Sportovní lahev na kolo s vlastním potiskem

Sportovní lahev na kolo s vlastním potiskem

láhev
253 Kč
Množstevní slevy

Barva
Podrobnosti
  • Rozměry: 20 cm (výška) x 7ø cm (průměr)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Objem: 620 ml. Materiál: flexibilní plast.
  • Neobsahuje BPA. S certifikátem bezpečnosti "Food grade".
  • S odnímatelným šroubovacím uzávěrem a výklopnou hubičkou.
  • Mýt ručně. Nelze mýt v myčce nádobí ani ohřívat v mikrovlné troubě.
  • ID: #17099-418612
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizovaná lehká sportovní láhev

Zůstaňte při svém oblíbeném sportu neustále hydratovaní díky personalizované sportovní láhvi! Je to typická flexibilní plastová láhev (bez BPA!), s hubičkou, takže můžete pít, aniž byste museli hlídat uzávěr, a má ideální velikost pro přepravu v brašně na kole.

A co může být lepšího než personalizovaná cyklistická láhev? Vyberte si barvu, která se vám nejvíce líbí (máme jich na výběr mnoho!), design, který vám padne do oka, a doplňte nebo upravte, co chcete. Postaráme se o jejich výrobu s kvalitním barevným potiskem, uvidíte, jak krásně budou barvy vypadat!

Jsou vyrobeny z polyethylenu (PE) bez obsahu BPA. BPA jsou látky, které se často vyskytují v plastu a jsou zdraví škodlivé, takže z těchto kanystrů můžete s klidným svědomím pít. Díky tomu mají optimální vlastnosti pro výrobu opakovaně použitelných lahví na vodu, jako jsou ty, které nabízíme zde: protože jsou vyrobeny z pružného plastu, jedná se o lehkou nádobu a zároveň jsou odolné vůči pádům a nárazům. Nepřenáší chutě ani pachy do potravin. S objemem 620 ml máte záruku, že nebudete mít žízeň při jízdě na kole, v posilovně nebo na cestách s přáteli.

Zůstaňte hydratovaní tím nejoriginálnějším možným způsobem!

Kromě toho, že je lze plně přizpůsobit, jsou k dispozici v různých zářivých barvách, ze kterých si můžete vybrat. Pokud jde o přizpůsobení, můžete si láhev vytvořit od základu, s vlastním designem, kresbou, fotografií, iniciálami, logem nebo textem; nebo, pokud dáváte přednost, můžete se rozhodnout pro předpřipravené modely, které vám nabízíme v editoru.

Personalizovaná láhev na kolo

Nebojte se, je velmi intuitivní a tyto modely můžete upravovat podle libosti, přidávat, ubírat nebo vkládat, co chcete, jak chcete a kam chcete... Je to jen na vás a vaší fantazii!

Další velmi častou možností je jednoduše personalizovat cyklistickou láhev jménem. Je to ideální pro to, abyste věděli, komu láhev patří, pro případ, že se ztratí ve škole, v kanceláři, v tělocvičně atd. Můžete si vybrat z mnoha fontů, upravit velikost, zvolit barvu..... A díky kompletnímu editoru můžete vedle jména přidat logo, symboly nebo libovolný obrázek.

Perfektní dárek pro sportovce

Co může být pro všechny cyklisty, sportovce a sportovkyně lepší než personalizovaná láhev na vodu? Všichni máme ve svém okolí bratrance, který rád jezdí na kole, sestru, která každou neděli ráda absolvuje jinou trasu v horách, nebo přítele, který chodí alespoň třikrát týdně do posilovny. Pokud hledáte ideální dárek, o kterém víte, že ho určitě využije v každodenním životě a že se na něj opravdu těší? jste na správném místě!

Ideální pro skupiny a týmy

Výhod je ještě více: k dispozici jsou množstevní slevy, takže pokud si koupíte mnoho stejných jednotek, jednotková cena se výrazně sníží. Co tím myslíme? Inu, díky tomu je tento výrobek ideálním dárkem pro skupiny, týmy a nejrůznější akce.

Personalizovaná flexibilní plastová sportovní láhev