Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Fleecové deky s potiskem

deka
456
Doručeno mezi 18-19. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 6 hodinami 10 min.

Materiál
Rozměry
Zakončení

Podrobnosti

 • Rozměry: 70 cm (šířka) x 105 cm (výška)
 • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
 • Tloušťka: 290 gr/m2.
 • Možné přispůsobit několika fotografiemi nebo libovolným vzorem.
 • Lze prát v pračce a sušit v sušičce.
 • Personalizované na jedné straně.
 • ID: #1426-1122
 • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Vytvořte si deku s vašimi oblíbenými fotkami

Nabídka personalizovaných dárků je velmi široká a existuje mnoho různých produktů, ale mezi nejprodávanější patří bezpochyby . Jedná se o obdélníkové deky, které jsou k dispozici v několika různých velikostech. Z malých přikrývek, které jsou ideální pro miminka nebo malé děti, nebo k přikrytí pohovky či nohou postele. Obrovské deky o délce více než 2 metry, kterými se můžete přikrýt v posteli nebo na pohovce při sledování seriálu nebo filmu, při podřimování nebo spánku.

Všechny modely v našem katalogu jsou jednostranně personalizované a proces je velmi jednoduchý. Můžete si vybrat ze všech , které nabízíme, vybrat si tu, která se vám nejvíce líbí, a jednoduše upravit přizpůsobitelné části tohoto návrhu, což mohou být fotografie, texty, jména atd. Nebo, pokud chcete, můžete si vytvořit design od začátku, zcela podle svých představ, přidat design, který pokrývá celou plochu deky, nebo několik fotografií, textů atd. 100 % plochy přizpůsobitelné strany je personalizováno, takže na přání nejsou žádné prázdné okraje.

Kromě toho, že si můžete vybrat z různých velikostí, můžete si také vybrat ze 3 modelů přikrývek, které máme k dispozici v závislosti na materiálu: fleecové deky, nejklasičtější a nejtradičnější varianta, velmi měkké. Flaušové deky, qkteré mají mimořádně měkkou, sametovou strukturu příjemnou na dotek. A konečně deky s beránkem, což jsou deky z polárního rouna s další vrstvou ovčí kůže na zadní straně. Jsou to nejsilnější a nejteplejší deky, nejteplejší.

Detail fleecové deky s potiskem

Vlastnosti našich dek

Podívejme se blíže na vlastnosti různých modelů našich dek:

Fleecové deky (plaid)

Naše fleecové foto deky jsou "standardním" modelem přikrývek. Materiál je ze 100% polyesteru o tloušťce 3 mm a gramáži 290 g/m2. Jsou vyrobeny ve Španělsku a jejich základní barva je bílá. Povrchová úprava je konvenční plyšová. Tyto přikrývky nemají problémy s odlupováním, což je problém, který spočívá v tom, že u jiných typů přikrývek se časem tvoří malé kuličky nebo žmolky, které výrobek kazí. To se u našich přikrývek nestává. Maximální kvalita a péče.

Flaušové deky

Flauš je velmi měkký a hřejivý materiál, který je zároveň velmi lehký (260 gr/m2). Tyto korálové deky jsou ideální pro novorozence a miminka, pro holčičky i chlapečky, a to jak pro svůj mimořádně jemný dotek, lehkost, tak i pro své rozměry. Menší velikosti jsou ideální pro ty nejmenší. A samozřejmě také pro dospělé, kteří si vybírají větší velikosti.

Flauš je tkanina, která je na trhu s ložním prádlem a textilem poměrně krátkou dobu. Dá se říci, že koralin je evolucí polární nebo termální tkaniny. Je ze 100% polyesteru a má několik variant, například microline nebo silkline..

Tento nový materiál je ještě měkčí a teplejší než standardní fleece. Na dotek je velmi jemný jako samet a netvoří se v něm kuličky. Je to velmi lehký materiál, ale přesto je velmi pohodlný a hřejivý.

Detail foto deky s beránkem

Fleecové deky s beránkem

Pokud je vám zima, je to ideální deka, protože je nejteplejší. Má dvojitou vrstvu: na vnější straně je vyrobena ze 100% vysoce kvalitního polyesteru. Tuto stranu deky si můžete přizpůsobit a upravit podle svých představ pomocí oblíbených obrázků, textů nebo vzorů. Druhou vrstvou je vrstva z beránku, kterou nelze personalizovat.

Beránek je vyroben z polyakrylové tkaniny (PAC), která je podobná vlně, je velmi teplá, nealergizuje (nevyvolává alergie jako vlna) a lze ji prát v pračce. Můžete si vybrat barvu beránku přikrývek: bílou nebo černou. Tloušťka je 490 gr/m2, což je součet tloušťky fleecové deky (290 gr/m2) a tloušťky béranka (200 gr/m2).

Pokyny pro praní

 • Maximální praní 40º (modely s beránkem: maximálně 30º).
 • Nesušte v odstředivce
 • Sušení v sušičce: použijte šetrný program
 • Žehlete na šetrný program (modely s beránkemí: nežehlete).
 • Nepoužívejte bělidla ani čisticí prostředky

Certifikát nehořlavosti: norma ISO 12952. Zpráva 2011an2084.

Všechny rozměry těchto textilních výrobků jsou přibližné a mohou být ovlivněny tiskem a výrobním procesem. Během procesu řezání a tisku za tepla se mohou lišit až o sedm centimetrů od uvedených rozměrů.

Hmotnost přikrývek

Níže si můžete ověřit hmotnost přikrývek na m2 (hmotnost/m2: minimálně cca 290 gr/m2).

Fleecové deky

 • Tamaño 70 x 105 - 343 gr.
 • Tamaño 105 x 160 - 412 gr.
 • Tamaño 120 x 180 - 717 gr.
 • Tamaño 150 x 230 - 1.104 gr.

Deky s beránekm

 • Tamaño 70 x 105 - 438 g.
 • Tamaño 105 x 160 - 694 g.
 • Tamaño 120 x 180 - 1.900 g.
 • Tamaño 150 x 230 - 2.000 g.

Záruka kvality

Materiál použitý k výrobě tohoto výrobku je v souladu s certifikátem OEKO-TEX®, který zaručuje, že materiál splňuje požadovaná kontrolní kritéria, stejně jako doplňky, jako jsou nýty, knoflíky, zipy, podšívky atd. Textilní materiály s pečetí kvality OEKO-TEX® mají vlastnosti šetrné k pokožce.

Etiqueta Certificado OEKO-TEX