Gravírované sklenice

Gravírované sklenice

Při každé významné události se vždy koná přípitek, ať už jde o výročí svatby, svatbu, oslavu promoce nebo třeba večeři s přáteli. Ve společnosti Wanapix chceme, aby se na tento přípitek po letech vzpomínalo velmi zvláštním způsobem. Proto jsme vytvořili tyto gravírované sklenice, abyste si mohli vybrat tu, která nejlépe odpovídá okamžiku štěstí ve vašem životě a stane se nezapomenutelnou vzpomínkou.

Jsou ideální pro svatby a jiné zvláštní oslavy. Tyto jemné a delikátní přizpůsobené sklenice vyrobené z vysoce průhledného českého křišťálu. Mají nepřekonatelný lesk a lze je mýt v myčce nádobí takže se nemusíte starat o to, aby vypadaly jako nové.

Jsou šetrné k životnímu prostředí, protože se při jejich výrobě nepoužívá olovo. Mají tenký tvrzený okraj díky kterému dokonale padnou při každém doušku. Jsou odolné proti oděru a díky kvalitním materiálům mají dlouhou životnost. Chceme, aby vás vaše nové personalizované brýle provázely mnoha oslavami.

A co je nejlepší, můžete si je přizpůsobit zcela podle svých představ. Jsou personalizované gravírováním. Najdete zde spoustu předpřipravených šablon, které vám personalizaci velmi usnadní. Pokud však nenajdete žádný, který by odpovídal vašim představám můžete si gravírované sklenice vytvořit od začátku.. Design vytvořený výhradně pro vás.

Přizpůsobená sklenice na víno s gravírováním

Každý nápoj ve vlastní sklenici

Víme, jak je důležité dbát na každý detail, protože ať se zdá sebemenší, udělá z tohoto okamžiku něco vyjímečného a také jedinečného a nesrovnatelného.. Nyní si můžete vybrat dokonalou sklenici pro svůj oblíbený nápoja nejlepší na tom je, že bude personalizovaná, takže žádné dvě nebudou stejné Bude to ideální sklenice pro váš okamžik!

Přizpůsobte si dokonalou sklenici pro výjimečný okamžik

Skleničky jsou navrženy tak, aby se staly dokonalým příjemcem každého nápoje. Nyní si je můžete přizpůsobit, aby byly pro tento výjimečný okamžik dokonalé. V této sekci najdete jak dokonalé sklo, tak spoustu předpřipravených šablon, které si můžete upravit podle svých představ. Pokud však nenajdete žádnou vhodnou, můžete si gravírovanou sklenici přizpůsobit od začátku. Zanecháme vám také několik nápadů na personalizaci:

  • Přizpůsobte si ho speciálnímu datu, které si chcete zapamatovat: výročí svatby, datum svatby, narozeniny, odchod do důchodu nebo prostě den, kdy jste se osamostatnili a chtěli ho oslavit. Jistě máte tisíc chvil, které můžete oslavit. Sklenička s vyrytým datem bude pro tuto příležitost jako stvořená.
  • Vaše iniciály na gravírované sklenici:to bude vaše pečeť identity, navíc si můžete vybrat z mnoha fontů, který nejlépe vyhovuje vaší osobnosti a vašemu vkusu. Žádné dvě sklenice nebudou úplně stejné. Od této chvíle to bude váš oblíbený šálek.
  • Logo vaší společnosti: pokud jste podnikatel nebo máte vlastní firmu, je vždy příjemné mít sklenici s vyrytým logem, abyste si mohli připít na každý úspěch nebo každý rok, který jste s nimi prožili. Jsou to jednoduché detaily, ale nejdůležitější okamžiky se rodí z těch nejjednodušších věcí.
  • Zvláštní věta pro vás: jistě máte nějakou větu, která ve vašem životě poznamenala období před a po. Motto, které jste si vryli do paměti. Nyní si ho můžete vyrýt i na svou osobní sklenici.

Nápadů na personalizaci dokonalé sklenice je nekonečně mnoho, stačí si jen rozmyslet, co na ni chcete napsat, a my se postaráme o to, aby byla dokonalá. Připravte si sklenici, pozvedněte ji a stačí jen říct kouzelné slovo? Na zdraví!

Sklenice na šampaňské s vyrytými jmény a kresbami