Fotokeramika

fotokeramika
1 014 Kč
Doručeno mezi 1-2. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 21 hodinami 59 min.

Tvar
Rozměry
Podrobnosti
 • Rozměry: 6 cm (šířka) x 8 cm (výška)
 • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
 • Vyrobeno z porcelánu.
 • Tisk zůstává neporušený po dobu 50 let.
 • Obrázek se vypaluje po dobu 8 hodin v peci při teplotě 800 °C.
 • ID: #1648
 • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Fotokeramika na památku zesnulých

Personalizovaná fotokeramika je mezi našimi zákazníky velmi žádaným zbožím, protože do ní vkládáme mnoho úsilí, péče a odhodlání, aby byla dokonalá. Pokud chcete, aby váše náhrobní fotokeramika měl tu nejlepší kvalitu a odolnost, toto je produkt, který hledáte. Všimněte si, že jsme do něj vložili všechnu lásku světa, je to ručně zpracovaný výrobek který se vyznačuje velkou kvalitou.

Velmi často se pro náhrobky používá personalizovaná kermika. Na ni se nahraje fotografie vašeho blízkého, která se poté umístí na náhrobek.

Vyrábějí se z porcelánua zpracovávají se ve speciální peci při vysokých teplotách po dobu několika hodin, aby byla zajištěna kvalita po celá desetiletí. Tyto výrobky jsou navrženy tak, aby vydržely mnoho let a odolaly všem klimatickým podmínkám. Jsou ošetřeny speciálním smaltem a barva nemusí být totožná s původní fotografií.

Z jakých možností fotokeramiky si mohu vybrat a jak si ji mohu přizpůsobit?

V této sekci najdete fpersonalizovanou fotokeramiku různých tvarů a velikostí, mezi nimiž najdete:

 • Oválná fotokeramika, víme, že to je jednou z nejpoužívanějších v průběhu let.Oválná fotokeramika je klasika, která nikdy nevyjde z módy, a můžete si vybrat z různých velikostí a provedení s rámečkem nebo bez něj, ve zlaté nebo stříbrné barvě.
 • Obdélníková fotokeramika, to je keramická fotografie, která je o něco modernější než klasická verze. Na výběr jsou různé velikosti a můžete si také vybrat možnost "s rámečkem" a "bez rámečku". Pokud si vyberete zlatý rámeček, je vyroben z hliníku (mosazi) a stříbrný rámeček je vyroben z nerezové oceli, oba jsou vynikající kvality.
 • Fotokeramika ve tvaru srdce, to je verze pro lidi, kteří mají rádi nejinovativnější tvary, s tímto tvarem vytvoříte obrázek, který sám o sobě bude znamenat lásku, kterou máte ke své milované osobě. Můžete si vybrat jeden obrázek ve tvaru srdce nebo balíček 2 stejných srdíček. Povrchová úprava je vynikající a na náhrobku se vám bude líbit, jak krásně vypadá.
 • Oválná fotokeramika s kovovým stojánkem,tato varianta je ideální, když ho nechceme připevňovat k náhrobku. Existují náhrobky, na které lze něco umístit, a tato oválná fotokeramika se stojánkem je ideální. Rám je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. Na výběr jsou také různé velikosti. Tato možnost se také často používá pro pohřeb nebo pohřební službu, kdy fotografii umístíme na rakev, abychom si připomněli podobu dané osoby za jejího života.
 • Oválná fotokeramika se zlatým rámem, který by se dal nazvat také fotoporcelán. Tato varianta má také opěrnou nožičku, takže je stejně jako předchozí varianta ideální pro dobu pohřbu nebo márnice, případně i pro opření o náhrobek, pokud má poličku. K dispozici je pouze jedna velikost, která je nejoblíbenější. Zlatý rám je vyroben z hliníku (zlaté mosazi), který mu dodává vysokou kvalitu.

Proces personalizace a nákupu je velmi jednoduchý, protože objednávku lze provést na těchto webových stránkách, pohodlně z jakéhokoli počítače..

Chcete-li si objednat digitální fotokeramiku, stačí vstoupit do katalogu, vybrat si požadovaný výrobek z dostupných, pomocí online editoru nahrát fotografii a připravit návrh keramiky. V mžiku budete mít dokonalou fotokeramiku připravenou k objednání.

Faktory, které je třeba zvážit před objednáním fotokeramika

Barevná škála keramiky je menší než barevná škála monitoru nebo fotografie, takže výsledek se může lišit od původních barev, ale vždy se budeme snažit, aby byl co nejvěrnější a nejpodobnější skutečnosti.

Zkontrolujte rozměry náhrobků a nápisů na nich, abyste mohli objednat ideální velikost. Zhodnoťte také, zda bude vypadat lépe s rámečkem nebo bez něj, a pokud se rozhodneme pro rámeček, promyslete, zda bude vypadat lépe ve zlatém nebo stříbrném odstínu.

Jsme lídři ve výrobě personalizovaných produktů a do všech předmětů, které personalizujeme, vkládáme spoustu lásky a péče, ale do tohoto ještě více. Většinou se jedná o článek, který se vyrábí pro lidi, kteří nás opustili a pro které jsme cítili něco výjimečného, takže si dáváme záležet a děláme, co můžeme.

Díky tomuto ručnímu procesu je konečným výsledkem vysoce kvalitní výrobek z nejlepších materiálů, který je odolný navenek.

Nyní si u nás můžete vytvořit vaši fotokeramiku a my se postaráme o to, aby vypadalo přesně podle vašich představ.

Personalizovaná fotokeramika