Zástěra s vlastním potiskem

344 Kč 429 Kč
Množství:
Zástěra
Vyberte možnost: Zástěra
 • Rozměry: 62 cm (šířka) x 82 cm (výška)
 • Žádné minimální množství objednávky, od 1 kusu
 • Lze prát v pračce
 • Materiál: panamská tkanina (100% polyester).
 • 100 % povrchu lze přizpůsobit.
 • S lemováním a zadní šňůrkou na zavazování.
 • ID: #553
Recenze
Recenze s fotkami
3f2c0cfdde07b2edaa933d42d05bffe223fdb95b
8350c463f7a3dafb31191168b9a3151f2b2061d3
af60cb358a2a9723b2402ce80221f5037ee60da8
0c22dc164721745075e6d65ed5d1a8b22342ebfe
7a7e45907fc18ad904ed4b1de4288db70b0f3e36
b95acf1d15a5a30605f92da3d96deb75df1715ed
b5de5f1e403cc0fbd70368b9de6bdf50e0dfe9b2
70a92c5811862edebbe78e1ba705c6a7c3c2160c
Zobrazit všechny obrázky

4,78
694 Recenze
5
85 %
4
11 %
3
3 %
2
1 %
1
1 %
Customers Reviews
F
Frank (Staphorst, NL)
koupil/a: Zástěra
30/01/2023
"Naprosto v pořádku!"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
user social avatar
Ana raquel (Serra, PT)
koupil/a: Džínová zástěra s výšivkou
29/01/2023
"Ještě jsem nefotil, ale všechno přichází tak, jak je popsáno a objednáno"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
M
Mercedes (Madrid, ES)
koupil/a: Zástěra
26/01/2023
"."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
user social avatar
Sofia (Lisboa, PT)
koupil/a: Zástěra
25/01/2023
"Dobrý materiál a vynikající tisk"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
T
Txell (Mataró, ES)
koupil/a: Zástěra
25/01/2023
"Koupil jsem ji pro svého bratra, který měří 1,90 m, a je pro něj výborně velká. Vypadá kvalitně."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
E
Eva (Zuera, ES)
koupil/a: Zástěra
24/01/2023
"Dobrý poměr cena/výkon, i když jsem si myslela, že bude vyroben z jiného typu látky."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
Popis

Personalizované zástěry s vytištěnými fotografiemi nebo vyšitým jménem

Chcete obdarovat kuchaře nebo někoho, kdo rád vaří? Nerozmýšlejte se dvakrát: personalizované zástěryjsou dokonalým dárkem. V našem online editoru je můžete vytvořit s fotografií, jménem nebo libovolným designem. Nebo, pokud chcete, jen s vyšitým jménem. Praktický a zábavný dárek, který potěší obdarovaného kuchaře nebo kuchařku. Pojďme do kuchyně!

V této části jsme pro vás připravili modely zástěr pro děti a dospělé.Udělejte si z kuchyně zábavu pro celou rodinu, od přípravy až po ochutnávání. Začněte hned a vytvořte si vlastní.

Pokyny pro praní

 • Lze prát v pračce.
 • Maximální teplota praní: 30°.
 • Nepoužívejte bělidlo.
 • Žehlete při nízké teplotě (kromě džínové zástěry: nežehlete).
 • Není vhodné pro sušení v bubnové sušičce. Nesušte v sušičce.

Tyto zástěry se doporučují pro domácí použití.

Originální zástěry

Tento dárek je ideální pro muže a ženy, kteří rádi vaří. V dnešní době je propracované vaření velmi módní a mnoho lidí si rádo vyhledává recepty a snaží se je doma napodobit. Jedním ze způsobů, jak je ještě více motivovat, je bezpochyby nošení zcela personalizovaných kuchyňských zástěr.

Můžete na ni umístit cokoli: svou fotografii s rodinou nebo přáteli, nebo si můžete vybrat i vtipné zástěry. Například: tělo postavy, takže s ním vypadá téměř jako kostým. Někteří lidé je používají na rozlučkách se svobodou, aby "oblékli" hlavní postavu.

Každý kuchař si je rád vezme na sebe a připraví některou z jejich specialit. Máme mnoho levných personalizovaných zástěr,ale v té nejvyšší kvalitě. Nyní si můžete vybrat model, který nejlépe vyhovuje tomu, co hledáte, a vyrobit zástěry pro muže, ženy, geekovské zástěry... Je ideální pro každou příležitost! Tento dárek je zárukou úspěchu a pokrm, který kuchařka připraví, bude mít jistě také úspěch.

Personalizovaná zástěra bez minimálního množství objednávky

Na rozdíl od jiných obchodů s merchandisingem, které vás nutí k minimální objednávce, u nás si můžete zástěru koupit od jednoho kusu, pokud si to přejete, protože nemáme žádnou minimální objednávku.

Pokud si chcete objednat větší množství, máme pro vás také dobrou zprávu, protože máme množstevní slevy. Čím více stejných zástěr si objednáte, tím méně bude stát každá zástěra zvlášť.

