Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Puzzle Block s vlastní fotkou

puzzle stavební kostky
385481 Kč
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte vaši objednávku před 21 hodinami

Model
Zakončení
Barva

Podrobnosti

  • Rozměry: 13 cm (šířka) x 11 cm (výška) x 1,5 cm (tloušťka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Dílky jsou kompatibilní s kostkami LEGO.
  • Doporučený věk: od 5 let.
  • Počet dílků: 49 (39 velkých obdélníkových dílků, 10 malých čtvercových dílků).
  • Rozměry velkých obdélníkových dílků: 32x11x15 mm. Rozměry malých čtvercových dílků: 11x11x15 mm.
  • Přizpůsobeno na 1 stranu přímým tiskem.
  • ID: #16165-569010
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Představujeme jednu z nejoriginálnějších skupin výrobků na našich webových stránkách. Jsou to produkty složené z dílků kompatibilních s LEGO kostkami, ale v různých modelech, materiálech a možnostmi. Díle vám objasníme rozdíly mezi jednotlivými výrobky této skupiny: Puzzle Block a Mosaic Puzzle:

Puzzle Block: "zeď" bloků, personalizovaná s vaší fotografií

Všichni rádi máme domov hezky zařízený, pečlivě dbající o každý detail každého ozdobného předmětu, který do něj umístíme. Vkus je velmi různorodý; někteří preferují severský styl s dřevěnými výrobky a světlými barvami, jiní mají raději elegantní nebo sofistikovaný vzhled, a pak jsou lidé, kteří chtějí, aby byla výzdoba veselá, zábavná, a poněkud neformální.

Pokud patříte k posledně zmíněným, tento text bude od nynějška vaším oblíbeným článkem - nové Personalizované Puzzle Blocky, složené z kostek kompatibilních s LEGO kostkami. S nimi můžete nezapomenutelně uchovat vaše oblíbené fotografie způsobem velice originálním a zábavným. Jsou k dispozici ve třech různých barvách - červená, žlutá a bílá, stejně jako přírodní dřevo, abyste si mohli vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje, nebo tu, která nejlépe ladí s výzdobou vašeho domova.

Obsahují několik kostek, které můžete skládat a rozebírat, abyste mohli vytvořit super originální rámeček na fotografie. Můžete si vybrat, zda chcete dostat puzzle rozebrané, abyste si s nimi mohli hned hrát po obdržení, nebo dostat puzzle již složené, což je ideální, pokud je chcete někomu předat tak, jak jsou, nebo pokud je chcete použít jako dekorativní rámeček na fotografie. Bez ohledu na to, jak se rozhodnete, buďte si jisti, že vás nezklameme - bude to perfektní.

Pokud máte doma malé děti, nebo pokud jste milovníky LEGO kostek, tato novinka bude mít větší využití než kdykoli předtím, protože se budou bavit kombinováním a stavěním nespočetného množství postaviček, hradů a pevností, do kterých mohou zahrnout i části dílků z vybrané fotografie.

Blok kostek kompatibilních s LEGO kostkami, personalizovaný s fotografií

Personalizujte si svůj Puzzle Block s vašimi oblíbenými fotografiemi

V této sekci najdete spoustu návrhů vytvořených tak, aby bylo velmi snadné personalizovat váš puzzle block. Stačí změnit jména, nahrát fotografie, upravit věty nebo cokoli chcete; rychle můžete upravit design tak, aby byl zcela váš vlastní.

A pokud nenajdete žádný návrh, který by vám perfektně vyhovoval nebo odpovídal tomu, co jste měli na mysli, nebojte se, ve Wanapix můžete také strong>vytvořit svůj vlastní personalizovaný puzzle block úplně od nuly. S naším editorem máte volnost, abyste si mohli nahrát vlastní obrázek nebo jej vytvořit přímo přidáním vět v různém druhu písma, nahráním několika fotografií, abyste je mohli uspořádat do koláže, nebo cokoli, co si přejete. Svět personalizace je vzdálený jen pár kliknutí.

Vaše děti budou nadšené a zároveň si užijí nový Personalizovaný Puzzle Block. Protože si s ním budou moci hrát i s jejich oblíbenými hračkami; jelikož jsou dílky kompatibilní s LEGO kostkami, mohou se bavit s novým rámečkem na fotografie, který jste si vybrali a personalizovali pro sebe. Hry budou zábavnější než kdykoli předtím.

