Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Dětská hra "Match Bubbles" s potiskem

hra
385405 Kč
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 6 hodinami 4 min.

Model
Podrobnosti
 • Rozměry: 10ø cm (průměr)
 • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
 • Minimální doporučený věk: +5 let.
 • Počet karet: 30 karet. Každá karta obsahuje 6 symbolů.
 • Celkem je k dispozici 31 symbolů. 30 si uživatel může přizpůsobit.
 • Mezi dvěma libovolnými kartami se shoduje vždy pouze jeden symbol.
 • Rodinná stolní hra pro 2 až 8 hráčů.
 • Délka hry: 15 minut (přibližně).
 • Přizpůsobte si symboly na kartách.
 • Gramáž kartách: 350 gr.
 • ID: #15780
 • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Základní údaje

 • Počet hráčů: 2 až 8 hráčů
 • Doba trvání hry: 15 minut (přibližně)
 • Doporučený minimální věk: +5 let
 • Typ: karetní hra
 • Rodinná hra

Hra Double s přizpůsobenými symboly

Hra Double je po celém světě velmi oblíbená karetní hra, jejímiž hlavními rysy jsou mentální a vizuální rychlost, stejně jako rychlost a reflexy. Myšlenka je velmi jednoduchá: všechny karty v balíčku mají různé symboly a mezi dvěma kartami v balíčku je vždy jen jeden symbol, který se shoduje. Během hry se zobrazí dvě karty a cílem je jako první najít odpovídající symbol.

Hra je velmi zábavná, jednoduchá a vhodná pro všechny věkové kategorie. Už jen proto je to ideální dárek pro každého bez ohledu na věk. Navíc je tato dvojí hra přizpůsobitelná. To znamená, že symboly, které chcete na kartách zobrazit, můžete nahrát z mobilního telefonu nebo počítače. Stejně jako v základní hře je mezi dvěma kartami vždy pouze jeden shodný symbol. Ale skutečnost, že tyto symboly mohou být tvářemi jednotlivých členů rodiny, rodinného psa nebo kočky, přátel, kreseb nebo jakéhokoli loga či symbolu, činí hru dvakrát originálnější.

Jak hrát Double

Double je hra, kterou lze hrát několika různými způsoby. Konkrétně vám nabízíme až 5 herních režimů, takže můžeme říci, že Double Double je pět her v jedné.

Než začnete hrát některý z herních režimů, dobře zamíchejte balíček karet. Tyto herní režimy jsou:

Věž

Každému hráči rozdejte 1 list lícem nahoru. Každý hráč položí svou kartu na stůl před sebe lícem dolů (na stranu bez symbolů). Zbytek balíčku se položí lícem nahoru doprostřed stolu.

Na povel "Hra začíná!" otočí všichni hráči svou kartu a musí najít opakující se symbol na své kartě a na kartě v prostředním balíčku. Nezapomeňte, že se vždy opakuje pouze jeden symbol. Hráč, který jako první najde svůj opakující se symbol, řekne nahlas své jméno a poté si vezme kartu z prostředního balíčku a položí ji na svou stranu stolu na kartu, kterou již měl.

Nyní je v prostředním balíčku nová karta, takže se postup opakuje: kdo nejrychleji najde opakující se symbol mezi svou kartou a prostřední kartou, řekne název symbolu a vezme si prostřední kartu. Takto hrajeme, dokud v prostředním balíčku nezbudou žádné karty.

Po skončení hry každý hráč spočítá všechny karty, které nasbíral. Kdo jich má nejvíc, vyhrává hru!

Příkop

Hraje se stejným způsobem jako "Věž", ale obráceně. Okamžitě pochopíte. Ve hře "The Pit" jsou VŠECHNY karty rozdány všem hráčům lícem dolů. S výjimkou jedné karty, která zůstane uprostřed stolu lícem nahoru.

Na povel "Hra začíná!" každý hráč otočí svůj balíček karet a začne porovnávat vrchní kartu svého balíčku s prostřední kartou. První hráč, který najde opakující se symbol mezi prostřední kartou a kartou ve svém balíčku, řekne nahlas název symbolu a poté položí vrchní kartu svého balíčku na prostřední kartu. Tímto způsobem se změní prostřední karta a všichni hráči musí začít znovu hledat opakující se symbol.

Hra končí, když hráči dojdou karty v balíčku, a vyhrává ten, kdo jako první odhodí všechny karty.

Hra Double s personalizovanými symboly

Horká brambora

Každému hráči je rozdána karta lícem dolů. Hráč musí držet svou kartu v dlani. Rozhodneme se, kolik kol chceme hrát. Například 8 kol. Vedle každé hry položíme balíček karet s tolika kartami, kolik kol budeme hrát (v tomto příkladu 8 karet).

Na povel "začít hru" otočí každý hráč kartu v dlani lícem nahoru, aby viděl symboly, a ponechá ji v klidu. Každý hráč se podívá na karty ostatních hráčů, a jakmile identifikuje symbol, který se shoduje s jeho kartou, řekne nahlas název symbolu a dá svou kartu tomuto hráči. Hráč, který odevzdal svou kartu, si pak vezme první kartu z balíčku vedle sebe.

Po uplynutí stanoveného počtu kol vyhrává hráč, který má ve svém osobním balíčku nejméně karet.

Jdi pro všechno

Karta se položí doprostřed stolu lícem nahoru, aby byly vidět symboly. Kolem této centrální karty se položí karty lícem dolů (tolik karet, kolik je hráčů). Zbytek karet se odloží stranou.

Jak hrát Double

Na povel "Hra začíná!" otočí každý hráč jednu z karet, všichni najednou. Všichni hráči mohou porovnávat ústřední kartu se všemi ostatními kartami a jako vždy, když najdou společný symbol, řeknou ho nahlas a nechají si kolem sebe kartu, která byla porovnána (ústřední karta se nemění). Hra se nezastavuje a hráči se budou snažit vzít si zbytek okolních karet pokaždé, když najdou symbol, který odpovídá ústřední kartě.

Jakmile nezbude žádná z okolních karet, hraje se nové kolo, v němž se obnoví prostřední karta, položí se na ni karta z balíčku a kolem ní se opět položí tolik karet lícem dolů, kolik je hráčů.

Takto se hrají kola, dokud v obecném balíčku, který byl použit k obnovení karet, nezbudou žádné karty. Vítězem se stává ten, kdo má v držení nejvíce karet.

Otrávený dar

Každý hráč dostane jednu kartu lícem dolů. Zbývající karty se položí lícem nahoru do balíčku uprostřed stolu.

Na povel "Hra začíná" hledá každý hráč společný symbol mezi ústřední kartou a kartami ostatních hráčů, s výjimkou své vlastní karty. Jakmile je nalezen společný symbol, řekne se nahlas a hráč, který tak učinil, položí prostřední kartu na kartu hráče, který má shodnou kartu. Do středového balíčku se dobere další karta a hra pokračuje stejným způsobem, dokud ve středovém balíčku nezůstanou žádné karty.

Vítězem se stává ten, kdo má nejméně karet. Proto se jí říká "otrávený dárek", protože karty rozdáváme ostatním hráčům a pokaždé, když jim je dáme, jim ubližujeme.

Personalizovaný Dobble