Dárky pro děti


Nejoriginálnější dárky pro děti

Víme, že dítě může být stejně obtížné překvapit jako dospělého. V závislosti na jejich věku a chuti je můžete nechat s otevřenou pusou. Doporučujeme personalizované dárky, protože mají vždy úspěch a z výrobku můžete udělat něco jedinečného jednoduše tím, že ho různě upravíte.

Chceme vám to usnadnit, a proto jsme vytvořili tuto sekci, kde vám pomůžeme najít fotodárky pro děti. Zohledňujeme všechny možné věkové kategorie, přibližně od jednoho roku do deseti let. Ukážeme vám také několik nápadů na dárky pro děti, které vám jistě pomohou najít ten nejlepší dárek k jakémukoli datu: dárky k narozeninám, Vánocům...

Personalizované dárky pro děti k narozeninám

Jedním z nejdůležitějších dat jsou pro ně narozeniny. Den, ve kterém jsou hlavními hrdiny a ve kterém dostávají podrobnosti od rodiny a přátel. Pokud nevíte, jak vyrobit narozeninové dárky pro děti, ukážeme vám naše oblíbené dárky pro ně:

 • Hrnky: jsou neomylným dárkem pro děti. V závislosti na jejich věku si můžete vybrat náš keramický model, který můžete navrhnout s kresbou, s jejich fotografií nebo s jakýmkoli obrázkem jejich oblíbených fiktivních postav. Máme ale také plastové modely, aby se malé děti mohly napít a byly v bezpečí, kdyby je náhodou upustily, protože se nerozbijí.
 • Plyšáci: plyšové hračky jsou vždy originální hračky, které můžete darovat každému dítěti, bude je milovat. Jsou velmi měkké a můžete si je navrhnout s jejich fotografií, s vyšitým jménem, dokonce i se zábavným designem. Víme, že se stanou jejich oblíbeným plyšákem. Je ideální především pro ty nejmenší.
 • Diplom: jedná se o jeden z našich nejoriginálnějších dárků pro děti. Obvykle se vyrábí v takovýchto dnech, kdy chcete odměnit a poblahopřát malému dítěti mimo jiné za jeho chování nebo za jeho velké zapojení do studia. Takto si ji mohou pověsit do svého pokoje a budou ji mít stále na paměti.

Když slavíme narozeniny s přáteli, většinou připravujeme narozeninové dárky ze školy. Máme také přizpůsobitelné narozeninové dárky, které můžete přizpůsobit a dát jim jiný dárek, který mohou použít: odznaky, čepice, školní potřeby (batohy na provázku jsou hitem jako detail tohoto typu akce)..

Puzzle block s vlastním potiskem

Vánoční dárky pro děti

Mluvili jsme o některých originálních dárcích pro děti k narozeninám, ale máme také nápady na dárky pro děti k Vánocům. Je to pro ně výjimečné období, které prožívají se zvláštním vzrušením a iluzemi. Toto jsou některé z našich oblíbených dárků pro toto roční období:

 • Personalizované šperky: personalizované hodinky a náramky, na které můžete vyrýt jejich jméno, datum narození, motivační větu... Cokoli chcete!
 • Klasické a jiné puzzle: pro puzzle není věk, zvláště když je na našich webových stránkách najdete ve všech možných materiálech a velikostech. Obvykle jsou to hračky pro děti od 8 let nebo přibližně v tomto věku, kdy je začínají mnohem více bavit. Můžete je však spustit kdykoli, vybrat si ten, který vám vyhovuje, a bavit se.
 • Fluorescenční hrnek: jedná se o nejoriginálnější model hrnku v našem katalogu. Hrnek si můžete přizpůsobit zábavným designem, jménem nebo fotografií a bude svítit ve tmě. To, co svítí, jsou "bílé barvy", takže na to pamatujte, až si ji budete přizpůsobovat.
 • Výbava pro objevitele:stále hledají nové objevy, pokud jsou velmi zvědaví, můžete jim vyrobit skvělý balíček, který si mohou vzít na své výlety: čepici, láhev na vodu a batoh na provázku s osobním motivem. Nic mu nebude chybět a bude dobře vybaven, kamkoli půjde.
Plyšáci s potiskem

Jak zabalit dárky pro děti

Dárkový balicí papír obvykle vydrží jen několik vteřin, protože ho rychle otevřou. Můžete si je však udělat zábavné a přizpůsobit si je. Nebo například vytvořte tvary zvířat, aby jejich dárky mluvily samy za sebe.

