Lahev na kolo s vlastním potiskem

238 Kč
Množství:
Láhev
  • Rozměry: 7ø (šířka) x 20 cm (výška)
  • Žádné minimální množství objednávky, od 1 kusu
  • Objem: 620 ml. Materiál: flexibilní plast.
  • Neobsahuje BPA. S certifikátem bezpečnosti "Food grade".
  • S odnímatelným šroubovacím uzávěrem a výklopnou hubičkou.
  • Mýt ručně. Nelze mýt v myčce nádobí ani ohřívat v mikrovlné troubě.
  • ID: #17099
Recenze
Recenze s fotkami
aff7ab67fa82748e324d721bcd0c26a96cc07055
35f9e0d6dc960dcd62741db175d2f045ef1e2ffb

5
4 Recenze
5
100 %
4
0 %
3
0 %
2
0 %
1
0 %
Customers Reviews
user social avatar
Noelia (Elda, ES)
25/03/2023
"Je to skvělé"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
user social avatar
Sonia (Santomera, ES)
21/03/2023
"Všechno bylo perfektní. Výborná kvalita tisku, líbilo se nám to. Rychlé dodání."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
P
Patricia (Valladolid, ES)
18/03/2023
"Dárek ke Dni otců pro tátu cyklistu"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
S
Sara (Cuarte de huerva, ES)
13/03/2023
"Láhev vypadala skvěle! Byla pro mého syna a nebyla jsem zklamaná. Láhev je velmi dobrá, protože voda v batohu nevytéká a vypadá velmi cool. Vybrala jsem si design z webových stránek."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
Popis

Personalizovaná lehká sportovní láhev

Zůstaňte při svém oblíbeném sportu neustále hydratovaní díky personalizované sportovní láhvi! Je to typická flexibilní plastová láhev (bez BPA!), s hubičkou, takže můžete pít, aniž byste museli hlídat uzávěr, a má ideální velikost pro přepravu v brašně na kole.

A co může být lepšího než personalizovaná cyklistická láhev? Vyberte si barvu, která se vám nejvíce líbí (máme jich na výběr mnoho!), design, který vám padne do oka, a doplňte nebo upravte, co chcete. Postaráme se o jejich výrobu s kvalitním barevným potiskem, uvidíte, jak krásně budou barvy vypadat!

Jsou vyrobeny z polyethylenu (PE) bez obsahu BPA. BPA jsou látky, které se často vyskytují v plastu a jsou zdraví škodlivé, takže z těchto kanystrů můžete s klidným svědomím pít. Díky tomu mají optimální vlastnosti pro výrobu opakovaně použitelných lahví na vodu, jako jsou ty, které nabízíme zde: protože jsou vyrobeny z pružného plastu, jedná se o lehkou nádobu a zároveň jsou odolné vůči pádům a nárazům. Nepřenáší chutě ani pachy do potravin. S objemem 620 ml máte záruku, že nebudete mít žízeň při jízdě na kole, v posilovně nebo na cestách s přáteli.

Zůstaňte hydratovaní tím nejoriginálnějším možným způsobem!

Kromě toho, že je lze plně přizpůsobit, jsou k dispozici v různých zářivých barvách, ze kterých si můžete vybrat. Pokud jde o přizpůsobení, můžete si láhev vytvořit od základu, s vlastním designem, kresbou, fotografií, iniciálami, logem nebo textem; nebo, pokud dáváte přednost, můžete se rozhodnout pro předpřipravené modely, které vám nabízíme v editoru.

Personalizovaná láhev na kolo

Nebojte se, je velmi intuitivní a tyto modely můžete upravovat podle libosti, přidávat, ubírat nebo vkládat, co chcete, jak chcete a kam chcete... Je to jen na vás a vaší fantazii!

Další velmi častou možností je jednoduše personalizovat cyklistickou láhev jménem. Je to ideální pro to, abyste věděli, komu láhev patří, pro případ, že se ztratí ve škole, v kanceláři, v tělocvičně atd. Můžete si vybrat z mnoha fontů, upravit velikost, zvolit barvu..... A díky kompletnímu editoru můžete vedle jména přidat logo, symboly nebo libovolný obrázek.

Perfektní dárek pro sportovce

Co může být pro všechny cyklisty, sportovce a sportovkyně lepší než personalizovaná láhev na vodu? Všichni máme ve svém okolí bratrance, který rád jezdí na kole, sestru, která každou neděli ráda absolvuje jinou trasu v horách, nebo přítele, který chodí alespoň třikrát týdně do posilovny. Pokud hledáte ideální dárek, o kterém víte, že ho určitě využije v každodenním životě a že se na něj opravdu těší? jste na správném místě!

Ideální pro skupiny a týmy

Výhod je ještě více: k dispozici jsou množstevní slevy, takže pokud si koupíte mnoho stejných jednotek, jednotková cena se výrazně sníží. Co tím myslíme? Inu, díky tomu je tento výrobek ideálním dárkem pro skupiny, týmy a nejrůznější akce.

Personalizovaná flexibilní plastová sportovní láhev
Etikety na Lahev na kolo