• Rozměry: 15,2 cm (šířka) x 26 cm (výška)
  • Vyberte si 1 samostatné pálku nebo kompletní sadu se 2 pálkami (s různým designem) + 3 míčky + textilní pouzdro.

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované pálky pro vaše turnaje v ping pongu

Personalizované ping-pongové pálky jsou vysoce kvalitní výrobek, ideální pro hráče stolního tenisu. Jsou vyrobeny z robustního dřeva, které poskytuje stabilitu a přesnost při úderech. Povrch z gumy zajišťuje skvělou kontrolu a efekt nad míčkem, což zlepšuje výkon během hry.

Nejvýraznější vlastností těchto pálek je jejich personalizace. Jedna strana může být ozdobena libovolným obrázkem, jménem nebo textem dle vašeho přání, zatímco druhá strana je černá, což vytváří profesionální a unikátní vzhled. Tato možnost umožňuje každému hráči mít jedinečnou pálku personalizovanou jeho vkusu.

Výrobek je dostupný jak v individuálním formátu, tak i v kompletní sadě. Sada obsahuje 2 personalizované pálky, 3 vysoce kvalitní míčky a elegantní textilní pouzdro, které slouží k ochraně vybavení. Toto pouzdro je ideální pro přepravu pálek a zajišťuje jejich dlouhou životnost.

Tyto personalizované pálky jsou skvělým a zábavným dárkem pro fanoušky stolního tenisu. Pálky personalizované jménem nebo speciálním obrázkem jsou praktickým a jedinečným dárkem. Navíc kompletní sada je luxusní set, protože obsahuje vše, co je potřeba ke hře.

Vlastnit personalizovanou pálku nejen přidává exkluzivitu, ale také zvyšuje zážitek ze hry. Pálky jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů kvality, což zajišťuje, že lze hrát perfektně, i přes samotnou personalizaci.

Tyto personalizované pálky na ping pong jsou ideálním výrobkem pro amatérské hráče, kombinují styl, funkčnost a kvalitu v každé hře stolního tenisu. Ať už pro osobní použití nebo jako dárek, tyto pálky vynikají svým jedinečným designem a vysokou odolností.

Personalizované ping pongové pálky

Základní pravidla stolního tenisu

Stolní tenis má základní pravidla, která je snadné se naučit. Zde vysvětlujeme klíčové body:

1. Skóre zápasu: Zápas se obvykle hraje na nejlepší z pěti nebo sedmi setů. Každý set je vyhrán při dosažení 11 bodů, ale musí být rozdíl dvou bodů pro výhru v setu. Pokud oba hráči dosáhnou 10-10, hraje se, dokud jeden nevyhraje rozdílem dvou bodů.

2. Jak se získává bod: Bod se získává, pokud soupeř správně nevrátí míček. To může nastat, pokud míček nedopadne na soupeřovu stranu stolu, pokud soupeř zmešká úder nebo nezvládne míček vrátit předtím, než dvakrát odskočí na jeho straně. Bod lze také získat, pokud soupeř udělá úder, který dopadne mimo stůl, aniž by se ho dotkl.

3. Jak se podává: Podání musí být provedeno zezadu stolu, míček musí být položen na otevřenou dlaň a vyhozen alespoň 16 cm do vzduchu před tím, než je udeřen. Míček musí nejprve dopadnout na podávajícího stranu a poté na stranu soupeře. Podání se střídá mezi hráči po každých dvou bodech, kromě případu, kdy skóre dosáhne 10-10, kdy se podává po každém bodu.

4. Střídání podání: Za normálních podmínek se podání střídá po každých dvou bodech. Pokud skóre dosáhne 10-10 (nebo "deuce"), podání se střídá po každém bodu.

5. Změna stran: Hráči si mění strany po každém setu. Pokud dojde k rozhodujícímu setu (poslední), mění si strany, když jeden z hráčů dosáhne 5 bodů.