Pokud jsou velmi malé, může se papír stát odolným. Proto doporučujeme vyrobit snadno otevíratelný obal pro děti. Stačí, když typickou barevnou stuhu umístíte na vnější stranu dárku, tentokrát na vnitřní stranu. Na jedné straně musí vyčnívat a ponechávat prostor pro snadné roztažení. Až ji budete dávat dovnitř, nezapomeňte konce přelepit páskou. Pak už stačí jen zabalit, a když ji otevře, stačí ji jen roztáhnout - jednoduché jako facka!

Personalizované dárky pro roční děti

První narozeniny jsou velmi zvláštní v životě dítěte a především pro jeho rodinu. Oslavte ho tak, jak si zaslouží, a hledejte pro něj ty nejvhodnější a nejpraktičtější dárky. Vezměte v úvahu také ty hračky nebo aktivity, které mohou podpořit jejich kreativitu a rozvoj.

V této sekci jsme pro vás připravili některé z našich dárků pro nejmenší. Pokud nevíte, co darovat, doporučujeme vám nepřehlédnout naše nápady na dárky pro roční děti. Jsme si jisti, že najdete dárek, který je překvapí.

Co dát ročnímu dítěti

Když jsou tak malé, může být obtížné najít dárek, který je nejvíce nadchne. Doporučujeme naše personalizované dárky pro děti, ve kterých najdete to nejvhodnější pro ně. Kterýkoli z výrobků můžete opatřit fotografií dítěte, jeho jménem, smyšlenou postavou nebo...

Přizpůsobené stolní hry

Hygienické potřeby a oblečení jsou velmi užitečné, protože jsou ještě velmi mladé a závislé. Můžete vytvořit dárkovou sadu pro děti s různými výrobky, které budou moci používat: personalizovaná trička, dudlíky, bryndáky... Cokoli si dokážete představit. Balíčky jsou vždy hitem.

Velmi oblíbeným dárkem jsou také personalizované plyšové hračky a polštáře. Můžete je navrhnout s vyšitým jménem nebo například s fotografií dítěte. Stane se jejich oblíbeným plyšákem.

Personalizované dárky pro dvouleté děti

Zdá se, jako by se narodil teprve včera a teď jsou mu dva roky. Čas letí a děti vyrůstají, aniž byste si to uvědomovali. V době, kdy tolik rostou a mění se, je třeba neustále obnovovat jejich šatník, hračky... Chceme vám pomoci, a proto jsme vytvořili tuto sekci, kde jsme shromáždili naše nejvhodnější personalizované předměty pro dvouleté chlapce a holčičky.

Nakupování na našich webových stránkách je velmi snadné, protože editor je velmi intuitivní a pomáhá vám proces urychlit. Personalizace vám umožní postarat se o vše a získat ty nejvýznamnější dárky. Pokud ještě nevíte, co mu dáte, nezoufejte, protože pro vás máme několik nápadů na dárky pro dvouleté děti, které se vám mohou hodit.

Co dát dvouletému dítěti

Jejich narozeniny jsou velmi zvláštním datem, které se slaví s rodinou. Především ty první jsou obzvláště důležité, protože je ještě velmi malý. Zvěčněte každý okamžik, protože až budou starší, rádi se na něj podívají. Chcete-li najít ten nejlepší dárek, doporučujeme tyto:

Pláště pro superhrdiny s vlastním potiskem
 • Personalizovaná trička stejná pro celo rodinu: has našimi tričky ho odlišíte svým oblečením a dodáte mu vlastní styl. Můžete na něj umístit obrázek nebo design podle vlastního výběru. Další možností je sladit je s těmi, které nosí dospělí, takže budou mnohem výjimečnější.
 • Personalizované plyšové hračky: v tomto věku si děti rády hrají a naše panenky a plyšové hračky se mohou stát jejich oblíbenými. Kromě toho, že jsou velmi příjemné na dotek, můžete na ně vyšít jejich jméno nebo fotografii.
 • Personalizované příbory a nádoby: od tří let už umí jíst samy, nicméně můžete s tím začít dříve a naučit je jíst vidličkou a lžičkou. Máme také plastové nádoby, aby se v případě pádu nerozbily a nehrozilo riziko pořezání.

