Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Fotodeky

Přehled vlastností našich přizpůsobených dek

  • Můžete si je přizpůsobit libovolnou fotografií nebo barevným designem Nahrajte libovolný počet fotografií nebo přidejte text, fráze a jména.
  • Můžete si vytvořit návrh od začátku nebo si vybrat jednu z našich bezplatných předpřipravených šablon a upravit je.
  • Vyberte si z několika různých modelů a a několika velikostí každého modelu.
  • U potištěných přikrývek si můžete plně přizpůsobit jednu stranu, celkový potisk. Váš návrh vytiskneme na celou plochu přikrývky bez ponechání prázdných okrajů.
  • Vybírejte z několika různých typů látek: fleecová, flaušová, beránek atd.
  • U některých modelů si dokonce můžete vybrat, zda chcete mít rohy rovné nebo zaoblené.
  • Většinu modelů lze prát v pračce a sušit v sušičce.
  • Fleecové přikrývky splňují záruku kvality OEKO-TEX® a prošly testovacími kritérii.

Personalizované deky s fotografiemi

Jedním z nejoriginálnějších a nejoblíbenějších dárků v našem katalogu jsou přizpůsobené foto deky. Je to velmi užitečný dárek, protože.... Kdo by neměl rád večery s pohovkou, filmem, popcornem a teplou dekou? Tento plán bude ještě lepší, pokud bude deka plná fotografií rodiny, přátel, vtipných vzorů, jmen, frází... nebo jakéhokoli designu, který si budete přát vytvořit při objednávce.

Nejoblíbenějším designem je pravděpodobně deka s fotokoláží. S naším online editorem je tvorba velmi snadná. Stačí si vybrat přikrývku a velikost, kterou chcete personalizovat, zvolit některý z nabízených vzorů koláží a do každého místa umístit požadovanou fotografii, kterou můžete nahrát z počítače, tabletu nebo mobilního telefonu.

Široká škála modelů dek s fotografiemi

Pokud jde o vytvoření vlastní fotografické přikrývky, uvidíte, že máte na výběr z mnoha možností. Na jedné straně si můžete vybrat mezi "klasickými" polárními dekami (nejprodávanější model na webových stránkách), ale také dalšími typy dek, jako je například flaušová deka, která má extra měkký materiál, teplejší a příjemnější na dotek, se strukturou podobnou sametu. Je velmi příjemné být přikrytý těmito flaušovými přikrývkami.

A pro nejchladnější z chladných? Nejlepší je fleecová deka s beránkem. Jedná se o výrobek podobný klasické fleecové dece, ale obsahuje také vrstvu látky se strukturou beránka, která je mimořádně měkká a hřejivá. Ideální přikrývka pro ty, kteří se rádi vyhřívají na pohovce nebo v posteli.

Fleecové deky s fotkou

Flaušové deky a deky s beránkem jsou k dispozici nejen ve své "standardní" verzi, ale také ve velmi originálním formátu: deky typu pončo. Jsou něčím mezi dekou a svetrem nebo mikinou, takže je můžete nosit jako oděv na doma, a když si je obléknete, jste přikryti měkkou a teplou dekou. Skvěle se hodí pro pohyb po domě v zimních a podzimních měsících a neprochladnou.

Všechny dosud uvedené deky jsou personalizované a na povrch deky jsou vytištěny barevné fotografiestejně jako libovolný design, loga atd. Nabízíme však také vyšívané deky. Velmi oblíbené jsou také deky s vyšitými jmény nebo texty. Mají také personalizační prvek, ale jemnější než přikrývky s potiskem. To je případ vyšívaných dětských deček, jejichž zvláštností je i medvídek. Pro uložení deky se deka sroluje a medvídek ji "obejme" svýma malýma ručičkama na suchý zip, aby zůstala zastrčená. Ideální dárek pro ty, kteří hledají vyšívané dětské deky se jménem.

