Gravírované sklněné trofeje

Gravírované sklněné trofeje

trofej
380 Kč
Množstevní slevy

Tvar
Podrobnosti
 • Rozměry: 10 cm (šířka) x 11 cm (výška) x 0,6 cm (tloušťka)
 • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
 • Materiál: sklo.
 • Personalizovaná na 1 straně gravírováním.
 • Včetně pouzdra. Ideální jako ocenění, trofej, suvenýr apod.
 • ID: #15612
 • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované skleněné trofeje

Jedním z prvních předmětů, které nás napadnou, když chceme někoho vyznamenat, pogratulovat mu nebo vyzdvihnout jeho práci, je přizpůsobená trofej. Tato trofej je symbolem úsilí, lásky a obětavosti, které člověk v určitém okamžiku svého života vynaložil, ať už ve sportu, při výročí svatby nebo v důchodu.

Pokud hledáte jednoduchý, ale jedinečný dárek, který by vám připomněl, jak důležitá osoba to pro vás byla, nebo vám připomněl zvláštní okamžik v jejím životě, naše personalizované křišťálové plakety jsou to, co potřebujete.

Plakety a trofeje máme v mnoha různých tvarech a velikostech a všechny mají podstavec, aby perfektně držely a zářily vlastním světlem. Laserové gravírování na trofeji je nejvyšší kvality a díky němu bude váš výběr designu dokonalý. Součástí balení je také černé pouzdro na trofej, které je ideálním dárkem pro jakoukoli zvláštní příležitost.

Personalizace skleněné trofeje pro jakoukoli příležitost

Personalizované skleněné trofeje jsou velmi dojemným detailem, který vytvoří vzpomínku na celý život. Pokud jde o personalizaci některého z těchto produktů, najdete zde spoustu předpřipravených šablon, které můžete upravit a vytvořit je přesně podle svých představ, ideální pro danou příležitost.

A pokud nenajdete design, který by vám vyhovoval, můžete si skleněnou trofej vytvořit od začátku. Stačí se zamyslet nad příležitostí a trochu nad osobou nebo skupinou lidí, kterým ho budete dávat, a přizpůsobit design jejich vkusu a určitě vytvoříte dokonalý dárek pro tuto výjimečnou událost.

Svět personalizace, který je na dosah každému, a vytvoření jedinečné vzpomínky na celý život.

Personalizovaná skleněná trofej jako dárek pro učitele

Skleněné plakety jsou perfektním dárkem

Při přemýšlení o darování personalizované křišťálové plakety jako dárku máte na výběr z několika možností:

 • Dárky k významným dnům.Personalizované trofeje jsou ideální pro každou příležitost, ale nejčastěji se používají jako dárek ke Dni matek, Dni otců, Valentýnu atd. Stačí si jen rozmyslet, co chcete do návrhu vložit, a my to zařídíme.
 • Výročí. Je to dárek, který se při těchto příležitostech často používá. Například k výročí svatby, stříbrnému výročí svatby, zlatému výročí svatby nebo k jakémukoli zvláštnímu výročí mezi páry.
 • Památka. Křišťálové plakety jsou také ideální pro uctění památky. Ať už za jejich obětavost nebo zapojení do projektu, sportu atd. Protože je lze 100% přizpůsobit, hodí se k jakékoli příležitosti.
 • Personalizované ceny pro sportovní události. Při sportovních soutěžích jsou personalizované skleněné trofeje jedním z nejpoužívanějších prvků, které slouží nejen k odměňování vítězů, ale v mnoha případech i účastníků. Stanou se památkou na celý život. Nezáleží na tom, jaký sport je s dárkem spojen, fotbal, tenis, plavání? Obdarovaný si kulatou skleněnou plaketu s osobním motivem jistě zamiluje.
 • Jako dárek k odchodu do důchodu. Při oslavách odchodu do důchodu je důležitým milníkem, který si nemůžeme nechat ujít, předání osobní plakety osobě, která odchází do důchodu. Je to důkaz a uznání práce, kterou daná osoba odvedla během všech těch let ve firmě.
 • Bude to velmi dojemný detail.
Personalizované skleněné trofeje jako ceny pro sportovní turnaje