Na našich webových stránkách najdete mnoho dalších produktů, které mohou být pro děti velmi praktické. Díky personalizaci je navíc můžete udělat mnohem osobnější, a to vložením jejich fotografie, kreslených vtipů, které mají rádi, nebo jejich jména. Limitem je vaše představivost.

Personalizované dárky pro tříleté děti

Obvykle ve třech letech začínají děti chodit do školky. Je to pro ně výjimečná etapa, protože budou každý den poznávat nové kamarády a rozvíjet své dovednosti. Podle některých odborníků se v tomto věku začínají vytvářet trvalé vzpomínky. Připomeňte jim jejich třetí narozeniny po zbytek života a připravte jim jiný a exkluzivní dárek.

V dnešní době mají všechno, takže může být těžké vědět, co jim dát. Protože vám to chceme usnadnit, vytvořili jsme tuto sekci, kde vám nabídneme několik nápadů na dárky pro tříleté děti, které určitě správně vyberete. Všechny naše výrobky jsou personalizované, takže se můžete postarat o každý detail a dát jim ten nejlepší dárek.

Co dát tříletému dítěti

Tři roky se nedělají každý den, tak to oslavte ve velkém stylu. Mohou to být jejich první narozeniny s přáteli a můžete si užít zábavný den. Všechno zorganizujte, počínaje dárky. Nevíte, jaké dárky dát tříleté holčičce nebo chlapečkovi? Podívejte se na naše oblíbené nápady:

 • Dětské příbory a nádoby: děti v tomto věku jsou již schopny jíst samy. Usnadněte jim to a pomozte jim s našimi personalizovanými dětskými kontejnery. Kromě toho, že je můžete opatřit jménem a požadovaným obrázkem, jsou vyrobeny z plastu, takže se v případě pádu nerozbijí a nepoškodí.
 • Náramky: je to velmi typický detail při křtinách i narozeninách malých dětí. Vyberte si ten, který se vám líbí nejvíce, a napište na něj datum narození, malou frázi nebo jméno.

Nemyslete si, že to jsou jediné dárky, které na našich stránkách najdete, máme jich mnohem více. Najděte si ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a překvapte originálním dárkem.

Pexeso s vlastním potiskem

Jak si hrát s tříletým dítětem

Vždy je vhodná doba na hraní si s nimi. Můžete se s nimi věnovat mnoha aktivitám a hrám, aby se nejen bavily, ale také učily a rozvíjely své dovednosti.

Skládačky jsou jednou z nejzábavnějších rodinných her. Mají také řadu výhod pro nejmenší, protože jim mimo jiné pomáhají rozvíjet koncentraci a kreativitu. Naše skládačky mohou být navrženy s obrázkem nebo textem podle vašeho výběru, aby byly atraktivnější. Napadá vás lepší plán na odpoledne?

Personalizované dárky pro čtyřleté děti

Roustou jak z vody a ve školce se každý den učí víc a víc. V tomto věku jsou jako "houby", proto se musíme snažit posilovat jejich dovednosti a připravovat vzdělávací a zábavné aktivity. Pokud se blíží jejich narozeniny, jak lépe začít než právě v tento okamžik. Na našich webových stránkách najdete personalizované dárky pro děti, které si můžete co nejvíce přizpůsobit a vyrobit je přesně podle svých představ.

V této sekci najdete nejlepší výběr produktů na webu a nabídneme vám několik nápadů na dárky pro čtyřleté děti. Pokud nevíte, co dát čtyřletému dítěti, doporučujeme pokračovat ve čtení a nenechat si ujít naše nápady.