Existují i další modely vyšívaných dek se jmény, které jsou určeny i pro dospělé, například vyšívaná cestovní deka, jejíž součástí je potah s rukojetí. Nebo zábavné deky, což jsou deky s rukávy, které jsou velmi praktické pro pohyb a které lze personalizovat vyšitým jménem ve výšce hrudníku.

Personalizované deky na pohovku

Všechny přikrývky z našeho katalogu lze považovat za vhodné k umístění na postel nebo na pohovku. Některé modely však můžeme vyzdvihnout jako nejvhodnější pro použití jako deky na pohovku nebo přehozy na postel. To by byl případ deky s rukávy a deky pončo. Oba modely přikrývek vám umožní být přikrytí a navíc se pohybovat po domě, aniž byste se museli odkrývat. Jsou to přikrývky i domácí oděvy. Můžete vstát pro dálkový ovladač nebo si dojít pro ledničku a vrátit se na pohovku, aniž byste se museli odkrývat.

Přizpůsobené přehozy přes postel nebo pohovku

Pokud je vaše představa spíše dekorativní, pak lze klasické obdélníkové deky použít jako přehozy na postel nebo pohovku a můžete jimi vyzdobit místnost a samozřejmě se jimi i přikrýt.

Levné přizpůsobené přikrývky s fotkami

U Wanapix najdete velmi výhodné ceny pro vytvoření levných personalizovaných přikrývek s fotografiemi. Nejmenší velikosti jsou logicky nejlevnější a cena se zvyšuje, čím je deka větší. V každém případě, ať už chcete jakoukoli velikost, máme pro vás množstevní slevy. To znamená, že pokud si chcete koupit několik stejných přikrývek se stejným designem, čím více kusů si koupíte, tím levnější bude jednotková cena každé přikrývky. To je skvělé, pokud chcete stejnou deku darovat několika přátelům nebo členům rodiny, nebo pokud chcete darovat dárky pro obchodníky, firmy, zaměstnance atd.

Kdy darovat fotodeku jako dárek

Existuje mnoho příležitostí, kdy jsou fotografické deky nebo personalizované deky ideálním dárkem. Například ke Dni matek nebo ke Dni otců můžete vytvořit přikrývku plnou rodinných fotografií, nedávných i starých, s nezapomenutelnými fotografiemi se všemi sourozenci, dětmi, vnoučaty... maminky nebo tatínka, který dárek dostane. A tak vytvoříte velmi emotivní, zvláštní a jedinečný dárek. Pokaždé, když se matka nebo otec přikryjí touto dekou, budou se cítit ještě klidněji, když uvidí fotografie svých blízkých podél deky.

Na Valentýna je také skvělým dárkem pro páry, které se mohou společně dívat na filmy na pohovce, přikryté velkou teplou dekou a být spolu v teple. Nebo samozřejmě na narozeniny, výročí? Nebo jen jako dárek s překvapením! Každý den v roce je vhodným dárkem, například tyto personalizované deky.

Přizpůsobená deka pončo na pohovku

Často kladené otázky o našich fotodekách

Jaké velikosti přikrývek máte?

V závislosti na zvoleném modelu deky jsou k dispozici různé velikosti. Nejmenší velikosti jsou dlouhé přibližně 1 metr a jsou ideální pro děti. Naopak větší velikosti jsou královské velikosti přes 2 metry, dokonce až 2,30 metru.

Lze přikrývky prát v pračce a sušit v sušičce?

Ano, většinu našich přikrývek lze prát v pračce (doporučujeme prát za studena) a lze je sušit v sušičce. V každém případě má každý model přikrývky specifické informace o podmínkách praní. Tyto údaje naleznete na štítku každého výrobku.

Z jakého materiálu jsou personalizované přikrývky vyrobeny?

Na výběr je několik materiálů: polární fleecové deky, z flaušové tkaniny nebo s beránkem. Tyto materiály jsou k dispozici i v jiných provedeních, například jako pončo deky. Tyto informace najdete na každém štítku výrobku.