Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Persolizované náramkové hodinky

Náramkové hodinky s fotografiemi

Pokud patříte mezi lidi, kteří neradi ztrácejí čas, máme pro vás nezbytnou věc, kterou budete chtít nosit každý den. Naše personalizované náramkové hodinky s fotografiemi jsou ideální pro lidi, jako jste vy, kteří neradi ztrácejí čas.

Máme různé modely, které si můžete vybrat a přizpůsobit zcela podle svých představ. S naším editorem se před vámi otevře vesmír personalizace.

Na našich webových stránkách najdete modely náramkových hodinek pro ženy i muže,oboje s ocelovým řemínkem "Milanese mesh". Přizpůsobit si můžete takésportovní náramkové hodinky (k dispozici ve čtyřech barvách: bílé, černé, červené a tmavě modré) a nakonec náramkové hodinky pro mládež, které jsou rovněž k dispozici ve čtyřech různých barvách (růžové, černé, bordó a tmavě modré).

Ocelové náramkové hodinky jsou klasičtější, tradičnější hodinky pro lidi, kteří chtějí zůstat nepovšimnuti a nepřitahovat příliš pozornosti. Je diskrétní, elegantní a pohodlný. Zdá se, že v jednom článku je mnoho vlastností, ale až ho budete mít v rukou, zjistíte, že je má všechny a že je dokonalý.

Na druhou stranu sportovní a mladistvé náramkové hodinky, mají oba o něco výraznější nádech a kromě možnosti výběru ze čtyř různých barev jim jejich materiály dodávají žoviálnější nádech. Ideální na procházky nebo sportování. Svůj čas budete mít neustále pod kontrolou.

Personalizované náramkové hodinky pro ženy

Přizpůsobte si náramkové hodinky pro sebe nebo jako dárek

Každou z nich můžete přizpůsobit svému stylu: klasičtějšímu, elegantnějšímu nebo zábavnějšímu či mladistvějšímu. Díky personalizaci máte v rukou moc vytvářet jedinečné, unixexové designy, protože ty se líbí každému. Navíc se jedná o levné náramkové hodinky na míru, aleve skvělé kvalitě a s dokonalým zpracováním.

V našem editoru si je můžete navrhnout podle svých představ. Můžete si vybrat fotografii nebo obrázek, který chcete, a my ho vytiskneme v plné barvě a zakomponujeme do ciferníku, pěknou kresbu nebo text podle vašeho přání. Každému, koho potkáte, budete chtít říct, kolik je hodin.

Nabízíme vám také různé předpřipravené šablony pro snadné a rychlé přizpůsobení. Začněte vytvářet svůj nejosobnější doplněk a dodejte mu vlastní styl. Bez něj se z domova nedostanete.

Kdy darovat personalizované náramkové hodinky?

Jsou ideálním dárkem pro jakoukoli příležitost. S tímto dárkem se vždy trefíte, i když jako všechno má vždy nějaké momenty, které se zdají vhodnější, v případě personalizovaných náramkových hodinek se obvykle používají spíše k narozeninám nebo Vánocům.

Hodí se ale i na Valentýna, Den matek, Den otců, jako dárek pro neviditelného přítele nebo třeba pro prarodiče k jejich svátku.

Pokud hledáte dokonalý dárek, jsou tyto hodinky pro vás! Přemýšlejte o tom, jak si ji chcete přizpůsobit, a my to zařídíme.

Personalizované náramkové hodinky pro muže