Zaručené doručení před Dnem otců

Trička s potiskem

Navrhněte si vlastní tričko!

Oblečení vám pomáhá vyjádřit váš styl a způsob bytí, takže není nic lepšího než si vytvořit osobní trička. Přizpůsobení triček má mnoho možností, které vám umožní hrát si se svým stylem a odlišit se, ať už jdete kamkoli.

V této sekci jsme pro vás připravili různé modely ersonalizovaných triček s fotkou pro celou rodinu, protože myslíme na všechny. S naším editorem je velmi snadné vytvořit originální přizpůsobení výběrem nejlepších fotografií, textů nebo návrhů.

Exkluzivita je prý drahá, ale ne na našich webových stránkách. Máme evná a vysoce kvalitní personalizovaná trička která můžete nosit každý den ve svém nejvtipnějším, originálním nebogeek stylu.

Druhy triček

V našem katalogu najdete velikosti a modely pro děti a kojence, ale také pro dospělé. Máme výběr vysoce kvalitních bavlněných triček.

Máme také polyesterová trička, která jsou cenově výhodnější a jsou určena k nošení při nejzábavnějších příležitostech: rozlučky se svobodou, vesnické a sousedské oslavy, narozeniny atd.

Přizpůsobená trička pro ženy

Když mluvíme o dámských tričkách máme na mysli jejich tvar, protože mají některé vlastnosti, které je odlišují od tradičního modelu rovného střihu:

  • Mají širší a otevřenější krk.
  • V oblasti pasu jsou vypasovanější, těsnější.
Přizpůsobená trička se jmény pro zamilované

Zpočátku měla všechna naše trička tento klasický střih, ale mnoho našich zákazníků si přálo tento jiný typ trička. Máte naprostou volnost při výběru modelu, protože pokud na našich webových stránkách hledáte trička rovného střihu jsou označena jako "pro muže”. V obou případech si můžete vybrat z široké škály velikostí.

U tohoto modelu máme k dispozici všechny velikosti od XS do XXL. Přesnou tabulku měření si můžete prohlédnout kliknutím na list výrobku.

Přizpůsobená trička pro muže

Jsou rovného střihu v pase a mají standardní rozepínací límec, klasický střih. Tomuto modelu říkáme "chlapecká trička" nebo pánská trička, protože je obvykle nejoblíbenější u mužů. Všechny si můžete navrhnout podle svých oblíbených obrázků nebo kreseb.

V tomto případě je rozsah velikostí širší, takže máme velikosti od S do XXXL. Stačí kliknout na podrobnosti o produktu a zobrazit přesnou tabulku velikostí, abyste se při výběru nespletli.

Přizpůsobená trička pro děti

Dětská trička mají také vlastní sekci a stejně jako předchozí model mají rovný střih. Jsou vyrobeny z bavlny a mají úžasnou povrchovou úpravu.

Jsou k dispozici ve dvou různých modelech: s dlouhým a krátkým rukávem. První z nich jsou určeny pro děti od 2 do 8 let, zatímco druhé jsou k dispozici od prvních let až do 9-11 let. Vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a pořiďte si ten nejzvláštnější model.

Tričko s krátkým rukávem s vlastním potiskem

Doporučení pro praní

Vezměte na vědomí tato doporučení, jak se o oděv dobře starat, aby neztratil na kvalitě:

  • Doporučujeme prát v pračce se studenou vodou.
  • Před vložením do pračky otočte tričko naruby.

Druhy tisku

Většina našich triček je k dispozici v různých barvách, takže si můžete vybrat tu, která se vám nejvíce líbí. Na každém listu produktu se zobrazí všechny dostupné možnosti. Od základní černé a bílé až po zábavnější barvy: modrou, zelenou, červenou, oranžovou......

Nabízíme také dva typy tisku, ze kterých si můžete vybrat. Uvidíte, že jeden typ tisku nabízí lepší kvalitu, zatímco druhý, i když poněkud horší, má také skvělou povrchovou úpravu a je cenově dostupnější. Vysvětlíme vám rozdíly mezi nimi.

Bavlněná trička: digitální potisk

Nejlepší typ tisku je ten, který nazýváme Premium. Jedná se o potisk technikou digitálního tisku, který se provádí na specializovaných vysoce kvalitních strojích s přímým vstřikováním barvy na oděv.

Výsledek je působivý, protože barvy jsou ostré a velmi živé. Tento typ potisku odolá zkoušce časem i praní. Díky své kvalitě vám umožní více si pohrát s přizpůsobením. Pokud chcete navrhnout obrázek s průhledným pozadím (ve formátu PNG nebo SVG), můžete to udělat u nás, protože se vytiskne pouze ta část, kde je obrázek. Pokud hledáte tričko do každého terénu, tento model bezpochyby doporučujeme.

Polyesterová trička: Sublimační potisk

To je nejlepší volba pro ty, kteří hledají levná přizpůsobená trička. Kvalita tisku je o něco nižší a jsou méně odolné vůči praní, ale jsou levnější. Je to ideální volba pro trička na rozlučku se svobodou, městské oslavy, akce, kongresy, tj. jednodenní oslavy nebo oslavy s určitou dobou trvání.

Tento model doporučujeme pro tyto oslavy, protože se obvykle objednávají ve velkém množství, a jsou proto ekonomičtější. Důraz není kladen ani tak na kvalitu nebo trvanlivost, ale na cenu.

Při tomto typu tisku se obrázek nažehlí přímo na látku. Kvalita a ostrost je dobrá a je také odolná vůči mytí.

Přizpůsobené tričko se jménem pro tátu gamera

Jak navrhnout tričko

Vzhledem k tomu, že díky personalizaci máte tolik možností, je normální, že při rozhodování o nejlepší volbě vyvstanou pochybnosti. Stačí jen zapojit fantazii a proměnit své nápady ve skutečnost, protože nyní máte možnost vytvořit si skutečně vlastní styl.

Protože vám to chceme usnadnit, nabízíme vám širokou škálu předpřipravených šablon, které můžete minimálně upravit, a dosáhnout tak rychlého a originálního přizpůsobení. Máte však naprostou svobodu vkládat své oblíbené obrázky, fráze, texty nebo loga a vytvářet tak vtipná, romantická, dětská nebogeekovská trička...

Son un regalo ideal en cualquier ocasión porque son muy prácticas y conseguirás que se convierta en su modelo favorito. Dependiendo de cuál sea su estilo, puedes crear una camiseta hippie o darle el toque más geek con frases de sus series, videojuegos o películas favoritas: Star Wars, Juego de Tronos, Stranger Things, Harry Potter y un largo etcétera. Hazla diferente.

Věděli jste, že...?

Slovo tričko je jedním ze slov, která mají ve španělštině nejvíce synonym. V závislosti na zemi, regionu nebo lokalitě se nazývá také flanel, bunda, tričko, polokošile, polo nebo tričko. Pokud tedy hledáte personalizovaná trička, jste zde na správném místě.

Tričko s jednorožci s vlastním jménem

Originální trička

Pokud hovoříme o originalitě ve světě triček, je tento pojem velmi široký, protože existuje mnoho triček s designem, který může tuto definici splňovat. Rozhodujícím faktorem pro vytvoření vlastního jedinečného a odlišného trička však nepochybně může být personalizace. Takovou, jakou nemá nikdo jiný na světě. Vyberte si zcela jedinečný design a využijte naši službu potisku triček která váš nápad promění ve skutečnost.

Jedná se o 100% bavlněná trička s výstřihem, u kterých si můžete vybrat z několika různých modelů a barev. Navrhněte si vlastní tričko pomocí našeho online nástroje pro přizpůsobení a noste své osobní oblečení s velkou hrdostí.

Přizpůsobená trička bez minimálního množství objednávky

Na rozdíl od většiny fyzických nebo online obchodů vás zde nenutíme kupovat minimální množství personalizovaných triček online. Pokud si přejete, můžete si pořídit pouze jednu jednotku. Přesně tak: díky množstevním slevám se nákup velkého množství projeví v nižších nákladech za kus.