katalogu jich máme mnohem více. Vašeho partnera jistě nadchnou. Pokud dáváte přednost stejně praktickým dárkům jako v předchozím případě, můžete jim věnovat personalizovanou deku s romantickými fotografiemi, fotorámeček s oblíbeným obrázkem apod. Váš partner si to zaslouží, dejte mu dobrý dárek.

Proč se 14. únor slaví jako den svatého Valentýna?

Všichni od malička víme, že 14. února je Valentýn a že tradicí je obdarovat partnera nebo partnerku dárkem nebo překvapením. Ale proč právě 14. února, a ne v jiný den v roce, a jak tato tradice vznikla?

Pro odpověď se musíme vrátit do 3. století. Císař Claudius II. tehdy zakázal sňatky mezi velmi mladými lidmi, protože tvrdil, že svobodní a bezdětní muži budou lépe sloužit jako vojáci. Naproti tomuto nařízení se kněz jménem Valentinus rozhodl uzavírat tajné sňatky mezi mladými páry, které se chtěly vzít, ale kvůli císařovu zákazu nemohly.

Nakonec byly tyto tajné obřady odhaleny a Valentýn byl 14. února 270 odsouzen k trestu smrti. Z tohoto důvodu se právě v tento den připomíná Den svatého Valentýna.

Pokud jde o tradici darování nebo obchodování v tento den, ta vznikla mnohem později: v 19. století. V roce 1840 začalo ve Spojených státech jedno knihkupectví prodávat dárkové karty s romantickými kresbami a vzory. Byly tak úspěšné, že se staly tak populárními, že se z nich stalo to, co známe dnes, kdy jsou všechny obchody a podniky plné valentýnských motivů a romantických dárků k oslavě tohoto dne.