Dřevěná krabice na víno s potiskem

krabice
329 Kč
Doručeno mezi 27-28. června s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 21 hodinami 59 min.

Model
Podrobnosti
 • Rozměry: 11 cm (šířka) x 37,5 cm (výška) x 10,5 cm (hloubka)
 • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
 • Rozměr vnitřku: 9 x 35,5 cm.
 • Láhev není součástí balení.
 • Krabice z přírodního dřeva s posuvným víkem.
 • Provazová rukojeť pro snadnou přepravu.
 • Dřevěné víko lze personalizovat.
 • Je možné přidat lahve červeného, bílého nebo růžového vína.
 • ID: #15009
 • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované dřevěné krabice na víno

Vychutnat si láhev vína ve společnosti svých blízkých je opravdový zážitek. Pokud se považujete za milovníka dobrého vína, doporučujeme vám naše dřevěné krabice na víno, protože neexistuje elegantnější způsob, jak ho doručit. K dispozici jsou různé velikosti, jak jednotlivé krabice, tak krabice rozdělené do přihrádek, a to jak pro 2 lahve, tak pro 3 lahve. Kromě toho si můžete vybrat, zda si koupíte prázdné krabice, nebo k nim přiložíte lahve červeného, bílého nebo růžového vína podle vlastního výběru. Všechny láhve jsou 75 cl. láhve španělského ekologického vína s označením původu Somontano.

Krabice je vyrobena z přírodního dřeva a posuvné víko, které je vyrobeno ze dřeva, lze personalizovat fotografií, designem nebo textem podle vlastního výběru. Díky svému materiálu umožňuje maximální kvalitu barev. Kromě toho je horní část opatřena provazovou rukojetí, takže ji můžete přenášet bezpečněji a pohodlněji.

Personalizované krabice na víno

Tyto krabičky jsou určeny k darování při výjimečných příležitostech, jako jsou výročí, Valentýn nebo dokonce jako dárky pro hosty. Nechceme však zapomenout ani na milovníky vína, které tento originální dárek také potěší.

Svatby jsou také jistě událostí, při níž se jako dárek dává nejvíce personalizovaných vín. Krabičku můžete personalizovat fotografií nevěsty a ženicha, jejich jmény, datem svatby, iniciálami, restaurací nebo místem oslavy atd.

Jedinečnost vaší krabice spočívá v personalizaci, kterou přidáte na víko. S námi máte naprostou svobodu, jak si přejete. Můžete si vytvořit vlastní design s fotografiemi a texty nebo si vybrat některou z našich předpřipravených šablon, které si můžete upravit podle svých představ. Začněte nyní vytvářet svůj nejexkluzivnější model krabice a překvapte tímto detailem kohokoli, koho chcete.

Personalizované dřevěné krabice na láhve

Personalizované krabice s lahvemi vína

Při objednávce si můžete vybrat, zda chcete krabice personalizovat bez lahví, nebo přidat lahve vína. Máme lahve červeného, bílého (Chardonnay) a růžového vína. Různé druhy vína můžete různě kombinovat podle toho, které máte nejraději. Všechny láhve mají objem 75 cl.

Víno pochází z vinařství Bodegas Idrias. Toto vinařství odráží podstatu pohoří Sierra de Guara v srdci oblasti s označením původu Somontano "na úpatí hor" v aragonských Pyrenejích (Španělsko).

Personalizované krabice na šampaňské, pivo a další likéry

Ačkoli vždy mluvíme o lahvích na víno, tyto krabice jsou vhodné pro jakoukoli láhev, která se do krabice díky své velikosti vejde. Proto můžete také vytvořit dárek sestávající z dřevěné krabice s lahvemi šampaňského, piva nebo různých jiných likérů. Ujistěte se, že láhev není širší než 9 cm a vyšší než 35 cm, protože to je velikost každé přihrádky krabice.

Vlastnosti vína

 • Druh vína: výběr červeného, bílého nebo růžového vína. Všechny jsou 100% z ekologického zemědělství.
 • Ročník: 2021.
 • Označení původu: Somontano.
 • Vinný sklep: Idrias.
 • Hrozny: Červené víno: 100% odrůda Tempranillo. Bílé víno: odrůda Chardonnay. Růžové víno: odrůda Merlot.
 • Poloha vinice: Červené víno: pozemek Las Planas. Bílé a růžové víno: pozemek Alfez.
 • Objem: 75 cl.
 • Obsah: 14%.
 • Výška: červené a růžové víno: 560 m. Bílé víno: 500 m
 • Vhodné k jídlu: ideální k mořským plodům a masu, včetně zeleniny a luštěnin.
 • Ocenění předchozí ročníky: stříbro na Berliner Wein Trophy, Sommeliers Choice Awards a Tastings.
 • Obsahuje siřičitany.
Personalizované trojité dřevěné krabice na láhve vína

Červené víno Tempranillo

Elegantní, odrůdová vína. Velmi sytá a živá třešňově červená barva s vůní zralého červeného ovoce, tóny citrusů a kořeněným pozadím. Masité a silné na patře s tóny ovoce, vyvážené a intenzivní.

Bílé víno Chardonnay

Zelenožlutá barva, velmi jasná a průhledná. Velká ovocná intenzita s tóny citrusů a tropického ovoce. Plné, s dobrou rovnováhou a odrůdovým charakterem.

Růžové víno Merlot

Jemná růžová barva, průhledná a zářivá. Elegantní vůně bílých květů s tóny červeného ovoce, velmi svěží, s důležitou kyselinkou a perzistencí. Svěží chuť s velkým objemem a intenzitou.

Idrias odráží podstatu pohoří Sierra de Guara, které se nachází v srdci oblasti s označením původu Somontano "na úpatí hor" v aragonských Pyrenejích (Španělsko).

Elegantní, odrůdová vína. Velmi sytá a živá třešňově červená barva s vůní zralého červeného ovoce, tóny citrusů a kořeněným pozadím. Masité a silné na patře s tóny ovoce, vyvážené a intenzivní.

Proč je toto víno ekologické?

Toto víno má oficiální certifikaci ekologického produktu vydanou Výborem pro zemědělství a EU. Tato certifikace se uděluje těmto vínům, protože byla vyrobena tradičním způsobem za použití ekologicky udržitelného vinohradnictví a vinařství, čímž odráží jedinečnou osobnost "země", ke které patří.

Certifikace vína

ES-ECO-006-AR certifikováno Výborem pro ekologické zemědělství CAAE a Evropskou unií.