Puzzle Block s vlastní fotkou

Puzzle Block s vlastní fotkou

puzzle stavební kostky
385 Kč481 Kč
Množstevní slevy

Model
Zakončení
Barva

Podrobnosti

  • Rozměry: 13 cm (šířka) x 11 cm (výška) x 1,5 cm (tloušťka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Dílky jsou kompatibilní s kostkami LEGO.
  • Doporučený věk: od 5 let.
  • Počet dílků: 49 (39 velkých obdélníkových dílků, 10 malých čtvercových dílků).
  • Rozměry velkých obdélníkových dílků: 32x11x15 mm. Rozměry malých čtvercových dílků: 11x11x15 mm.
  • Přizpůsobeno na 1 stranu přímým tiskem.
  • ID: #16165-569010
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Blok kostek kompatibilních s LEGem, personalizovaný s vaší fotografií

Všichni rádi máme domov hezky zařízený, pečlivě dbající o každý detail každého ozdobného předmětu, který do něj umístíme. Vkus je velmi různorodý; někteří preferují severský styl s dřevěnými výrobky a světlými barvami, jiní mají raději elegantní nebo sofistikovaný vzhled, a pak jsou lidé, kteří chtějí, aby byla výzdoba veselá, zábavná, a poněkud neformální.

Pokud patříte k posledně zmíněným, tento text bude od nynějška vaším oblíbeným článkem - nové Personalizované Puzzle Blocky, složené z kostek kompatibilních s LEGO kostkami. S nimi můžete nezapomenutelně uchovat vaše oblíbené fotografie způsobem velice originálním a zábavným. Jsou k dispozici ve třech různých barvách - červená, žlutá a bílá, stejně jako přírodní dřevo, abyste si mohli vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje, nebo tu, která nejlépe ladí s výzdobou vašeho domova.

Obsahují několik kostek, které můžete skládat a rozebírat, abyste mohli vytvořit super originální rámeček na fotografie. Můžete si vybrat, zda chcete dostat puzzle rozebrané, abyste si s nimi mohli hned hrát po obdržení, nebo dostat puzzle již složené, což je ideální, pokud je chcete někomu předat tak, jak jsou, nebo pokud je chcete použít jako dekorativní rámeček na fotografie. Bez ohledu na to, jak se rozhodnete, buďte si jisti, že vás nezklameme - bude to perfektní.

Pokud máte doma malé děti, nebo pokud jste milovníky LEGO kostek, tato novinka bude mít větší využití než kdykoli předtím, protože se budou bavit kombinováním a stavěním nespočetného množství postaviček, hradů a pevností, do kterých mohou zahrnout i části dílků z vybrané fotografie.

Blok kostek kompatibilních s LEGO kostkami, personalizovaný s fotografií

Personalizujte si svůj Puzzle Block s vašimi oblíbenými fotografiemi

V této sekci najdete spoustu návrhů vytvořených tak, aby bylo velmi snadné personalizovat váš puzzle block. Stačí změnit jména, nahrát fotografie, upravit věty nebo cokoli chcete; rychle můžete upravit design tak, aby byl zcela váš vlastní.

A pokud nenajdete žádný návrh, který by vám perfektně vyhovoval nebo odpovídal tomu, co jste měli na mysli, nebojte se, ve Wanapix můžete také strong>vytvořit svůj vlastní personalizovaný puzzle block úplně od nuly. S naším editorem máte volnost, abyste si mohli nahrát vlastní obrázek nebo jej vytvořit přímo přidáním vět v různém druhu písma, nahráním několika fotografií, abyste je mohli uspořádat do koláže, nebo cokoli, co si přejete. Svět personalizace je vzdálený jen pár kliknutí.

Vaše děti budou nadšené a zároveň si užijí nový Personalizovaný Puzzle Block. Protože si s ním budou moci hrát i s jejich oblíbenými hračkami; jelikož jsou dílky kompatibilní s LEGO kostkami, mohou se bavit s novým rámečkem na fotografie, který jste si vybrali a personalizovali pro sebe. Hry budou zábavnější než kdykoli předtím.

Vyberte si svůj Puzzle Block s plastovými nebo dřevěnými dílky

Při vytváření svého personalizovaného Puzzle Blocku si můžete vybrat, zda chcete dílky z plastu nebo přírodního dřeva. Plastové kostky jsou nejběžnější a nejoblíbenější pro tento typ stavebních blokových her. Pokud však chcete něco originálnějšího a překvapivějšího, můžete zvolit dřevěné kostky. Protože jsou vyrobeny z přírodního dřeva, každý kus je jedinečný s různými pruhy a vzory, a tvary se mohou velmi mírně mezi nimi lišit (ale vždy se vzájemně hodí).

U těchto dřevěných kostek je důležité dbát na to, aby nebyly mokré, a vyhnout se umístění na místa s vysokou vlhkostí (je to dřevo!). Kromě toho je třeba jak v případě dřevěných, tak plastových kostek, zabránit tomu, aby puzzle zůstávalo na místech s přímým slunečním zářením po dlouhou dobu, protože přímé sluneční světlo může negativně ovlivnit personalizovanou část puzzle.

Vyberte kostky z plastu nebo přírodního dřeva