Digitální fotoalba a fotoknihy

Fotoknihy

Vítejte v naší sekci fotoknih, kde si můžete vytvořit vlastní fotoknihu se svými fotografiemi. Všechny jsou vytištěny vysoce kvalitním tiskem. Všechny listy jsou pružné.

Fotoknihy jsou nejoblíbenější variantou pro ty, kteří si chtějí vytvořit knihu s fotografiemi z dovolené nebo rodinných okamžiků, ale i s fotografiemi ze svatby, křtu nebo svatého přijímání.

Všechny naše fotoknihy mají rozměr 20x30 cm. (cerrados). (zavřené). Můžete si však vybrat různé tloušťky, tj. počet stránek.

Jak vytvořit fotoknihu

Pokud vás zajímá, jak vytvořit fotoknihu, nebojte se, protože je to velmi jednoduché. Shrneme si to v několika krocích:

   Vyberte model fotoknihy
   Vyberte velikost
   Přizpůsobte si svou fotoknihu

Nyní si tyto kroky vysvětlíme podrobněji:

1. Výběr modelu fotoknihy

V našem katalogu najdete 2 různé modely, ze kterých si můžete vybrat:

 • Klasická fotokniha: stránky jsou pružné, ale obaly jsou pevné a polstrované, vysoká kvalita.
 • Fotokniha s měkkou vazbou:vnitřní strany i obálky jsou pružné. Nejúspornější varianta.

2. Zvolte počet stránek

Ve všech našich fotoknihách máte na výběr z různých počtů stran. Od 26 stran až po 200 stran v různých dostupných modelech.

3. Přizpůsobte si svou fotoknihu

Nyní přichází důležitá část. Jakmile si vyberete digitální fotoknihu a počet stránek, je čas na její personalizaci. To znamená nahrát všechny fotografie na naši platformu a připravit každou stránku fotoknihy podle vašich představ. K tomu využijete náš moderní a inovativní online editor.

Výhody online editoru

Silné stránky této aplikace pro vytváření fotoknih jsou následující:

Je 100% online. Do počítače nebo zařízení nemusíte stahovat žádné programy ani software. Vytvoříte ji jednoduše zcela online, bez náročného stahování.

Uložte své projekty. Vytvoření fotoknihy může zabrat nějaký čas, protože je třeba umístit několik fotografií a upravit stránky. Víme, že zvláště pokud se orientujete na detaily, chcete si dát na čas a udělat to v několika sezeních. Nebojte se, projekty si můžete uložit a pokračovat v nich, až se vám to bude hodit.

Automatické vytvoření.nejrychlejší a nejjednodušší možnost! Vyberte fotografie ze svého zařízení a kniha bude navržena automaticky. Obrázky se přidají v pořadí, které určíte, a inteligentně je umístí na nejlepší pozici, protože není stejné přidat fotografii na šířku jako na výšku. Fotokniha bude připravena během několika sekund a poté si budete moci výsledek prohlédnout a upravit podle svých představ.

... nebo vytvořit od začátku. Pokud si chcete vytvořit fotoknihu zcela podle vlastního tvůrčího vkusu. Každá stránka bude prázdným plátnem, na kterém můžete uplatnit svou kreativitu. Budete mít k dispozici řadu nástrojů pro úpravu jednotlivých stránek a vytváření originálních fotoknih.

Zcela intuitivní. Uvidíte, jak snadno se používá. Pokud chcete přidat fotografie, text nebo pozadí, jednoduše je přetáhněte na požadované místo v personalizované fotoknize. Nebo klikněte na fotografie jedním kliknutím a umístěte je na nejlepší místo na každé stránce. Není třeba vysvětlovat více: prostě to zkuste a uvidíte.

Styly a designy. Pro svou fotoknihu si můžete vybrat téma podle vlastního výběru, tj. řadu stylů a pozadí stránek. Letní styl, zamilovaný, elegantní, městský, vintage, dětský... vyberte si ten, který vám vyhovuje. Nebo si opět můžete vytvořit vlastní téma od začátku.

Užitečné nástroje. Ve fotoknize se totiž neobjevují pouze fotografie. Existují další prvky, které můžete přidat a které vám dáváme k dispozici v našem online editoru:

 • Texty. Přidejte texty, například popisky, data, jména nebo popisy. Vyberte si písmo, barvu a velikost a umístěte jej, kam chcete.
 • Šablony. Protože každá stránka může být jiná. Možná chcete celostránkovou fotografii na jedné stránce nebo koláž se 4 otočenými fotografiemi. Podívejte se na naše šablony a zjistěte, kolik možností máte.
 • Pozadí. Je to důležité: fotografie vypadají lépe na pěkném pozadí, vhodném pro dané téma. Nabízíme vám mnoho pozadí, takže si na každou stránku můžete umístit ta, která se vám nejvíce líbí.
 • Kliparty. Použijte naše kliparty, což jsou emotikony nebo ilustrace, které mohou udělat vaši fotoknihu zábavnější nebo originálnější. Jsou jich desítky a jsou seřazeny podle témat.

Jak vidíte, náš online editor má při vytváření fotoknih s fotografiemi mnoho výhod. Vytvoření fotoknihy online. krok za krokem bude pro vás velmi snadné. A to nejdůležitější: osobně se přesvědčíte, že fotokniha je nejvyšší kvality, a to jak z hlediska materiálů, tak i ostrosti tisku.

A nejen to: jsme cenově velmi konkurenceschopní. Pokud tedy chcete levnou fotoknihu, můžete se spolehnout na náš skvělý poměr ceny a kvality.

Důvěřujte společnosti s více než 30 lety zkušeností v tiskařském průmyslu a vytvořte si svou fotoknihu Wanapix hned teď..

Foto-časopisy a eko alba

Jedinečný a neopakovatelný okamžik nejlépe zachrání fotografie. S našimi fotografickými časopisy a alby Eco můžete všechny své snímky uspořádat úsporným, ale efektivním způsobem. Jsou k dispozici v různých velikostech a jsou velmi lehké, abyste je mohli uložit kamkoli chcete.

Oba formáty lze plně přizpůsobit, aby byla vaše alba jedinečná. Uspořádejte si fotografie a vytvořte si alba například podle témat, abyste mohli snadněji sestavovat své snímky. Můžete se také rozhodnout pro fotografický časopis jako byste byli celebrita.

Jako dárek může být velmi výjimečný při příležitostech, jako jsou narozeniny, výročí nebo Vánoce. Začněte ji vytvářet, úspěch je zaručen a rádi ji obdržíte.