Co dát čtyřletému dítěti

Darovat dárek se může zdát na první pohled složité, ale je to velmi jednoduché, když dotyčnou osobu dokonale znáte. V případě dětí je to také velmi snadné, stačí vědět, jaké jsou jejich oblíbené kreslené filmy nebo jakou mají rády barvu, abyste jim mohli přizpůsobit dárek s tím nejzábavnějším a nejpřekvapivějším designem. Toto jsou naše oblíbené produkty pro čtyřleté chlapce a dívky:

 • Ručník k bazénu: eve věku od čtyř do šesti let je pro děti velmi vhodné věnovat se vodním aktivitám. Má řadu výhod: mimo jiné zlepšuje koordinaci a rovnováhu. Proto jim můžete darovat zábavný dětský ručník s fotografiemi nebo vzory, které se vám nejvíce líbí.
 • Je čas na jídlo: s našimi různými dětskými příbory a nádobami se jim jídlo bude líbit nejvíc. Jsou určeny výhradně pro nejmenší děti, aby mohly jíst samostatně a bez obav, že se pořežou, pokud je upustí.

To je jen několik nápadů, ale zveme vás, abyste se ponořili do našich webových stránek, protože zde najdete mnoho dalších produktů vhodných pro vaše děťátko.

Svinavací tabule s křídami

Na co si hrát se čtyřletým dítětem

Jak jsme již zmínili, je důležité stimulovat děti zábavnými a vzdělávacími hrami. V tomto věku se také začínají bavit s ostatními dětmi svého věku, takže se s nimi snažte komunikovat i mimo třídu.

Děti si rády hrají, proto neváhejte a vytvořte jim doma prostor, kde budou mít všechny hračky po ruce. Naše dřevěné puzzle jsou ideální pro ty nejmenší, protože se z dílků snáze skládají, a navíc to může být skvělá rodinná aktivita.

Personalizované dárky pro pětileté děti

Děti se neustále zdokonalují a rozvíjejí různé dovednosti. Zejména v pěti letech rádi zkoumají. To v nich vyvolává potřebu ptát se, proč se všechno děje, a mnohem více se zajímat o své okolí. Protože víme, že narozeniny nejsou každý den, máme pro vás , které se vám budou líbit..

Všechny naše výrobky jsou personalizované, takže si každý výrobek můžete maximálně přizpůsobit svými oblíbenými obrázky a texty. Abychom vám to usnadnili, vytvořili jsme tuto sekci s naším nejlepším výběrem zboží pro děti tohoto věku. Snadno, rychle a úsporně tak najdete originální dárky pro pětileté děti.

Co dát pětiletému dítěti

V dnešní době máme prakticky vše na dosah ruky. To může být výhoda při hledání nejlepšího dárku, ale je také obtížnější překvapit. Věříme však, že na našich webových stránkách najdete ten nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Toto jsou naše oblíbené výrobky pro pětileté chlapce a dívky:

 • SPZ na kolo: ve čtyřech nebo pěti letech se mnoho dětí učí jezdit na kole s tréninkovými koly. Dopřejte jejich motorce zábavný prvek, například v podobě personalizované poznávací značky se jménem a datem narození. Jsme si jisti, že se jim bude líbit, protože žádné jiné kolo se mu nevyrovná.
 • Diplom:ti nejmenší si opravdu váží toho, když jim blahopřejeme, takže jaká je lepší příležitost než jejich narozeniny k tomu, abychom jim dali osobní diplom pro nejlepšího syna na světě. Je to malý detail, který se jim bude líbit a který si budou hrdě věšet ve svém pokoji.
 • Kit na výlety: ve škole budou chodit na spoustu výletů, připravte si balíček se vším, co budou potřebovat, aby byli příště dobře vybaveni. Například: batoh, láhev na vodu, čepice a tričko.
Puzzle s vlastním potiskem

To jsou jen některé z mnoha produktů, které najdete na našich webových stránkách. Můžete se také rozhodnout pro dekorativní předměty, které mu zpříjemní a zpestří pokoj. Nebo předměty, které jim mohou usnadnit například stravování. S našimi speciálními příbory a nádobami pro děti to pro ně bude snazší a jídlo se stane jejich oblíbeným.

Personalizované dárky pro šestileté děti

Děti rostou tak rychle, že? Šestý rok života je pro ně velmi důležitý a je to etapa, ve které získají mnoho nových dovedností. Je to ideální doba, kdy mohou maximálně rozvinout své schopnosti a popustit uzdu své fantazii.

Protože víme, že v dnešní době mají všechno, může být obtížné najít pro ně ten nejvhodnější dárek. Proto jsme vytvořili tuto sekci, kde vám nabídneme nápady na dárky pro šestileté děti. Pokud stále nevíte, co dát šestiletému dítěti, zůstaňte a přečtěte si všechny nápady, které vám nabízíme, abyste je překvapili v různých termínech.