Vyberte si svůj Puzzle Block s plastovými nebo dřevěnými dílky

Při vytváření svého personalizovaného Puzzle Blocku si můžete vybrat, zda chcete dílky z plastu nebo přírodního dřeva. Plastové kostky jsou nejběžnější a nejoblíbenější pro tento typ stavebních blokových her. Pokud však chcete něco originálnějšího a překvapivějšího, můžete zvolit dřevěné kostky. Protože jsou vyrobeny z přírodního dřeva, každý kus je jedinečný s různými pruhy a vzory, a tvary se mohou velmi mírně mezi nimi lišit (ale vždy se vzájemně hodí).

U těchto dřevěných kostek je důležité dbát na to, aby nebyly mokré, a vyhnout se umístění na místa s vysokou vlhkostí (je to dřevo!). Kromě toho je třeba jak v případě dřevěných, tak plastových kostek, zabránit tomu, aby puzzle zůstávalo na místech s přímým slunečním zářením po dlouhou dobu, protože přímé sluneční světlo může negativně ovlivnit personalizovanou část puzzle.

Vyberte kostky z plastu nebo přírodního dřeva

Mosaic Puzzle: složte si personalizované puzzle z kostek, které zapadají do základny

Je to puzzle, skládačka, stavebnice s kostkami, rámeček s obrázkem? Mozaiková skládačka je…. všechny tyto věci najednou!

Tento výrobek je jedinečný, jiný. Skládá se ze sady bílých kostek kompatibilních s kostkami LEGO Duplo, které lze sestavit na zelené desce, kterou obdržíte spolu s objednávkou. Jednotlivé bloky se skládají do sebe jako puzzle, aby bylo možné sestavit výslednou fotografii nebo obrázek. Skládačka je personalizovaná, takže si sami určíte, která fotografie se v mozaice objeví.

Kusy mají 4 mezery a horní část je hladká, protože zde bude vytištěn personalizovaný obrázek, který jste zaslali při vytváření objednávky. Díly jsou vyrobeny z velmi odolného plastu. A jsou větší než klasické standardní dílky LEGO. Jsou kompatibilní s kostkami LEGO Duplo, takže mají stejnou velikost a mohou si s nimi hrát i malé děti.

Možnosti mozaikové skládačky

Tento originální a zajímavý dárek má několik různých způsobů použití, které jsou:

Sestavte puzzle. Můžete si hrát na skládání puzzle a koncept je velmi podobný skládání klasického puzzle, klasických hádanek. Rozdíl je v tom, že klasické puzzle skládáte na stole, zatímco u mozaikového puzzle budete dílky pokládat na desku a každý z nich umístíte na své místo. Tímto způsobem se skládačka v žádném okamžiku nepohne, dílky zůstanou na místě.

Vymýšlejte kreativní hry. Tento formát mozaiky může být velmi hravý. Mozaikové puzzle si můžete nejen přizpůsobit přidáním fotografie. Můžete si ji také přizpůsobit tím, že na každý dílek umístíte písmeno a vytvoříte tak slovní hledačku a budete hrát hry. A na některých kouscích by mohl být dětský obličej, aby to bylo osobnější a zábavnější. Nebo můžete vytvořit hry, které vám umožní kreslit různé tvary, zvířata, předměty... pomocí dílků. Buďte kreativní!

Hrát kombinací s dalšími bloky. Puzzle skládačka bloků má dílky kompatibilní s kostkami LEGO Duplo. Pokud tedy již máte cihly stejné velikosti, můžete je kombinovat a vytvářet kombinované konstrukce. Můžete si hrát jako rodina nebo jen ti nejmenší a použít desku jako základ pro stavbu domů, budov, hor... a umělecké dílo můžete dokončit pomocí dílků s osobní fotografií.

Dekorativní fotorámeček.Stejně jako do knihovny v obývacím pokoji dáváte rámečky s fotkou uvnitř, proč ji neudělat originálnější? Mozaikové puzzle lze po sestavení položit na bok jako ozdobný rámeček na fotografie. Je ideální do dětských pokojů, protože díky svému stylu působí jako dětský rám. A kdykoli budete chtít, můžete ji rozebrat, znovu sestavit, hrát si s dalšími kostkami atd.

Puzzle skládačka bloků s fotkou

LEGO® je ochranná známka společnosti The LEGO Group of Companies, která tyto stránky nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje