Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Odznaky do klopy s vlastním potiskem

odznak
75
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 5 hodinami 29 min.

Tvar
Podrobnosti
  • Rozměry: 2,3 cm (šířka) x 1,5 cm (výška)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Uzávěr na pin.
  • Materiál: kov.
  • ID: #2156
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Ozdobte si klopu odznakem!

Existují módní trendy, které přetrvávají po mnoho let. Kdo by si neozdobil bundu plackami a odznaky? A teď jsou zase v módě! U Wanapixu si můžete navrhnout vaše vlastní a máte k výběru různé modely: čtvercové, kulaté nebo obdélníkové.

Personalizujte je prostřednictvím loga vaší oblíbené skupiny nebo seriálu, jménem nebo fotografií. Můžete tímto zábavným a ležérním způsobem ozdobit jakoukoli vaši bundu.

Kvalitní odznak

Naše personalizované kovové odznaky jsou přesně to, co hledáte, abyste dodali vašim kabelkám, bundám a kabátům trochu jiný nádech. Teď jsou zase v módě a představují zábavný způsob, jak si ozdobit svůj outfit.

Na rozdíl od těch, které najdete v jiných obchodech, u nás si je můžeš udělat úplně podle sebe. Stačí vybrat obrázky, texty, loga nebo cokoliv si umíte představit, abyste dodali vašemu návrhu originální vzhled. Popřemýšlejte o skvělém designu a nechte si vyrobit exkluzivní personalizované odznaky s fotografií.

Uzávěr kovových odznaků je spínací špendlík, jako u těch klasických, takže jsou bezpečné. Tisk probíhá barevně na přední straně.

Máme slevy na větší množství, takže čím více stejných kusů objednáte, tím výhodnější bude váš nákup. Začněte si vytvářet ty vaše a získej ty nejoriginálnější na trhu.

Ozdobte si vaši bundu nebo kabát

Odznaky se znovu staly trendem ve světě módy. Nyní mnoho lidí přidává na své bundy a trička personalizované odznaky, aby dodali svému outfitu jiný a jedinečný vzhled. Ideální je přidat cca tři až pět, aby látku nepřehltily, nýbrž přispěly ke zvýraznění vaší osobnosti.

Navrhněte si je podle vašeho gusta s vašimi oblíbenými fotografiemi, logem fotografiemi vaší oblíbené skupiny nebo seriálu, či vaším jménem. Získejte tak jedinečné modely, které dodají tvému vzhledu originální nádech.

Uzávěr je na spínací špendlík. Personalizujte je pomocí fotografie, loga nebo obrázkem dle vašeho výběru. Pokud si objednáte větší množství, můžete získat levné personalizované odznaky díky našim množstevním slevám. Ideální pro oslavy, akce, svatby, křtiny, první svaté přijímání, narozeniny, rozlučky se svobodou, atd.

Vyčni z davu

I drobné detaily dělají rozdíl. Vyberte si naše personalizované odznaky jako ozdobu vaší bundy, trička nebo látkového batohu. Pro větší efekt je můžete kombinovat a najít tak způsob, jak dodat vašemu vzhledu větší osobnost.

Naše personalizované obdélníkové odznaky si můžete navrhnout podle vašeho gusta. Stačí si vybrat obrázek, fotografii nebo text, který se vám nejvíce líbí. Můžete vložit logo vaší oblíbené skupiny nebo pokud máte rádi barvy vaší vlajky, toto je ten nejvhodnější model pro vás.

Tento druh výrobku je také skvělý pro nejrůznější akce nebo jako propagační materiál, protože si je můžeš navrhnout podle vašich potřeb.