Narozeninové dárky pro šestileté děti

S přibývajícím věkem se na své narozeniny těší více. Mají radost z dárků a také ze svých přátel. Nenechte si ujít příležitost oslavit je a pozvěte všechny jejich přátele, protože jsou to nezapomenutelné vzpomínky. Pokud nevíte, co dát šestiletému dítěti k narozeninám:

 • Dětský batoh, ideální do školy: děti začínají mít ve škole povinnosti, takže jim můžete dát personalizovaný batoh například s jejich jménem a oblíbenou fiktivní postavou. Takto budou mít své materiály vždy u sebe a budou si je chtít brát i na výlety.
 • Diplom: eje to jiný dárek, ale jsme si jisti, že se vám povede. Je dobré děti odměnit a poblahopřát jim, když se jim něco povede, a proto věříme, že co může být lepšího než osobní diplom v den jejich narozenin. Vytvořte nejvhodnější design a překvapte je.
Hlavolam s vlastním potiskem

Dárky pro šestileté děti k Vánocům

Vánoce jsou v domácnostech, kde jsou děti, prožívány se zvláštním vzrušením a emocemi. Příchod Ježíška je pro ně velmi důležitý. Pokud nevíte, co dát šestiletým dětem k Vánocům, dáme vám naše nejlepší nápady, abyste letos uspěli:

 • Puzzle, zábava v rodině: je to vzdělávací dárek pro šestileté děti a skvělá zábava pro rodinné odpoledne. Máme různé modely skládaček z různých materiálů a v různých velikostech, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe odpovídá jejich úrovni. Skládačky jsou skvělým způsobem, jak rozvíjet soustředění.
 • Hodinky:v tomto věku děti rády napodobují starší, a proto jim darujte hodinky navržené jimi a pro ně s designem na ciferníku podle vašich představ. Tabulky s čísly na kolo: to je velmi originální dárek. Ve věku 4 až 6 let se obvykle učí jezdit na kole. Pokud chcete dodat vozu punc výjimečnosti, můžete na něj umístit osobní poznávací značku s designem podle vlastního výběru, jménem a datem narození a mnoha dalšími možnostmi. Jsme si jisti, že se jim tento nápad bude líbit.

Tyto a mnoho dalších dárků najdete na našich webových stránkách. Jsme si jisti, že to zvládnete a vykouzlíte jim úsměv na tváři.

Personalizované dárky pro sedmileté děti

Ve věku od šesti do osmi let začínají děti navštěvovat základní školu. Je to pro ně velmi důležitý skok, protože od této chvíle budou mít každý den odpoledne domácí úkoly a povinnosti. Neznamená to však jen domácí úkoly, ale také to, že se začnou bavit se svými kamarády.

Víme přesně, co se sedmiletému dítěti líbí,takže pokud stále nevíte, co mu můžete dát mimo jiné k narozeninám nebo Vánocům, pomůžeme vám. Máme mnoho nápadů na dárky pro sedmileté děti, se kterými si budete jisti, že se trefíte.

Co dát sedmiletému dítěti

Když děti vyrostou, někdy nevíte, co jim dát, protože mají prakticky všechno. V tomto věku se však začínají rozvíjet aktivity nebo koníčky, které mohou sloužit jako vodítko. Pokud rádi jezdí na kole, plavou, kreslí, ať už se věnují jakékoliv činnosti, mohou vám posloužit jako inspirace při hledání ideálního dárku.

Děti, stejně jako dospělí, milují kreativní dárky, čím kreativnější, tím lepší. Proto doporučujeme naše personalizované produkty. Přizpůsobení vám umožní postarat se o každý detail a získáte exkluzivní položku. Toto jsou naše oblíbené dárky pro sedmileté chlapce a dívky:

