Zaručené doručení před Dnem otců

Personalizovaný fotbalový míč

míč
380 Kč
Množstevní slevy

Podrobnosti
  • Rozměry: 69ø cm (průměr)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Velikost FIFA 5 (oficiální standardní velikost).
  • Materiál: koženka. Dvoubarevný černobílý design.
  • Personalizuje se jeden šestiúhelník.
  • Tlak nafouknutí: 0.4-0.6 bar 0.6-0.8 psi.
  • ID: #17563
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Vytvořte si vlastní fotbalový míč a staňte se novým "goat"

Pokud máte rádi vzrušující svět fotbalu, máme pro vás něco, co vás jistě zaujme: náš personalizovaný fotbalový míč. Originální výrobek, který kombinuje kvalitu, styl a personalizaci. Tento míč, vyrobený z měkkého polyuretanu a ve velikosti FIFA 5, splňuje nejen standardní rozměry pro fotbalový zápas, ale také vám umožňuje, abyste mu přidali osobní a jedinečný dotek.

Míč má dvoubarevný design v černé a bílé barvě, klasickou kombinaci, která evokuje podstatu tradičního fotbalu. Volba těchto barev nejen zdůrazňuje eleganci, ale také zajišťuje jasnou a zřetelnou viditelnost jak na hřišti, tak i jako dekorace v domácnosti.

Personalizace podle vašich představ

Kouzlo našeho míče spočívá v tom, že může být personalizován. Na jeden z šestiúhelníků můžeme vytisknout jakoukoli fotografii, logo, text, jméno nebo obrázek, který si budete přát. Chcete zachytit okamžik, kdy váš tým vyhrál finále? Nebo raději nosit s sebou štít vašeho oblíbeného týmu? Můžete si dokonce dát vytisknout vaše jméno, číslo dresu, obrázek... S naším míčem to zálěží pouze na vás.

Takže můžete hrát s tímto míčem, který nese váš osobní dotek, kde každá střela, dribl a přihrávka bude mít speciální nádech. Navíc, pokud hledáte jiný a zvláštní dárek, možnost personalizace umožňuje vytvořit jedinečný dárek pro každého fanouška fotbalu.

Tento personalizovaný fotbalový míč není určen pouze k hraní. Jeho elegantní design a možnost personalizace z něj dělají odlišný a zvláštní dekorační prvek. Umístěte si ho do vašeho pokoje, obýváku nebo dokonce do kanceláře a dodáte tomuto prostoru fotbalový nádech.

Personalizovaný fotbalový míč

Od dětí, které začínají své první kroky v týmu ve škole nebo ve fotbalovém klubu ve svém okolí, až po teenagery a dospělé fotbalové nadšence, je tento personalizovaný míč ideálním dárkem. Překvapte vašeho potomka míčem s jeho jménem a oblíbeným číslem, nebo darujte příteli jedinečnou památku na jeho oblíbený tým.

Kvalita a originalita

Míč je vyroben z měkkého polyuretanu, což zajišťuje příjemný pocit a odolnost. Jeho velikost FIFA 5 splňuje profesionální standardy, garantující skutečný herní zážitek. Jedná se o standardní velikost fotbalových míčů pro jakýkoli zápas mezi dospělými či náctiletými.

Náš personalizovaný fotbalový míč bezpochyby nabízí mnohem víc než jen jednoduchý sportovní výrobek. Můžete ho použít na hřišti k předvedení vašich dovednosti, jako byste byli nový Messi nebo Mbappé; nebo ho můžete použít jako dekorativní prvek ve vašem domově.