Zaručené doručení před Dnem otců

Personalizované trofeje a plakety

Personalizované trofeje a ocenění

Pokud hledáte personalizované trofeje, ocenění nebo pamětní plakety, jste na správném místě. Máme několik různých modelů s různými tvary, z různých materiálů a dokonce i za různé ceny, takže vám můžeme nabídnout perfektní možnosti, pokud hledáte levné personalizované trofeje nebo modely "premium".

Všechny tyto produkty lze 100% personalizovat podle vašich představ, a to jakoukoli fotografií, textem, jmény osob, věnováním, frázemi, letopočtem, ikonami, logy, vzory atd. Je možné vytvořit jakoukoli kompozici nebo design. Kromě toho můžete použít některou z předpřipravených šablon, které vám poskytneme. Stačí jen upravit texty a je to. Nebo pokud dáváte přednost něčemu zcela vlastnímu, můžete si design plakety nebo trofeje vytvořit od začátku.

Při jakých příležitostech dávat tyto personalizované trofeje jako dárky

Existuje mnoho příležitostí, událostí a situací, pro které jsou tyto trofeje na míru ideálním produktem. A je to suvenýr, který si můžete nechat v domácí knihovně nebo ve skříni na trofeje, abyste měli celoživotní vzpomínku na důležitý okamžik. Například:

Sportovní události

Pro školní turnaje i turnaje dospělých, amatérské i profesionální, týmové i individuální sporty. Ať už se jedná o fotbal, basketbal, házenou, házenou, atletiku, plavání, tenis atd. Zde si můžete nechat vyrobit sportovní trofej nebo pamětní plaketu pro šampiona (nebo šampiony v případě týmu). Můžete přidat štít nebo logo klubu, název týmu nebo turnaje, rok nebo datum oslav atd.

Proto si necháme vyrobit personalizovanou trofej se všemi podrobnostmi o turnaji, aby měl vítěz památku, kterou si bude uchovávat po celý život jako vzpomínku na svůj sportovní výkon. Konečný výsledek je velmi elegantní a atraktivní.

Personalizované sportovní trofeje

Dárky pro zvláštní příležitosti

V průběhu roku se vyskytne několik zvláštních dnů, kdy je třeba pořídit přizpůsobený a jedinečný upomínkový dárek. Například ke Dni matek nebo ke Dni otců se běžně dává jménem dětí trofej s větou, jako je "Pro Janu, nejlepší mámu na světě" nebo "Táta Lukáš, táta číslo 1". Na pamětní desku můžete vyrýt podobný nápis, případně přidat fotografii, jméno nebo datum.

Můžete také vytvořit personalizované trofeje jako suvenýr pro učitele, jako dárek na konci roku od všech maminek nebo tatínků ve škole. Nebo na oslavu dne prarodičů věnujte plaketu "Nejlepší babička" nebo "Nejlepší dědeček na světě" včetně jmen nebo osobních citových věnování..

Pocty a vzpomínkové akce

Dalším typem příležitostí jsou pocty, např. při odchodu do důchodu. Nebo podrobnosti jako uznání kariéry nebo odborné práce. Stejně jako vzpomínkové akce, výročí atd. Při všech těchto příležitostech, které mohou být ve firmách, v kancelářích nebo v rodině či v soukromí, můžete také vytvořit personalizovanou trofej se jmény, fotografiemi, daty nebo textem na desce vysvětlujícím důvod daru.

Protože se jedná o personalizované výrobky, nenajdete je stejné v jiných obchodech, protože jsou opatřeny jménem, fotografií nebo logem osoby nebo skupiny, která toto personalizované ocenění obdrží