Personalizovaná koktejlová sklenice

Personalizovaná koktejlová sklenice

sklenice
355 Kč
Množstevní slevy

Dokončit
Zvolte si jednu možnost
Podrobnosti
 • Rozměry: 14 cm (výška) x 8ø cm (průměr)
 • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
 • Objem: 62 cl. Materiál: sklo.
 • Způsob personalizace: gravírování nebo tisk.
 • Ekologická: neobsahuje olovo. Vysoká odolnost.
 • Gravírovaná sklenice: lze mýt v myčce nádobí. Sklenice s potiskem: mýt ručně.
 • ID: #17585
 • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Vychutnejte si eleganci a styl s naší personalizovanou koktejlovou sklenicí

V světě bartendingu (což je umění a věda zabývající se mícháním nápojů kreativním a vyváženým způsobem pro vytváření koktejlů) a schopnosti užívat si dobrý nápoj představujeme naši exkluzivní personalizovanou sklenici na koktejl, jedinečný kousek, který pozvedá konzumaci nápojů na vyšší úroveň. Tato sklenice, vysoká a rovná, je vyrobena z průhledného skla nejvyšší kvality, nabízí tak nejen bezchybnou estetiku, ale také výjimečnou odolnost.

S velkou kapacitou více než 600 ml je naše personalizovaná koktejlová sklenice perfektní volbou pro ty, kteří si chtějí vychutnat své oblíbené nápoje s osobním dotykem. Kapacita této sklenice umožňuje servírovat složité koktejly, míchané nápoje, dokonalé betony a samozřejmě je všestranná pro podávání osvěžujících nápojů nebo prostě jenom vody.

Dvě možnosti personalizace pro uspokojení vašeho jedinečného vkusu

Skutečná originalita naší sklenice na koktejly a nápoje spočívá v různých možnostech personalizace. Nabízíme dvě odlišné metody, abyste si vybrali, jak tuto skleničku navrhnout dle vašich představ: gravírování na sklo a přímý tisk.

Gravírování umožňuje subtilnější a elegantnější personalizaci. Je to ideální volba pro ty, kteří chtějí přidat sklenici elegantní osobní dotek. Jména, zprávy, speciální data nebo dokonce malé ikony a emoji mohou být jemně gravírována na povrch skla.

Pokud hledáte něco barevnějšího a s většími možnostmi pro tvořivost, pak je volba přímého tisku ideální. Personalizujte si sklenici prostřednictvím fotografií, obrázků nebo symbolů v plných barvách. Tato možnost nabízí neomezené možnosti pro vyjádření vašeho jedinečného stylu a oživení vašich kreativních nápadů.

Personalizovaná sklenice na koktejly a nápoje

Nápady, kdy darovat koktejlovou sklenici

Naše personalizovaná koktejlová sklenice se může stát ideálním dárkem pro různé příležitosti. Zde je několik tipů:

 • Dárky pro milovníky bartendingu a koktejlů: Konzumace koktejlů je v módě již několik let a má stále více příznivců, kteří si užívají ochutnávání všech možných kombinací chutí a barev. Pokud máte přátele nebo rodinu, která si ráda připravuje domácí koktejly, tato personalizovaná sklenice se stane nezbytným pomocníkem pro jejich umění. Můžete jí dodat osobní dotek gravírováním, které bude odrážet jejich koníčka.
 • Speciální oslavy jako svatby a výročí: Darujte pár personalizovaných sklenic jako originální dárek pro pár, který oslavuje své spojení. Nechte vygravírovat jejich jména, datum svatby nebo zvláštní zprávu, aby měli památku na tento jedinečný den.
 • Narozeniny a výročí: Překvapte přátele a blízké personalizovanou koktejlovou sklenicí, která bude odrážet jejich osobnost. Ať už s elegantním gravírováním nebo barevným tiskem, z tohoto dárku se stane velmi ceněný detail.
 • Podnikové ohodnocení a firemní dárky: zviditelněte si vaši značku pomocí personalizovaných koktejlových sklenic tak, že na ně umístíte logo vaší společnosti. Je to jedinečný a elegantní způsob, jak udržet věrné zákazníky nebo zdůraznit úspěchy v podnikovém prostředí.
 • Nové domovy a stěhování: Oslavte stěhování přátel nebo rodiny do nového domova s koktejlovými sklenicemi, které je bude doprovázet při jejich prvních oslavách v novém domě. A tak máte záminku, aby vás pozvali, a budete se moci zúčastnit kolaudace!