Ručníky obdélníkové s potiskem

ručník
253 Kč
Doručeno mezi 27-28. června s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 21 hodinami 59 min.

Rozměry
Podrobnosti
 • Rozměry: 30 cm (šířka) x 60 cm (výška)
 • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
 • Složení: 40 % bavlna, 60 % polyester. Gramáž: 400 g/m2.
 • Lze prát v pračce.
 • Certifikát OEKO-TEX®.
 • Možnost přizpůsobení na jedné straně. Zadní strana je bílá.
 • ID: #2875
 • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Pokyny pro praní

 • Lze prát v pračce.
 • Maximální teplota praní: 40°.
 • Nebělit.
 • Žehlete při nízké teplotě.
 • Nesušit v sušičce.

Pro dosažení vynikající kvality povrchu je před použitím umyjte.

Všechny rozměry těchto textilních výrobků jsou přibližné a mohou být ovlivněny procesem přenosu obrazu.

Vytvořte si vlastní osušku s fotkami

Není léto bez slunce, pláže a ručníku. Nyní máte možnost svůj ručník znovu vytvořit a dodat mu svůj nejkreativnější a nejoriginálnější nádech. Naše obdélníkové ručníky s fotografiemijsou přesně to, co potřebujete, abyste vynikli, protože na pláži nebo u bazénu nebude žádný jiný podobný. To je jedna z našich výhod, díky personalizaci si budete moci pořídit ten nejexkluzivnější model.

Jsou vyrobeny z bavlny a polyesteru a látka je americké froté, takže jsou odolné. Mají obdélníkový tvar jako ty klasické, ale jejich zvláštností je, že si je můžete na jedné straně navrhnout přesně podle svých představ. Nabízíme vám různé šablony, které si můžete přizpůsobit, nebo si můžete vytvořit vlastní ručník od začátku s vašimi oblíbenými fotografiemi nebo texty.

Máme různé velikosti, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Vyrobte si vlastní dětský ručník, elegantnější model, barevný, s fotokoláží... Nyní máte možnost uskutečnit vše, co si představíte.

Velké plážové osušky

Pokud patříte k lidem, kteří mají rádi pohodlí a dostatek prostoru na ručníku, doporučujeme naše větší modely. Mají ideální velikost, takže se na nich můžete natáhnout, aniž byste se báli, že vám z nich budou trčet nohy.

Velikost těchto ručníků je také ideální, když jsou doma malé děti. Můžete tak mít u sebe pouze jednu a ušetřit místo v tašce nebo batohu. Stačí si vymyslet design, který se vám líbí, a můžete si pořídit přizpůsobený rodinný ručník navržený přímo pro vás.

Porovnání velikostí personalizovaných ručníků

Nejoriginálnější osušky

Každý detail se počítá, a pokud jde o výzdobu, ještě více. Koupelna je jednou z nejdůležitějších místností v každé domácnosti. Není nad příjemnou koupel po náročném dni v práci. Proto je důležité hrát si s barvami a vytvořit příjemnou dekoraci.

Pokud chcete dbát na každý jednotlivý prvek, doporučujeme naše personalizované osušky. Jsou vyrobeny z bavlny jako ty tradiční, což zajišťuje větší měkkost a péči o pokožku. Tyto ručníky však mají jednu zvláštnost: jsou personalizované, to znamená, že si je můžete navrhnout přesně podle svých představ. Vyberte si fotografii, vytvořte krásný design, frázi, cokoli chcete! Pokud nevíte, jak si upravit ručníky do koupelny nezoufejte, protože s naším editorem je to velmi snadné.

Můžete si vytvořit nejkompletnější sadu koupelnových ručníků protože máme různé velikosti, takže pro každou potřebu máte jiný: umyvadlový, toaletní a největší, ideální na osušení po sprchování.

Jak uspořádat ručníky v koupelně

Pokud nemáte místa nazbyt, musíte využít každý prostor tak, aby bylo vše dokonale uspořádáno. Pokud nevíte, jak uspořádat ručníky v koupelně, existuje mnoho různých způsobů v závislosti na prostoru, který máte k dispozici. Jejich seznam uvádíme níže:

Porovnání velikostí malých ručníků a obvyklého použití
 • Ve skříních: pokud pro ně máte vyhrazený prostor, můžete je pohodlně uložit složené nebo srolované. V závislosti na tom, kolik jich máte, zvolte jeden nebo druhý způsob, aby se do nich vešly všechny bez výjimky.
 • Věšáky: Obvykle jsou k dispozici věšáky, které slouží jako věšák na ručníky po použití. Můžete také použít tyčový, abyste je mohli umístit k sušení, zatímco horní část můžete použít na srolování zbytku čistých ručníků.
 • Košík vedle umyvadla:tato možnost je typická spíše pro hotely, ale to neznamená, že ji musíte vyloučit. Umístěte typický malý proutěný koš a vložte do něj srolované ručníky. Vypadá skvěle a dodá vašemu umyvadlu na výraznosti.

Možností je mnohem více, jen se musíte snažit co nejlépe využít prostor a udržet všechny prvky v pořádku.

Záruka kvality

Materiál použitý k výrobě tohoto výrobku je v souladu s certifikátem OEKO-TEX®, který zaručuje, že materiál splňuje požadovaná kontrolní kritéria, stejně jako doplňky, jako jsou nýty, knoflíky, zipy, podšívky atd. Textilní materiály s pečetí kvality OEKO-TEX® mají vlastnosti šetrné k pokožce.

OEKO-TEX Etiqueta