Šerpa s vlastním potiskem

Šerpa s vlastním potiskem

šála
253 Kč
Množstevní slevy

Podrobnosti
  • Rozměry: 188 cm (šířka) x 14,5 cm (výška)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Přizpůsobte si náš motiv nebo si ho vytvořte od začátku.
  • Přední a zadní strana se přizpůsobuje zvlášť.
  • Kvalitní tisk a syté barvy.
  • Materiál: 100% polyester.
  • ID: #621
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Šerpy s vlastním potiskem

Při pořádání večírku je několik základních prvků: hudba, nápoje, jídlo a ¡fotošerpy! Je to velmi originální a zábavný způsob, jak "korunovat" osobu, které je oslava určena, a učinit z ní hlavní postavu oslavy.

Jedná se o plně přizpůsobitelný produkt, který můžete použít na různých večírcích nebo akcích. Je levná, ale velmi kvalitní, protože ji můžete vytvořit s důrazem i na ten nejmenší detail. Lze ji personalizovat z obou stran a můžete na ni vytvořit co nejzábavnější a nejoriginálnější design.

Jsou vyrobeny ze 100% polyesteru. Vámi požadovaný design vytiskneme na celou plochu v plné barvě, takže získáte exkluzivní model.

Narozeninová šerpa

Narozeninové šerpy jsou velmi častým prvkem tohoto druhu oslav. Zvláště když se jedná o velmi významná čísla. Naši zákazníci si kupují pásky k 18. narozeninám a k 50. narozeninám, protože se jedná o významná data, kdy se mnoho lidí také rozhoduje uspořádat oslavu.

Máme mnoho různých předpřipravených šablon, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a získat vtipné a zábavné narozeninové šerpy s vlastním potiskem Můžete také vložit fotografii oslavence a udělat ji ještě výjimečnější.

Šerpa miss

Další typické použití tohoto výrobku je na městských slavnostech. Tam se vybírají královny oslav. Při slavnostním obřadu jsou korunovány a dostanou přizpůsobenou šerpu kterou mohou nosit během celých oslav a uchovat si ji jako památku do budoucna

Můžete si také vyrobit vtipné šerpy miss a mister a dát jim vtipnější nádech, aby se z kohokoli, koho chcete, stal král nebo královna večírku.

Šerpy na rozlučku se svobodou

Tento produkt nemohl chybět na jedné z nejzábavnějších akcí. Na našich webových stránkách najdete různé návrhy pro rozlučky se svobodou. Používá se k tomu, aby se osoba, která se bude vdávat, odlišila od všech ostatních. Můžete také vytvořit design "přátel nevěsty" a vytvořit jiný design pro nevěstu.

Pokyny pro praní

  • Umyjte je vodou a mýdlem.

Instrucciones de lavado

Všechny rozměry těchto textilních výrobků jsou přibližné a mohou být ovlivněny přenosem obrazu a výrobním procesem.

Záruka kvality

Materiál použitý k výrobě tohoto výrobku je v souladu s certifikátem OEKO-TEX®, který zaručuje, že materiál splňuje požadovaná kontrolní kritéria, stejně jako doplňky, jako jsou nýty, knoflíky, zipy, podšívky atd. Textilní materiály s pečetí kvality OEKO-TEX® mají vlastnosti šetrné k pokožce.

Certifikát OEKO