Zaručené doručení před Dnem otců

Personalizované dárky pro holčičky a chlapečky


Nejlepší personalizované dárky pro kouzelný svět dětí

V úžasném světě dětí má každý drobný detail svůj význam, a dokonce i ten nejmenší dárek může zanechat stopu v srdci našich nejmenších. V tomto kontextu se personalizované dárky pro chlapce a dívky jeví jako dokonalá volba pro vytvoření speciálních a trvalých detailů. Ve Wanapix nabízíme širokou škálu výrobků, které lze personalizovat podle stylu a osobnosti každého dítěte. Podívejme se, proč jsou personalizované dárky ideální a podívejme se na některé nápady na inspiraci pro každou věkovou skupinu, od 1 do 12 let.

Personalizované dárky pro chlapce a dívky jsou mnohem víc než jednoduché předměty; každé dítě bude nadšené, když uvidí své jméno vytištěné na nějakém výrobku, nebo ještě lépe, svou fotku, ať už je tam samo, se svými nejlepšími kamarády ze třídy, nebo s maminkou, dědečkem či tetou. Nebo dokonce můžete personalizovat s obrázkem jeho oblíbeného superhrdiny, jeho oblíbené princezny, nebo toho, co ho právě fascinuje v tomto období jeho života, ať už jsou to dinosauři, animované postavičky, planety a vesmír... cokoli. Předmět, který nese jméno dítěte, jeho fotku nebo dokonce kresbu, kterou namalovalo samo, se stane něčím víc než hračkou nebo oblečením; promění se v malý osobní poklad. Tyto dárky podporují pocit příslušnosti a sebeúctu, navíc se stávají vzpomínkami, které si mohou uchovat po mnoho let.

Tento typ dárků je perfektní k narozeninám, na Vánoce, stejně jako pro přípravu jakékoli oslavy, zábavy během cestování, narozeninovou párty... a to proto, že nabídka je velmi široká. Ať už pro vaši dceru, synovce, dítě vaší nejlepší kamarádky, vaše vnouče... jistě vám dokážeme pomoci vytvořit ten dárek, který mu vyvolá úsměv na tváři hned, jak ho otevře (pravděpodobně, aniž by se příliš staral o dárkový papír...)

Personalizované dárky pro chlapce a dívky

Nápady na dárky podle věkových skupin

Dárky pro chlapečky a holčičky ve věku 1 až 2 let

V této roztomilé fázi zkoumají děti (téměř stále ještě miminka) svět se zvědavostí až fascinací sobě vlastní. Volba měkkých a personalizovaných dárků je moudrá. Co takhle roztomilý plyšák s jejich jménem, nebo deka s jejich datem narození a fotografiemi s maminkou, tatínkem a prarodiči? Můžete také zvolit trička s vtipnými vzkazy, dětské láhve s jejich jménem pro použití v mateřské školce, nebo malé dřevěné skládačky s malým množstvím dílků tak, aby to odpovídalo jejich krátkému věku.

Dárky pro kluky a holky ve věku 3 až 5 let

S růstem dětí rozkvétá také jejich fantazie. Pro tuto věkovou skupinu budou personalizované skládačky s jejich oblíbenými fotografiemi skvělou výzvou. Také dětské zástěry, aby mohly pomáhat mamince a tatínkovi s přípravou jídla (i když pravděpodobně jen "spolupracují" a umazávají si ruce a obličej), nebo batohy s jejich jmény, aby každý den ve škole byl nezapomenutelný. Kromě toho personalizované oblečení s jejich oblíbenými postavičkami z kreslených filmů umožní již od tak malého věku vyjadřovat jejich vlastní vkus a osobnost.

Dárky pro kluky a holky ve věku 6 až 8 let

V této fázi děti touží po dobrodružství a kreativních hrách. Můžete zvolit penály nebo hrnky s jejich oblíbenými hrdiny nebo princeznami. Můžete také prozkoumat naši nabídku stolních her, mnoho z nich již vhodných pro tyto věkové skupiny, které jsou již zábavné samy o sobě, budou ještě úžasnější, když děti uvidí svou tvář nebo fotografie ve hře: Člověče, nezlob se, Kdo je kdo, paměťové hry a mnoho dalších. Kromě toho nabízíme stavebnice a bloky, které jsou skvělé pro podporu tvořivosti a stimulují zdravé hry bez obrazovek.

Personalizované pláště pro převlek superhrdiny

Dárky pro chlapce a dívky ve věku 9 až 12 let

Jak vstupují do předpubertálního období, děti oceňují předměty, které odrážejí jejich se rozvíjející osobnost. Mikina nebo povlak na polštář s jejich oblíbenými superhrdiny nebo zpěváky bude jistě trefou. Personalizované psací potřeby, jako jsou sešity nebo pouzdra, jim umožní pyšnit se ve třídě s jejich vlastními personalizovanými školními potřebami. Také si budou chtít vyzdobit svůj pokoj plakáty s fotografiemi osobností, které je nejvíce zajímají.