Ručník s vlastním potiskem

Vytvořte si vlastní ručník s fotkami

Dnes je více než kdy jindy v módě být osobitý, tím, co vás odlišuje od ostatních. Pokud chcete patřit k lidem, kteří něco mění, doporučujeme vám naše personalizované ručníkys, které si můžete vzít, kamkoli potřebujete. Tradiční ručníky byly znovuobjeveny a nyní si je můžete sami navrhnout s obrázky nebo vzory, které se vám nejvíce líbí.

Víme, že nákup ručníků online může být na některých webových stránkách složitý. Pokud nevíte, jak vyrobit personalizované ručníky, nezoufejte, protože s námi to zvládnete velmi snadno. Náš editor je velmi intuitivní a snadno se používá. Můžete si vybrat některou z našich předpřipravených šablon, nebo si raději vytvořit vlastní návrh od začátku přidáním oblíbených obrázků nebo textů.

Pokud nemáte ručník, je čas vybrat si ten, který vám nejlépe vyhovuje. K dispozici je několik modelů: plážový, bazénový nebo koupací. A pokud hledáte osušku pro své děťátko, máme také dětskou osušku s kapucí. Všechny jsou samozřejmě přizpůsobené vám a pro vás.

Materiál našich ručníků

Tyto levné personalizované ručníky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny.

Naše bavlněné ručníky jsou vyrobeny z amerického froté. Jedná se o ručníky, které si obvykle berete na pláž nebo k bazénu, nebo o ručníky, které najdete doma v koupelně. K dispozici jsou také v různých velikostech.

V některých obchodech mají tendenci se časem opotřebovávat a vy musíte odstraňovat nepříjemný zápach vlhkých ručníků tan desagradable. Ty naše však těmto faktorům velmi dobře odolávají a budete je moci používat tak dlouho, jak budete potřebovat.

Přizpůsobené obdélníkové plážové a bazénové ručníky

Nejoriginálnější plážové ručníky

Jak se zpívá v písni: “Nezapomeň si ručník, když jdeš na pláž”. Je to základní věc, a proto nestačí vzít si jen tak nějaký ručník. Doporučujeme naše personalizované froté ručníky. Jsou vyrobeny z bavlny a polyesteru, díky čemuž jsou velmi trvanlivé a odolné. Jsou hojně využívány při návštěvě bazénu nebo pláže, protože umožňují efektivnější sušení.

Naše plážové ručníky mají jednu zvláštnost: jsou personalizované. Díky možnosti přizpůsobení nebudou žádné dva modely stejné. Na jednu stranu si můžete navrhnout fotografii, text nebo design podle vlastního výběru. Pokud nevíte, jak plážový ručník ozdobit, nezoufejte, protože s naším editorem je to velmi snadné a intuitivní.

V našem katalogu najdete obdélníkové a kulaté plážové osušky které si však můžete přizpůsobit podle svých představ a vybrat si velikost, která nejlépe vyhovuje vašim představám. Dáváme vám také k dispozici mnoho předpřipravených šablon, které si můžete upravit podle svých představ, nebo si raději vytvořit vlastní model od začátku.

Personalizované plážové osušky pro děti

Naše ručníky jsou určeny pro dospělé i děti, ale ty je milují. Máte k dispozici různé velikosti, abyste si mohli vybrat tu, která bude vašemu děťátku nejlépe vyhovovat. Od nejmenší po největší plážový ručník.

Mnoho lidí se běžně rozhoduje, že dětské ručníky opatří postavičkami z jejich oblíbených kreslených filmů. Chceme vám však nabídnout jiný nápad, který se vašemu dítěti bude líbit, a to proměnit jeho kresby ve skutečnost. Naskenujte jejich oblíbenou kresbu a vytvořte z ní obrázek, který pak v našem editoru stačí vložit a budete moci vdechnout život jejich kresbě, která se stane jejich oblíbeným ručníkem!

Velmi originální přizpůsobené ručníky s vašimi fotkami

Pokud rád hraje hry, můžete pro něj vytvořit kreativní design, který bude mít dvojí využití. Stačí si vybrat správnou velikost a začít vytvářet design. Jsme si jisti, že se mu bude líbit.

Jak držet ručník na pláži

Na větrných místech může být držení ručníku riskantní. Někteří lidé používají své batohy a další věci, které si na ručník položí, aby zůstal na svém místě, ale pokud patříte k lidem, kteří mají rádi naprosté pohodlí, aniž by byli obklopeni harampádím, existují i jiné možnosti.

Existují svorky, které se zapíchnou do písku a pomocí kterých můžete ručník přidržet na místě, aniž by se pohnul, a ten zůstane dokonale na svém místě. Jsou malé, takže je můžete hodit do tašky pokaždé, když jdete na pláž.

Jak vyrobit ručníkové figurky

Jedním z nejzábavnějších způsobů, jak prezentovat ručník, je vytvořit z něj různé tvary. Nejtypičtější a nejzábavnější jsou ty zvířecí, i když existuje spousta dalších nápadů, které můžete udělat. V závislosti na velikosti ručníku můžete vytvořit ten či onen tvar. Níže vám nabídneme některé z mnoha nápadů, které můžete najít na internetu, ja skládat ručníky ve tvaru zvířat:

  • Labuť: je nejklasičtější a jedna z nejpoužívanějších, zejména v hotelích. Není to příliš složité a obvykle se používají velké modely, abyste je mohli dobře srolovat a složit.
  • Had: ato možnost je velmi vtipná a může být ještě vtipnější, pokud přidáte dvě oči a jazyk. Menší velikosti jsou jednodušší a lépe zvládnutelné.
  • Slon: tento obrázek je složitější a potřebujete k němu dva ručníky. Je to skvělý nápad, zejména pro děti.
Detail materiálu našich personalizovaných ručníků

Zajímavosti

Věděli jste, že existujeDen ručníků? Slaví se každoročně25. května jako pocta Douglasu Adamsovi, spisovateli a autorovi série “Stopařův průvodce Galaxií”. V tomto díle autor uvádí, že by ho měl mít u sebe každý galaktický stopař.