 • Pexeso: jedná se o klasickou hru se srovnáváním karet, kterou jsme však nově vynalezli. Můžete si ji přizpůsobit pomocí fotografií nebo vzorů podle vlastního výběru, takže bude mnohem zábavnější a výjimečnější.
 • Personalizované hrnky: máme široký katalog hrnků a který z nich je originálnější. Náš kouzelný hrnek, fluorescenční, fantasy... Všechny je možné přizpůsobit a získat ten nejoriginálnější.
 • Personalizovaná zástěra: pořady jako Masterchef junior probudily v mnoha dětech zájem o vaření. Mnoho z nich navíc rádo napodobuje dospělé, takže pokud vaše ratolest ráda pracuje v kuchyni, připravte jí zástěru navrženou zcela podle jejích představ.
 • Foto puzzle: tento typ hry je velmi přínosný, protože pomáhá rozvíjet schopnost soustředění. Máme k dispozici mnoho typů skládaček z různých materiálů a s různým počtem dílků. Je to také ideální hra pro celou rodinu.
 • Podívejte se na naše webové stránky, kde najdete mnoho dalších položek určených pro vaše děťátko. Jsme si jisti, že se jim váš dárek bude líbit.

  Personalizované dárky pro osmileté děti

  Rostou tak rychle, že si toho skoro ani nevšimnete, a proto je tak důležité oslavovat s nimi každý okamžik. Osmý rok života je velmi zvláštní, protože začínají mít více povinností doma i ve škole. Chceme, abyste je opravdu překvapili, a proto jsme vytvořili tuto sekci s naším nejlepším výběrem personalizovaných dárků pro dívky a chlapce.

  Pokud nevíte, kde začít, nezoufejte, protože pro vás máme ty nejlepší nápady na dárky pro osmileté děti se kterými se určitě trefíte. Je to díky personalizaci, protože umožňuje věnovat větší pozornost detailům a získat tak jedinečný výrobek. Žádná jiná se jí nevyrovná a vaše dítě se na tom bude podílet.

  Co dát osmiletému dítěti

  Na našich webových stránkách i v této sekci najdete mnoho dárků pro děti, které se vám mohou hodit mimo jiné k datům, jako jsou narozeniny nebo Vánoce. Ale chceme pro ně vyzdvihnout naše favority, berte na vědomí!

  • Personalizovaný batoh: ať už se chystají na výlet nebo do školy, budou potřebovat batohy na přenášení školních pomůcek. Ty naše mají tu zvláštnost, že na ně můžete napsat jejich jméno a fotografii, jejich oblíbenou fiktivní postavu, text... Cokoli chcete! Nechte je vyniknout svým designem a budou se jim líbit ještě víc.
  • Personalizované náramky: jak děti rostou, je typické dávat jim šperky, jako jsou přívěsky nebo náramky. Na našich webových stránkách najdete také gravírované náramky, na které můžete umístit jejich jméno a datum narození, malou větu...
  • Tradiční hry: klasické hry, jako jsou puzzle nebo paměťové karty, by neměly být zavrženy. Jsou ideální pro celou rodinu a mají řadu výhod pro rozvoj schopností, například soustředění. Můžete si je také navrhnout podle svých oblíbených obrázků.
  • Personalizované náramkové hodinky: dalším neomylným dárkem jsou personalizované hodinky. Je k dispozici v několika barvách a ciferník si můžete navrhnout, takže budou mít svůj vlastní model.

  Nemyslete si však, že to je vše, na našich webových stránkách máme mnoho dalších produktů, které jsou pro děti stejně dobré. Od hrnků po trička, předměty, které si můžete navrhnout opravdu od základu podle svých představ..

  Personalizované dárky pro devítileté děti

  Zvláštní data si žádají různé a úžasné dárky. Malý už vyrostl a devět let je velmi důležitých. Proto jsme vám to chtěli usnadnit a vytvořili jsme sekci s nejlepšími personalizovanými dárky pro devítileté chlapce a dívky.

  Personalizace nám umožňuje postarat se o každý detail a jsme si jisti, že v našem širokém katalogu najdete ten nejlepší dárek. Pokud potřebujete inspiraci, přinášíme vám několik nápadů na dárky pro devítileté chlapce a dívky. Berte na vědomí!

