Kapitánská páska s vlastním potiskem

Kapitánská páska s vlastním potiskem

kapitánská páska
310 Kč
Množstevní slevy

Rozměry
Podrobnosti
  • Rozměry: 26 cm (šířka) x 6,5 cm (výška)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Materiál: speciální pružný polyester.
  • Včetně suchého zipu pro upnutí a bezpečnostní gumy k připevnění.
  • Průměr (min-max): Dětská (18-23 cm) / Mládežnická (23-28 cm) / Dospělý (28-34 cm).
  • Lze prát v pračce.
  • ID: #17073
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Kapitánská páska na zakázku

Dodejte svému fotbalovému klubu punc profesionality a odlišnosti s těmito přizpůsobitelnými páskami na ruku pro kapitány. Nyní může kapitán fotbalového týmu (nebo basketbalového, ragbyového, házenkářského, hokejového...) nosit kapitánskou pásku s osobním znakem týmu, jménem, klubovými barvami atd. Nebudete tak muset nosit obecnou pásku jedné barvy a budete mít pásku, která reprezentuje barvy a znak týmu.

Materiál pásky je ze speciálního pružného polyesteru a je elastický, aby se pohodlně přizpůsobil průměru paže kapitána. Pevně drží na místě pomocí suchého zipu a obsahuje také gumový bezpečnostní pásek, který zabraňuje pádu v případě, že se suchý zip uvolní, a který je během používání skrytý. A lze ji prát v pračce, takže je po každé hře pěkně čistá.

Jaká je role kapitána týmu?

Kapitánské pásky jsou textilním doplňkem používaným ve fotbale, ragby, hokeji a dalších sportech k označení hráče, který je vedoucím týmu na hřišti. Páska se nasazuje na ruku hráče, který je určen jako kapitán, a obvykle je na ní znak nebo logo týmu nebo barvy reprezentující klub. Hlavním účelem těchto pásků je umožnit rozhodčím a divákům identifikovat hráče, který k nim smí během zápasu promlouvat jménem týmu.

Personalizované pásky na paži pro kapitány

Při fotbalových zápasech a dalších sportech je na hřišti tolik hráčů, že by bylo velmi nekontrolovatelné, aby si všichni mohli stěžovat rozhodčímu. Z tohoto důvodu je stanoveno, že pouze kapitán může mluvit s rozhodčím o těchto typech stížností nebo připomínek ke hře..

Úloha kapitána ve fotbale spočívá ve vedení a reprezentaci týmu na hřišti. Kapitán je hráč, který zastupuje svůj tým na schůzkách s rozhodčími před zápasem, při změnách hry a v jakékoli jiné situaci, kdy je třeba, aby někdo mluvil jménem týmu. Kapitán je také hráč, který má tu čest převzít trofej pokud jeho tým vyhraje zápas nebo turnaj. Je to velká pocta, protože to bude právě on, kdo bude na fotografiích držet trofej pro vítěze.

Kromě fotbalu se kapitánská páska používá i v jiných sportech, například v basketbalu, ragby a hokeji, kde označuje vedoucího týmu.

Původ a historie kapitánských pásků

První zápas, ve kterém byla kapitánská páska nasazena, není s jistotou znám, ale předpokládá se, že byla poprvé použita přibližně ve 20. až 30. letech 20. století.

Původ těchto pásků je nejistý, ale předpokládá se, že byly poprvé použity jako pomůcka pro rozhodčí, aby mohli identifikovat hráče, který s nimi smí během zápasu mluvit.

Personalizované elastické kapitánské pásky na paži

Další využití personalizovaných pásků na ruku

Tyto elastické pásky na ruku na míru mohou mít více funkcí než jen použití ve sportovním týmu. Například: tisk a novináři. Při některých událostech, které se mohou konat na stadionech, v halách, na koncertech, sportovištích..., přicházejí specializovaní novináři, aby událost pokryli. Použití personalizovaných pásků s nápisem "PRESS" nebo dokonce s personalizovaným jménem každého média či novináře umožní rychle identifikovat, kdo je novinář, a urychlí jejich vstup a výstup z určitých vyhrazených prostor na těchto akcích.

Také pro členy ochranky, se stejným cílem rychlé identifikace. Účastníci akce i organizátoři tak budou moci snadno identifikovat členy ochranky díky personalizovaným náramkům, které budou nosit. Stručně řečeno, pásky na ruku jsou produktem, který může mít různé aplikace a využití.