Vaření matky a dcery s personalizovanými zástěrami

Personalizovaná zástěra s fotografií nebo jménem

V kuchyni používejte ty nejlepší nástroje pro přípravu těch nejchutnějších pokrmů. Vytvořte si vlastní personalizovanou zástěru s frázemi, fotografiemi nebo libovolným designem. Nabízíme vám více než 200 bezplatných předpřipravených šablon, které si můžete rychleji přizpůsobit.

Textilní zástěry (tj. ty, které lze potisknout fotografiemi, nikoli vyšívané zástěry) jsou vyrobeny z vysoce kvalitní a velmi odolné tkaniny Panama (polyester). Tyto zástěry se od ostatních liší především svou úplnou personalizací. Sto procent povrchu můžete přizpůsobit personalizací podle vlastního výběru. Pokud nevíte, jak zástěru přizpůsobit, nemusíte se bát, protože náš editor je velmi intuitivní a snadno se používá. V několika málo krocích získáte nejoriginálnější model.

Tím však možnosti přizpůsobení nekončí, můžete si dokonce vybrat barvu lemování a zadní šňůrky z několika různých odstínů. Popruhy na zavazování na zádech měří přibližně 40 cm.

Džínová zástěra s vyšitým jménem, je vyrobena ze 100% bavlněného materiálu s džínovou úpravou. Jinými slovy, džínovina. V tomto případě se personalizace provádí pomocí vyšívaného textu. Můžete napsat libovolné jméno nebo slovo a my vám ho vyšijeme doprostřed zástěry elegantní typografií. Tato zástěra je odolnější, má nastavitelný popruh za krk s knoflíkem a vyztužené hnědé bederní pásky. Obsahuje několik kapes pro pohodlné nošení náčiní, má zesílené švy a kovové nýty.

Detail džínové zástěry s vyšitým jménem

Některé děti se o vaření zajímají také proto, že rády pomáhají svým rodičům v kuchyni, zvláště když je k dispozici Masterchef Junior. Je dobře, že jsou od útlého věku začleněny a podílejí se jako další na domácích pracích. Aby to bylo zábavnější, můžete vytvořit balíček zástěr pro tatínka a syna/dceru nebo kombinaci pro maminku a syna/dceru.

Od nynějška budou moci malí kuchaři pomáhat v kuchyni bez rizika, že si ušpiní oblečení. Můžete se bavit jako rodina a společně připravovat úžasné pokrmy.

Zástěra budoucího MasterChefa Junior

Pořady o vaření jsou dnes v módě více než kdy jindy a těší se oblibě dospělých i dětí. Pokud je to případ vašeho děťátka, můžete mu u nás vytvořit vlastní personalizovanou zástěru s fotografií dítěte. Bude ji milovat, protože bude vyrobena s ohledem na něj a jinou takovou nenajde.

Díky personalizaci můžete vytvořit jedinečný model vložením oblíbených fotografií, kresby, textu nebo loga z oblíbeného programu. Pokud nevíte, co si vybrat, nabízíme vám také několik předpřipravených šablon, které si můžete upravit podle libosti, abyste dosáhli rychlejšího přizpůsobení.

Je vyroben z vysoce kvalitní tkaniny Panama (polyester) a je velmi odolný. Přední stranu zástěry lze přizpůsobit ze 100 %, ale tím to nekončí, protože obsahuje lemování a šňůrku na zavazování na zádech a je k dispozici v různých odstínech, takže si můžete vybrat ten, který se vám líbí nejvíce. Sladěte zástěru, aby vše dokonale ladilo.

Je ideální jako dárek pro dívky a chlapce, kteří rádi pomáhají mamince, tatínkovi nebo prarodičům v kuchyni a učí se připravovat své první recepty.

velikosti-a-rozmery-detskych-zaster

Nejlepší fráze pro zástěry

Můžete si je přizpůsobit, jak chcete, ale zástěry s frázemi jsou jednou z nejlepších možností, protože můžete vytvořit velmi vtipné modely. Zde je několik našich oblíbených nápadů, které vám pomohou vytvořit co nejoriginálnější model:

 • Kuchař-začátečník
 • Já vařím, ale ty myješ.
 • Nebezpečí! (Jméno) vaří.
 • Jsi nejlepší kuchař/ka.
 • Je mnoho kuchařů/řek, ale žádný/á není jako ty.

Vyberte si tu nejlepší personalizaci, staňte se dalším aspirantem na titul MasterChef a dodejte své kuchyni ten nejosobnější a nejodvážnější nádech!

Všechny rozměry těchto textilních výrobků jsou přibližné a mohou být ovlivněny přenosem obrazu a výrobním procesem.

Záruka kvality

Materiál použitý k výrobě tohoto výrobku je v souladu s certifikátem OEKO-TEX®, který zaručuje, že materiál splňuje požadovaná kontrolní kritéria, stejně jako doplňky, jako jsou nýty, knoflíky, zipy, podšívky atd. Textilní materiály s pečetí kvality OEKO-TEX® mají vlastnosti šetrné k pokožce.

Instrucciones de lavado Certificado OEKO

Etikety na Zástěra s vlastním potiskem