Fotbalové chrániče s vlastním potiskem

pár chráničů
634 Kč
Doručeno mezi 26-27. června s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 11 hodinami 26 min.

Model
Podrobnosti
  • Rozměry: 8 cm (šířka) x 10 cm (výška)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Materiál: různé druhy PP (polypropylen), bez BPA. Vnitřek s gumovým polstrováním.
  • ID: #17347
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Doporučení pro velikosti a výšky

Velikost S je doporučena pro děti, které měří přibližně 100 až 120 cm. To znamená, že vhodným věkem je 4 až 7 let.

Velikost M je doporučena pro děti a mládež o výšce 120 až 145 cm, tj. od 7 do asi 11 let.

Velikost L je určena pro osoby vyšší než 145 cm, tedy dospělé a adolescenty od 12 let.

Flexibilní X (cm) Y (cm) Z (cm)
S 10,7 15,3 -
M 11,4 17,4 -
X (cm) Y (cm) Z (cm)
Mini 8 10 -
Standardní X (cm) Y (cm) Z (cm)
S 7,5 14 10,3
M 8,3 16,5 11,3
L 9 19 12,3
Premium X (cm) Y (cm) Z (cm)
S 7 14,3 9,6
M 8 16,7 11,1
L 9 18,7 12,5
Tabulka měření našich personalizovaných chráničů holek

Výhody chráničů holí Premium

Při nákupu personalizovaných chráničů holení si můžete vybrat mezi modelem standardním a Premium. I když jsou oba modely ergonomické, pohodlné a odolné, vysvětlíme vám, jaké výhody a zlepšení mají Premium chrániče v porovnání se standardními:

  • Hexagonální textura na povrchu. Premium chrániče mají povrch ve formě "včelí plástve", což vytváří mnohem větší vizuální efekt.
  • Lepší ochrana. Jak vnější tvrdý kryt, tak výplň na vnitřní straně jsou tlustší, což zajišťuje, že tyto chrániče Premium poskytují lepší ochranu proti kopancům a úderům.
  • Větší pohodlí. Model Premium má na zadní části vnitřní výplně další vrstvu látky, což poskytuje pocit většího pohodlí.
  • Lepší ventilace. Díky tomu, že vlnitá guma má mikrootvory, chrániče Premium poskytují lepší ventilaci v oblasti nohy, kterou chrání.
  • Premium chrániče splňují normu EN 13061:2009, která se vztahuje na: Ochranné oblečení. Chrániče holení pro fotbalisty. Požadavky a zkušební metody.
Jak nosit chrániče holení

Personalizované chrániče holení

Chrániče holení jsou nezbytnou součástí vybavení profesionálních a amatérských fotbalistů, včetně dětí. Nyní si můžete nechat vyrobit personalizované chrániče, které kromě ochrany budou mít pro sportovce speciální význam.

Můžete si vybrat z různých velikostí, a díky našemu editoru si můžete online personalizovat chrániče s libovolnou fotkou, obrázkem atd. Můžete vložit číslo, jméno, fotografii hráče, logo klubu... cokoli chcete. My tento návrh vytiskneme barevně na oba chrániče.

Díky ergonomickému tvaru chrániče je zaručeno absolutní pohodlí při nošení, včetně ochrany a odolnosti.

Materiál chráničů je různorodý plastový polypropylen se speciální vrstvou pro sublimaci, velmi odolný a pohodlný pro nositele. Jeho hlavními vlastnostmi jsou: flexibilita, lehkost a odolnost.

Personalizované chrániče holení pro děti

Personalizované chrániče s fotkou jsou skvělým dárkem pro dívky a chlapce, kteří hrají fotbal nebo se věnují jiným sportům. Děti zbožňují personalizované chrániče, protože na nich mohou mít své číslo dresu, jméno, fotku, která je zachycuje při zápasu, nebo logo jejich klubu. Motivuje je to a dělá jim radost, a navíc jsou chráněni před zraněními a zlomeninami, v těchto věkových skupinách, kdy jsou jejich kosti obzvláště zranitelné.

Detailní zobrazení textury premium chráničů holení
Detailní zobrazení textury chráničů Premium

Jak personalizovat chrániče holení

Chránič holeně se personalizuje prostřednictvím sublimace, metody, která zajišťuje, že návrh zůstane vytištěn po celou dobu životnosti produktu.

Jak nosit chrániče holení

Je třeba mít na paměti, že chránič holeně se umisťuje přibližně 15 cm pod kolenem a 10 cm nad kotníkem, pokrývající alespoň třetinu délky holeně.

Nejprve si musíte na nohy nasadit kryty na chrániče holení, pokud je máte. Kryty mají mají jeden otvor pro nohu a druhý pro chránič. Po vložení chrániče do otvoru stačí všechno umístit tak, aby byla zajištěna maximální pohodlnost a ochrana, obléknout si ponožky, nasadit boty a jít vyhrát!

Chrániče holení, také známé jako chrániče na holeně, se nepoužívají pouze ve fotbale, ale také v jiných sportech jako je hokej na trávě, lední hokej, inline hokej, fotbal, ragby, sálový fotbal, baseball, bojové sporty. Jejich účelem je snížit riziko zlomenin kotníků, holenních kostí a lýtkových kostí, což způsobuje, že nárazy v těchto částech těla jsou méně agresivní.

Tento výrobek je dodáván se svými různými částmi odděleně. Je nutné je spojit před prvním použitím. Sestavení je velmi jednoduché a intuitivní.