Chrániče na fotbal s vlastním potiskem

Chrániče na fotbal s vlastním potiskem

pár chráničů
634 Kč
Množstevní slevy

Model
Podrobnosti
  • Rozměry: 8 cm (šířka) x 10 cm (výška)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Materiál: různé druhy PP (polypropylen), bez BPA. Vnitřek s gumovým polstrováním.
  • ID: #17347
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Doporučené velikosti a výšky

Velikost S je doporučena pro děti měřící přibližně 100-120 cm. To znamená, že přibližný věk je 4 až 7 let..

Velikost M je doporučena pro děti a mládež s výškou od 120 do 145 cm, tj. od 7 do přibližně 11 let.

Velikost L je vhodná pro osoby vyšší než 145 cm, tj. dospělé a dospívající od 12 let.

Ohebné X (cm.) Y (cm.) Z (cm.)
S 10,7 15,3 -
M 11,4 17,4 -
X (cm.) Y (cm.) Z (cm.)
Mini 8 10 -
Standard X (cm.) Y (cm.) Z (cm.)
S 7,5 14 10,3
M 8,3 16,5 11,3
L 9 19 12,3
Premium X (cm.) Y (cm.) Z (cm.)
S 7 14,3 9,6
M 8 16,7 11,1
L 9 18,7 12,5
Tabulka rozměrů našich individuálních chráničů holení

Výhody chráničů holení Premium

Při nákupu individuálních chráničů holení si můžete vybrat mezi modelem Standard a Premium. Ačkoli jsou oba modely ergonomické, pohodlné a odolné, vysvětlíme vám, jaké výhody a vylepšení mají chrániče holení Premium oproti standardním:

  • Šestihranná textura na povrchu. Prémiové chrániče holení mají povrchovou úpravu typu "včelí plástve" nebo "voštiny", což má za následek mnohem efektnější vizuální efekt.
  • Lepší ochrana. Pevný vnější plášť i polstrování na vnitřní straně jsou silnější, což těmto chráničům holení Premium poskytuje lepší ochranu proti kopancům a úderům.
  • Zvýšené pohodlí. U modelu Premium je zadní část vnitřního polstrování opatřena další vrstvou látky, která zajišťuje větší pohodlí.
  • Lepší prodyšnost. Díky perforovanému odvětrávání v pryži eva mají chrániče holení Premium lepší prodyšnost v oblasti nohy, kterou chrániče holení pokrývají.
  • Chrániče holení Premium splňují požadavky normy EN 13061:2009,terá se týká: Ochranný oděv. Chrániče holení pro fotbalisty. Požadavky a zkušební metody.
Jak si nasadit chrániče holení

Chrániče holení jsou nezbytnou součástí oblečení profesionálních i amatérských fotbalistů, a to i dětí. Nyní si můžete nechat vyrobit osobní chrániče holení, které budou mít pro sportovce nejen ochranný, ale i zvláštní význam.

Můžete si vybrat z různých velikostí a díky našemu editoru si můžete chrániče holení přizpůsobit online pomocí libovolné fotografie, obrázku, designu atd. Můžete na něj umístit číslo, jméno, fotografii hráče, znak týmu... cokoli chcete. Tento design vytiskneme barevně na oba chrániče holení.

Díky ergonomickému designu, zaručují chrániče holení naprosté pohodlí při používání a zároveň ochranu a odolnost.

Materiál chrániče holení je z různých druhů polypropylenového plastu se speciální sublimační úpravou, což je velmi odolný a pro uživatele pohodlný materiál. Jejími hlavními vlastnostmi jsou: pružnost, lehkost a odolnost.

Personalizované chrániče holení pro děti

Personalizované chrániče holení s fotografií jsou perfektním dárkem pro dívky a chlapce, kteří hrají fotbal nebo jiné sporty. Rádi mají vlastní chrániče holení s číslem, jménem, fotkou, na které pózují se svým dresem, nebo s erbem svého týmu. Motivuje je to a vzrušuje, a navíc je to chrání před úrazy a zlomeninami v tomto pro jejich kosti obzvlášť zranitelném věku.

Zvětšený detail textury chráničů holení Premium

Jak si přizpůsobit chrániče holení

Chránič holení je personalizován sublimací, což je metoda, která zajišťuje, že design zůstane vytištěn po celou dobu životnosti výrobku.

Jak nosit chrániče holení

Je třeba poznamenat, že chránič holeně se umisťuje přibližně 15 cm pod čéšku a 10 cm nad kotník, čímž pokrývá nejméně třetinu délky holenní kosti.

Návleky na holeně se musí nejprve nasadit na nohy v oblasti holenní kosti. Rukávy mají otvor na nohavici a otvor na chránič holeně. Po vložení chrániče holení do otvoru stačí vše nasadit pro maximální pohodlí a ochranu, obout si ponožky a boty a můžete vyrazit za vítězstvím!

Chrániče holení se používají nejen ve fotbale, ale i v dalších sportech, jako je hokej, lední hokej, hokej na kolečkových bruslích, fotbal, ragby, futsal, baseball, bojové sporty. Jejím účelem je snížit riziko zlomenin kotníku, holenní a lýtkové kosti a snížit agresivitu nárazů do těchto částí těla.

Tento výrobek se dodává s jednotlivými částmi samostatně. Před prvním použitím je třeba sestavit. Montáž je velmi jednoduchá a intuitivní.