Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Kategorie dárků

Začněte s výběrem ideálního dárku

Ve Wanapix máme stovky různých výrobků, je tedy důležité, aby byly co nejlépe zorganizovány, abychom vám pomohli najít onen dokonalý dárek. Zde máme hlavní kategorie, ze kterých potom vycházejí další subkategorie. Vysvětlíme vám, jak je to utříděno:

Pro koho

V této kategorii najdete spoustu subkategorií, abyste mohli najít nápady na dárky podle příjemce. Takže najdete kategorie podle pohlaví (dárky pro muže nebo ženy), podle věku (dárky pro kojence, děti, prarodiče), podle povolání (učitelé, kytaristé, vojáci, IT specialisté, lékaři...) a podle koníčků (sportovní fandové, horolezci, cestovatelé, kuchaři, motorkáři...). Takže pokud vstoupíte do této kategorie, myslete na osobu, která obdrží dárek, vyberte kategorii, která nejlépe odpovídá její osobnosti nebo zájmům, a dostanete se k nejlepší nabídce dárků pro vaši inspiraci.

Podle příležitosti

Zde třídíme naše výrobky podle speciálních událostí a příležitostí. Nejoblíbenějšími oslavami v roce jsou bezesporu Den otců, Den matek, Valentýn a Vánoce. Jsou to zvláštní dny, kdy (téměř) každý chce darovat něco zvláštního svým blízkým. Nemohou chybět ani takové události jako jsou svatby, křtiny a první svaté přijímání, kde se hostům obvykle dávají personalizované dárky (stejně jako samotným protagonistům). A další příležitosti jako Velikonoce, návrat do školy, výročí... vše najdete v této kategorii.

Originální dárky

V této kategorii, na rozdíl od předchozích, nenajdete různé subkategorie, ale přímo seznam našich nejoriginálnějších dárků. V jistém smyslu je každý personalizovaný výrobek sám o sobě originální, protože personalizace zaručuje, že to bude jedinečný dárek, který nenajdete v žádném obchodě. Navíc z našeho katalogu jsme vybrali výrobky, které mají vlastnosti, jež je činí obzvlášťe originálními a výraznými.

Novinky

Slovo mluví samo za sebe: zde najdete seznam posledních výrobků, které jsme uvedli na trh. Všechny produkty v tomto seznamu byly uvedeny na trh v posledních týdnech a nebo dokonce i dnech. Takže je dobrý nápad se tam podívat, protože pravděpodobně najdete inspiraci v nejnovějším zboží. Nebo, pokud jste již znali náš běžný katalog, zde uvidíte novinky, které si myslíme, že se vám budou líbit.

Typ dárku

Nakonec zde najdete řadu různých kategorií, které nespadají ani pod příjemce ani pod speciální příležitosti. Mohou to být dárky řazené podle jejich materiálu, jako je kategorie "dárky z dřeva", kde uvidíte pouze produkty vyrobené z celého nebo částečně ekologického dřeva. Nebo gravírované dárky, kde jsou seskupeny všechny produkty, jejichž personalizace se provádí přímým gravírováním na povrch, na rozdíl od většiny katalogu, kde se personalizace provádí tiskem. Zde tedy uvidíte různé nápady a návrhy nejrůznějšího druhu.