  Co dát devítiletému dítěti

  Víme, že může být zdrcující, když vidíte, že se blíží ten den a vy stále nevíte, co jim pořídit. Ale právě proto jsme tu my, abychom vám pomohli a vy jste mohli své dítě překvapit těmi nejlepšími dárky. To jsou naše oblíbené:

  • Hrnek svítící ve tmě: je to jeden z nejúžasnějších hrnků v našem katalogu. Je fluorescenční, takže svítí ve tmě, a můžete si na něj navrhnout libovolný obrázek nebo text. Děti to milují.
  • Krabice s hrami: pokud nevíte, jakou hračku darovat devítileté dívce nebo chlapci, doporučujeme tuto personalizovanou krabici plnou her. Je to skvělý způsob, jak si vysvětlit staré hry a společně se pobavit jako rodina.
  • Personalizované hodinky:Jedním z doplňků, které mají chlapci a dívky nejraději, jsou hodinky. Nyní si můžete vytvořit exkluzivní model a přizpůsobit si ho velmi originálními vzory. Jsme si jisti, že se jim bude líbit, protože žádná jiná taková nebude.

  Na našich webových stránkách najdete mnoho dalších produktů, které mohou být perfektním dárkem k narozeninám, Vánocům nebo k jakémukoli jinému datu. Stačí se poohlédnout po výrobku, o kterém si myslíte, že ho dokážete změnit k lepšímu, a opravdu ho překvapit. Jsme si jisti, že se jim bude líbit.

  Personalizované dárky pro desetileté děti

  Věk deseti let je pro děti velmi důležitý, protože jsou před pubertou a začínají se u nich projevovat změny. Je to také velmi zvláštní rok, protože v tomto věku obvykle slaví své první svaté přijímání. Pokud jde o dárky pro děti, lidé vždy volí typické dárky, proto doporučujeme personalizované dárky pro dívky a chlapce, protože tak můžete z běžného výrobku udělat něco jedinečného a exkluzivního.

  Pokud chcete svým dárkem vyniknout, ale nevíte, co dát desetileté dívce nebo chlapci, dáme vám několik nápadů, které se mohou hodit. Proto jsme se rozhodli vytvořit tuto sekci s naším nejlepším výběrem personalizovaných dárků pro děti. A nedělejte si starosti s tím, jak je vytvořit, protože náš editor je velmi jednoduchý a intuitivní, takže si poznamenejte všechny naše nápady!

  Nejoriginálnější dárky

  Pokud budete pokračovat ve čtení, stále nevíte, co dát desetileté dívce nebo chlapci, ale nebojte se, protože na konci najdete ideální dárek pro desetiletého chlapce nebo dívku. Není to těžké, když se dokážete postarat i o ten nejmenší detail. Stačí jen zjistit, co mají rádi: oblíbený tým nebo zpěváka, jaké filmy nebo seriály mají rádi, nebo, pokud chcete, přidat jejich nejlepší fotografie a oživit naše produkty. To jsou naše oblíbené dárky pro ně:

  • Personalizované šperky: přívěsky a náramky, na které můžete vyrýt datum narození, krásnou větu, jméno... Tento typ šperků se uchovává se zvláštní láskou, aby připomínal důležitý okamžik. Obvykle je to typický dárek ke svatému přijímání, ale můžete ho dát i kdykoli jindy.
  • Fluorescenční hrnek: tento hrnek se liší od typického keramického hrnku. Vytvořte nejvtipnější design, například se štítem jejich oblíbeného týmu. Mějte na paměti, že to, co ve tmě svítí, jsou bílé části, takže na to při vytváření nezapomeňte.
  • Personalizovaná trička: ačkoli oblečení není u dětí obvykle příliš oblíbené, může být pěkným detailem, pokud víte, jak to s personalizací správně udělat. Využijte svou fantazii a vytvořte jejich oblíbené tričko.
  • Personalizované puzzle: puzzle jsou u dětí vždycky hitem, protože jsou to hry, které jim umožňují rozvíjet dovednosti a schopnosti, jako je mimo jiné kreativita a koordinace. Nyní si je můžete navrhnout s fotografiemi nebo obrázky, které chcete, aby byly zábavnější a zábavnější.
  • Personalizované hodinky: mohou mít mnoho hodinek, ale žádné nebudou tak výjimečné jako ty, které můžete vytvořit. Přizpůsobte ciferník jejich oblíbeným kresleným seriálům a opravdu je překvapte.

  To jsou jen některé z našich nápadů, ale můžete se dále ponořit do našich webových stránek, kde najdete vše, co hledáte, a můžete tomu dát svůj nejosobnější nádech.