Zaručené doručení před Dnem otců

Sněžítko s fotkou

Sněhové koule s vašimi fotkami

Personalizované sněhové koulejsou dárkem, který je známý už léta a nikdy nezklame. Krásný detail, který si můžete přizpůsobit podle svého vkusu nebo podle vkusu osoby, která jej obdrží. Vyberte si z mnoha různých modelů a vytvořte si originální a jedinečnou sněhovou kouli s obrázkem podle vlastního výběru.

Pokud máte rádi fotografie na nočním stolku, ale nechcete typický rámeček, naše personalizované sněhové koule jsou pro vás ideální volbou. Na výběr máte až čtyři modely : klasické sněžítko , una obdélníkové pro modernější designy, ve tvaru srdce pro romantičtější povahy a kulovité ale s dětskými motivy na podstavci, které je činí rozkošnými. A v rámci těchto čtyř možností je mnoho dalších, některé s padajícím sněhem, jiné s padajícími hvězdami, dokonce i jeden s pískem uvnitř ideální pro fotografie z léta na pláži, na které nikdy nezapomenete. Můžete na ně libovolnou fotku : fotografie s partnerem, rodinou, pěkný design nebo motivační text, který uvidíte pokaždé, když vstanete z postele, a pomůže vám začít den s plně nabitou baterií.

V závislosti na zvoleném modelu si můžete přizpůsobit jednu nebo obě strany sněžítka. Vyberte si ten, který se vám líbí nejvíce, a vložte požadovanou fotografii. Bude to ideální dárek pro vašeho partnera, přítele nebo někoho blízkého.

Jsme si jisti, že se vám bude líbit speciální funkce: otografie je u všech modelů odnímatelná . Všechny sněžítka lze otevřít a změnit tak fotografii, aniž by se tekutina nebo dekorace uvnitř dostaly ven. Tímto způsobem můžete obnovit obraz tohoto originálního rámu, kdykoli se vám zachce. Potřebujete pouze fotografii stejné velikosti, jako je velikost původní, a můžete ji libovolněkrát měnit.

Kulaté sněžítko s vlastní fotkou

Jak si přizpůsobit sněhovou kouli

Na našich webových stránkách najdete nekonečné množství modelů k personalizaci, s frázemi pro každé roční období, ale bezpochyby nejoblíbenější jsou již mnoho let ty s fotografiemi.

Pokud je vámi vybraný míč oboustranně personalizovaný, můžete na jednu stranu umístit fotografii a na zadní stranu větu a datum nebo gratulační větu či dokonce jinou fotografii, abyste jej mohli otočit a obnovit, aniž byste museli tisknout další novou fotografii.

Pomocí našeho editoru, který je velmi jednoduchý a intuitivní, si můžete přizpůsobit jakékoli z našich sněžítek. Stačí jen popustit uzdu fantazii a vytvořit dokonalou kouli, která ozdobí jakýkoli kout vašeho domova.

Kdy darovat sněžítko s vlastním motivem

Zdá se, že v populární kultuře je určeno, že tento typ sněhové koule se obvykle dává pouze jako vánoční dárek,ale není tomu tak. Je to super originální dárek pro jakékoli jiné roční období. Je to také například perfektní dárek k Valentýnu, něžítko ve tvaru srdce s dekorací srdce uvnitř nebo k výročí páru například s sněžítkem s krásnou fotografií z léta na Menorce s pískem uvnitř. Jedinečný suvenýr vytvoříte během chvilky a překvapíte, koho budete chtít, pouhou představou a hrou s naším editorem.

Máte již připravený svoje vlastní sněžítko? Řekněte nám, jak si přejete design, a my ho zrealizujeme.

Obdélníková sněhová koule s vaší fotografií