Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Vyvolání fotek

fotka
13
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 6 hodinami 22 min.

Materiál
Rozměry
Zakončení

Podrobnosti

  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Vyvolání na lesklý a matný papír: fotografický papír. Ekologické vyvolání: 250 gr. matný papír.
  • Více než 35 let zkušeností s vyvoláním fotografií.
  • Různé velikosti a povrchové úpravy.
  • ID: #2627-557
  • Více podrobností

Recenze

Popis

Levný online vyvolávání fotografií

Sbíráme mnoho vzpomínek ve formě obrázků na různých digitálních zařízeních. Pokud si je chcete uchovat, můžete už nyní objednávat vyvolání fotografií s Wanapix. Provádíme vyvolávání fotografií od roku 1984.

S námi si můžete levně nechat vytisknout fotky online a obdržíte je doma během několika dní. Vyberte si velikost a jak je chcete: bez okraje nebo s okrajem (typ polaroid). Nabízíme slevy při větším množství, takže čím více kopií si necháte vytisknout, tím levnější bude cena za kus.

Rozdíly mezi jednotlivými typy vyvolání

Pokud nevíte, jak nechat vytisknout fotografie, prvním krokem je vybrat typ vyvolání. Máte k dispozici dvě různé možnosti: tradiční vyvolání (lesklé nebo matné) a ekologické vyvolání, který je nejšetrnější k životnímu prostředí.

Nejprve si pojďme prohlédnout charakteristiky každého typu vyvolání před tím, než si zvolíte velikost. Poté, v závislosti na vašem výběru, budete mít k dispozici na výběr různé velikosti fotografií.

Tradiční vyvolání lesklých fotek

Pokud zvolíte tento typ vyvolání, obrázkům je přidána vrstva lesklého plastu, která pokrývá celou fotografii. Tento povrch dodává papíru mnohem více lesku a barvy se zdají být živější. Vytištěné snímky tak působí velkolepějším dojmem.

Jedná se o nejčastější volbu našich zákazníků pro tisk jejich fotografií. Výsledek je fantastický a jsou nejběžnější pro přidání do domácích fotoalb.

Tradiční vyvolání matných fotek

Při tomto typu matného vývoje se fotografii přidává matná plastová vrstva. Tento povrch dává obrázkům jemnější vzhled a snižuje lesk papíru. Někteří uživatelé si myslí, že lesklé fotografie způsobují, že odraz může odvést pozornost od samotného obrázku, a proto volí tento způsob.

Toto je nejčastěji používané profesionály ve fotografii a je ideální pro umělecké fotografie. Zejména se doporučuje pro černobílé nebo málo barevné fotografie.

Ekologické vyvolání

Ekologické vyvolání je nový systém, který používá proces, jež nezanechává žádné nebezpečné chemické zbytky pro životní prostředí. Papír, který se používá, má hedvábný povrch a má všechny ekologické certifikáty, které ho označují jako 100% ekologický výrobek.

Výsledný efekt je podobný matnému povrchu, ale kvalita je o něco nižší než u lesklého a matného povrchu. Nicméně je to levnější a šetrnější k životnímu prostředí.

Jak vyzdobit zeď pomocí fotografií

Je stále častější, že lidé používají své vlastní vzpomínky jako dekorační prvky. Je to originální a velmi osobní způsob, jak vyzdobit svůj domov. Existuje mnoho způsobů, jak dekorovat pomocí fotografií, a toto jsou některé, které vám doporučujeme vyzkoušet:

  • Zavěšení fotografií na kolíčky: použijte provázky nebo světelné řetězy a připněte na ně vaše fotografie pomocí kolíčků. Je to jeden ze způsobů, jak zavěsit fotografie, který je velmi populární na sociálních sítích. Vypadá to skvěle, zejména v pokojích dospívající mládeže.
  • Rámy z provázku s fotografiemi: použijte znovu staré rámy a přidejte do nich provaz. Tam můžete připnout obrázky pomocí kolíčků a dát tak rámu nový život. Můžete ho natřít jinou barvou a obrousit ho, aby vypadal více vintage. Tento typ dekorace se hodí zejména do vstupní haly nebo obývacího pokoje.
  • Fotografické kolotoče: je to jiný způsob, jak zavěsit fotografie, takže můžete usnout s vašimi vzácnými vzpomínkami. Můžete to udělat s nití a protáhnout ji všemi fotografiemi, které si budete přát, nebo pomocí pevnější konstrukce, jako jsou dětské kolotoče, na které můžete umisťovat své oblíbené obrázky.
  • Fotografické stromy: pro tuto formu dekorace stačí koupit vinyl ve tvaru stromu nebo, pokud chcete, můžete si strom namalovat. Pak na každou větev umisťujte fotografie jako by to byly listy. Tento typ dekorace se velmi hodí do obývacích pokojů a chodeb.