Personalizované obaly na notebooky a tablety

pouzdro
431 Kč
Doručeno mezi 27-28. června s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 21 hodinami 59 min.

Rozměry
Podrobnosti
  • Rozměry: 32 cm (šířka) x 23 cm (výška)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Různé velikosti pro notebook a tablet.
  • Materiál: tkanina Oxford (100% voděodolný polyester).
  • Možnost personalizace na obou stranách.
  • Lze prát v pračce, není vhodné do sušičky.
  • ID: #17685
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované textilní obaly na notebooky a tablety

Pokud hledáte ochranu a styl pro váš notebook nebo tablet, rádi bychom vám představili naše personalizované obaly na notebooky. Tyto obaly jsou dokonalou kombinací funkčnosti a personalizace, navržené tak, aby vyhovovaly vašim technologickým potřebám a vyjadřovaly váš jedinečný styl.

Vyrobené z vysoce kvalitních textilních materiálů, tyto obaly poskytují optimální ochranu pro vaše elektronická zařízení, chrání je před poškrábáním, odřením a prachem během vašich cest z jednoho místa na druhé. S různými dostupnými rozměry můžete najít obal, který dokonale odpovídá rozměrům vašeho notebooku či tabletu, a tím pádem dokonale padne. Navíc jsou dostatečně prostorné na to, aby se k notebooku vešla i nabíječka.

Nejlepší na tom všem je, že naše obaly jsou úplně personalizovatelné. Pokud máte oblíbený design, speciální fotografii nebo firemní logo, nyní si ho nechat umístit na obal vašeho notebooku a/i tabletu. Personalizujte obě strany obalu libovolným obrázkem, od motivů, které máte rádi, až po vaše nejoblíbenější fotografie. Při personalizaci, kterou nabízíme, máte naprosto volnou ruku a můžete svou kreativitu vyjádřit jakkoli a nechat vyniknout váš obal nad ostatními velice originálním způsobem.

S těmito personalizovanými obaly můžete vyndat váš notebook nebo tablet z obalu, který bude mít vytištěný váš oblíbený design, a jistě upoutáte pozornost ostatních, kteří váš obal uvidí. Ať už jste na obchodní schůzce, pracujete v kavárně, nebo cestujete vlakem nebo letadlem, vaše zařízení bude chráněno se stylem a osobitostí.

Skvělý výrobek jako dárek při různých příležitostech

Naše personalizované obaly na notebooky a tablety jsou ideálním dárkem pro jakoukoli příležitost. Překvapte svého přítele nebo rodinného příslušníka k narozeninám, na Dne otce, na Valentýna nebo o Vánocích obalem, který bude odrážet jejich osobnost a oblíbené záliby. Je to také skvělý nápad, jak doplnit nákup nového notebooku nebo tabletu personalizovaným odpovídajícím obalem. Je to dokonalá třešnička na dortu pro kompletní a personalizovaný technologický zážitek.

Tento výrobek je také velmi vhodný pro firmy, protože mohou svým zaměstnancům poskytnout obaly s firemním logem. Takže když zaměstnanci přenášejí svůj notebook nebo tablet a vezmou ho na schůzky nebo akce, ostatní účastníci uvidí firemní logo vytištěné na obalu.

Kromě jejich jedinečného stylu naše personalizované obaly na notebooky také nabízejí pohodlí a praktičnost. Jsou vybaveny zipy, které se snadno rozepínají a zapínají, umožňují rychlý přístup k vašemu zařízení, když ho potřebujete, a udržují ho v bezpečí, když není používáno. Ať už je to ve vašem batohu, kabelce, nebo jen pod paží, nosit váš notebook nikdy nebylo tak pohodlné a elegantní.

Personalizované obaly na notebooky a tablety