Vlastní razítko

Jak vyrobit razítko

Pokud jste zde, je to proto, že stále nevíte, jak vyrobit přizpůsobená razítka. Nemusíte se však obávat, máme dlouholeté zkušenosti v tomto oboru a k dispozici máme několik různých velikostí a tvarů. Stačí si jen vybrat text nebo design, který chcete vyrazit na papír, karton nebo oblečení.

Přizpůsobitelná gumová razítka mají různé využití: pro firmy, které potřebují razítko s údaji, adresou nebo logem, pro řemeslníky a scrapbooking, pro svatby, křtiny nebo svaté přijímání se jmény protagonistů a datem a pro označení oblečení dětí nebo dospělých. Vyberte si z různých barevných inkoustů, aby byl tisk podle vašich představ.

Pokud rádi zanecháváte svou stopu všude, kam jdete, co je lepšího než osobní razítka. V této části jsme seskupili naše různé modely razítek, které si můžete přizpůsobit podle svých potřeb. Řekneme vám o nich něco víc.

Přizpůsobená razítka

Podle toho, k čemu je potřebujete, si budete muset vybrat ten či onen model. Máme textilní razítka i gumová razítka, speciální na pečetění papíru a lepenky. Pomocí našeho editoru je velmi snadné vytvořit vlastní osobní razítko. Stačí si jen vybrat velikost, barvu inkoustu a personalizaci.

Je důležité ji řádně udržovat, aby zůstala v dobrém stavu a vy jste ji mohli použít, když ji potřebujete. Posíláme ji nabitou na 20 000 otisků.

Automatická razítka ideální pro svatby nebo firmy

Přizpůsobená svatební razítka

Oslava svatby vyžaduje spoustu práce, ale je to velmi krásná a výjimečná událost. Musíte dbát i na ty nejmenší detaily, počínaje pozvánkami. Některé páry si k výzdobě pozvánek vybírají naše svatební razítka. Můžete si je navrhnout, jak chcete, a můžete na ně například uvést jména a datum.

Můžete si vybrat z různých velikostí a přizpůsobit razítko pozvánce. Obvykle jsou vyraženy na vnější straně, na uzávěru obálky pozvánky. Na výběr jsou tři různé barvy inkoustu: červená, modrá a černá.

Přizpůsobená firemní razítka

Ve světě podnikání není času nazbyt. Každá minuta se počítá, a proto je třeba být efektivní ve všem, co děláte. Obchodní razítka vám umožní mnohem rychlejší kontrolu dokumentů a můžete je rychle a bezpečně orazítkovat.

Začněte vytvářet firemní razítko, stačí si vybrat požadovanou velikost, barvu a personalizaci, kterou chcete razítkovat. Obvykle se rozhodnou umístit logo společnosti nebo údaje o společnosti.

Scrapbookingová razítka

Znáte techniku scrapbookingu? Je to velmi módní a ideální činnost pro lidi, kteří rádi pracují rukama a vyrábějí velmi osobní ruční práce. Naše personalizovaná razítka pro scrapbooking jsou tou nejlepší možností, jak ozdobit své projekty a řemeslné práce jiným a zvláštním způsobem.

Vyberte si velikost s požadovaným vzorem, inkoust a personalizujte gumu, která bude vyražena na vašem projektu. Vaše razítka scrap dodají každému projektu velmi originální nádech.

Textilní razítka pro značení oblečení

Přizpůsobená textilní razítka

Přizpůsobená razítka na oblečeníjsou velmi užitečná v každé domácnosti s dětmi, ale i pro dospělé. Je to rychlý a snadný způsob, jak si označit kombinézu, vestu atd.

Vyrobit si vlastní personalizovaná textilní razítka je velmi snadné, stačí si vybrat požadovanou velikost, barvu a personalizaci, kterou chcete vyrazit. Doporučujeme značení na neporovitých površích a jeho řádnou údržbu, abyste jej mohli použít, kdykoli budete potřebovat.

Tímto způsobem můžete označit veškeré oblečení svých dětí do školy nebo na tábor. K dispozici jsou různé předpřipravené šablony, nebo pokud chcete, můžete si vytvořit vlastní model podle svých představ.