Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Fotoobrazy

fotoobraz na plátně
253
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 4 hodinami 35 min.

Tvar
Rozměry
Podrobnosti
 • Rozměry: 15 cm (šířka) x 20 cm (výška) x 3 cm (tloušťka)
 • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
 • Fotografie na vysoce kvalitním bavlněném plátně
 • Pololesklý povrch
 • Připevněno na dřevěném rámu.
 • Zasláno s ochranným obalem.
 • ID: #2702
 • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Užitečné informace

 • Složení: 100% bavlna 340 g/m2.
 • Plátno odolné proti prasklinám. Voděodolný materiál.
 • Bezpečnostní balení. Všechna fotografická plátna jsou zasílána ve speciálních obalech, aby se k vám domů dostala v perfektním stavu.
 • Potisk inkoustem UVI, který odolává přímému slunečnímu záření po dobu 5 let.

Formáty a proporce obrázků

Pro větší přehlednost při výběru velikosti obrazu jsme všechny velikosti rozdělili podle jejich formátu. V rámci každého formátu jsou všechny zobrazené velikosti vzájemně proporcionální. K dispozici jsou tyto formáty:

 • Obdélníkový formát 4:3: jedná se o obdélníkové velikosti, které mají poměr 4:3, tj. na každé 4 cm délky připadají 3 cm šířky. Jedná se o obdélníkový tvar, který má blíže ke čtvercovému formátu než k panoramatickému. Nejoblíbenější velikost tohoto formátu je 30x40 cm.
 • Obdélníkový formát 3:2: jedná se o obdélníkové velikosti, které mají poměr 3:2, to znamená, že na každé 3 cm délky připadají 2 cm šířky. Jedná se o obdélníkový tvar, který má blíže k panoramatickému formátu než k čtvercovému, to znamená, že jsou poměrně protáhlé. Nejoblíbenější velikost tohoto formátu je 40x60 cm.
 • Čtvercový formát 1:1: čtvercové rozměry, všechny strany měří stejně. Je to velmi módní formát díky fotografiím na Instagramu, které jsou také čtvercové. Běžně se kupuje několik čtvercových rámečků a vytvářejí se z nich koláže s různými fotografiemi.
 • Panoramatický formát 2:1: jedná se o velmi protáhlé panoramatické snímky, které mají poměr 2:1, tj. nejdelší strany jsou právě dvakrát delší než nejkratší strany. Ačkoli je lze použít u jakékoli fotografie, často se používají zejména u krajin nebo panoramatických fotografií.
Formáty a proporce obrázků

Personalizované fotografické plátno

Jedním z nejkrásnějších a nejosobitějších způsobů výzdoby domácnosti nebo kanceláře jsou fotografie. Sbírejte své oblíbené obrázky a přeměňte je na krásné fotoobrazy. O zbytek se postaráme my.

Fotografie vytiskneme na plátno ve vysoké kvalitě a poté je upevníme na rám z borovicového dřeva o rozměrech 3x2 cm. Jedná se o velmi originální dárek, který dodá osobitý a odlišný nádech, ať už ho zavěsíte kamkoli.

Jak vyrobit personalizované fotografické plátno

Naše standardní fotografické plátno eje skvělou volbou pro výzdobu každé stěny. K dispozici máte také velké množství velikostí a tvarů, které můžete přizpůsobit svým potřebám: obdélníková personalizovaná fotoplátna, čtvercová personalizovaná fotoplátna a panoramatická personalizovaná fotoplátna. Vyberte si velikost a tvar, který bude na vaší stěně vypadat nejlépe. Panoramatický model se doporučuje zejména do obývacích pokojů a ložnic.

Jeho vytvoření je velmi snadné, stačí si vybrat obrázek, který chcete proměnit v plátno. Může to být pěkný dárek kdykoli během roku a pro kohokoli, protože každý má rád fotografie, a ještě více, pokud je dostanete jako dárek od někoho, koho máte rádi.

Na našich webových stránkách si díky našim nabídkám můžete najít fotoplátno levně, saniž byste přišli o kvalitu. Obrazy a plátna si tak můžete pověsit do kterékoli místnosti u vás doma, v kanceláři... kamkoli budete chtít! Jsou velmi dobrou zárukou dekorace a trvanlivosti.

Personalizované fotoplátno s vaší fotografií

Vytvářejte vlastní kompozice

Fotoplátna můžete umístit kamkoli chcete, ale doporučujeme je zejména do obývacích pokojů. V tomto typu místnosti je prostor větší a můžete mu dát patřičný prostor například nad pohovkou. Můžete se rozhodnout pro velkoformátové fotografické plátno, a protože zabírá více místa než běžný obraz, pokryje vaši zeď úplněji.

Přizpůsobením jej můžete přizpůsobit stylu svého obývacího pokoje: minimalističtější, s krajinou, rodinnou fotografií... Ať už zvolíte cokoli, musí to ladit s ostatními prvky tak, aby to co nejvíce vyniklo a zároveň se to s ostatními prvky nesrazilo.

Další možností je použití jako dekorativního prvku v ložnicích, zejména pokud je zde manželská postel. Na horní části postele vypadá velkolepě a plní dvojí funkci: jako dekorace a jako "falešné" čelo postele.

Záruka kvality

Materiál použitý k výrobě tohoto výrobku je v souladu s certifikátem OEKO-TEX®, který zaručuje, že materiál splňuje požadovaná kontrolní kritéria, stejně jako doplňky, jako jsou nýty, knoflíky, zipy, podšívky atd. Textilní materiály s pečetí kvality OEKO-TEX® mají vlastnosti šetrné k pokožce.

Certificado OEKO

Zvětšený detail fotografického plátna