Záložka s potiskem

Záložka s potiskem

záložky 26 Kč/kus
252 Kč
Množstevní slevy

Materiál
Podrobnosti
 • Rozměry: 5 cm (šířka) x 15 cm (výška)
 • Minimální množství pro objednávku: 10 kusy/ů
 • Prodává se v baleních po 10 ks
 • Personalizované na obou stranách.
 • Matný laminovaný papír o gramáži 300 g/m2.
 • Záložky s fotografiemi nebo vzory.
 • ID: #322
 • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované záložky

Personalizované záložkyse již dávno staly ideálním dárkem pro svatá přijímání, křtiny a další události, na které se sjíždí hodně hostů. Jedná se o úsporný detail který mají lidé rádi a který se vždy používá. Není to jako dárky, které se dávaly v minulosti a které skončily v šuplíku jakéhokoli kusu nábytku doma a neměly žádné využití.

U nás si je můžete přizpůsobit podle svého vkusu. K dispozici jsou také v různých typech materiálů:

 • Klasická papírová záložka do knihy: vyrobená z vysoce kvalitního těžkého papíru. Právě ten se obvykle dává jako dárek na akcích, kde je větší počet hostů, a to kvůli jeho ekonomickým nákladům. Měří přibližně 5 cm na šířku a 15 cm na výšku. Lze ji personalizovat na obou stranách. A jeho povrchová úprava je nádherná.
 • Elegantní dřevěné záložky, na jedné straně personalizované. Působí hřejivým dojmem a díky vzhledu dřeva mají určitý rustikální nádech. Je ideální jako dárek, protože obsahuje také sametovou stuhu v několika barvách.
 • Originální záložky z plexiskla. Jsou z jedné strany personalizované, a protože jsou průhledné, jejich konečná úprava je efektní a velmi odlišná. Hodí se jako dárek pro hosty na různých akcích a stejně jako dřevěné je opatřena sametovou stuhou v různých barvách.
 • Na druhou stranu je naše personalizovaná hliníková záložkaideální pro darování výjimečné osobě spolu s knihou, protože samotná záložka má ekonomickou cenu, a pokud ji doprovodíme dobrou knihou, bude to perfektní dárek. Na jedné straně je opatřena osobním vzorem. Má slot, takže můžete sledovat, na které stránce se nacházíte, a stane se oblíbenou záložkou toho, kdo ji obdrží, tím jsme si jisti.

Tvorba personalizovaných záložek

Čtení si každým dnem oblíbilo stále více lidí, protože v tomto světě objevujeme paralelní vesmír, v němž můžeme objevovat neznámé krajiny a rozmanité příběhy, jen když popustíme uzdu své fantazii. Pro všechny milovníky čtení a také pro zasvěcení těch, kteří jimi ještě nejsou, to bude velmi užitečný dárek. Nyní si můžete ve Wanapixu vytvořit osobní záložku.

Když máme vyrobit dárek, vždy se snažíme, aby byl něčím, co obdarovaného překvapí, a proto jsou naše personalizované záložky do knih velmi úsporným dárkem, který se skvěle hodí do balíčku s dobrou knihou. Dárek tak bude kompletnější a bude se jim líbit.

Pro milovníky knih je kniha jako dárek něco jako poklad, a když ji doplníme personalizovanou záložkou, je to dokonalá třešnička na dortu.

Jak vytvořit záložku s fotografiemi

Pokud jste ještě nikdy neobjednávali online na našich webových stránkách, je to velmi snadné, protože náš editor je velmi intuitivní a uživatelsky přívětivý. Za pár minut budete vědět,jak si vyrobit osobní záložku s oblíbenými fotografiemi nebo krásným designem. Najdete zde spoustu vzorů, které vám pomohou vytvořit ideální záložku pro vás nebo pro událost, kterou pořádáte, ale pokud vám žádný vzor nevyhovuje na milimetr přesně, můžete si jej pomocí našeho editoru přizpůsobit podle svých představ.

Personalizované záložky do knih

Na jednu stranu nahrajte obrázek svého dítěte oblečeného k přijímání a na druhou stranu napište jeho jméno a datum. Na jednu stranu nahrajte obrázek se svým nejlepším přítelem a na zadní stranu větu, kterou si vždy říkáte a která má zvláštní význam. Ten, který znáš jen ty. Na naše personalizované záložky lze vytisknout jakýkoli nápad, který vás napadne.

Personalizované záložky jsou neomylným a nadčasovým dárkem, který se hodí ke každému datu a je vždy oblíbený, protože je to velmi praktický dárek. Začněte vytvářet tu, která se vám líbí nejvíce, a získejte nejexkluzivnější záložku.

Dokonalý detail

Musíte uspořádat důležitou událost a nevíte, co darovat? Blíží se svaté přijímání vašeho dítěte a vy nevíte, čím obdarovat hosty? Máme pro vás ideální položku.

Naše personalizované záložky jsou detailem, který jste hledali, můžete je personalizovat podle výzdoby přijímání, křtu, svatby nebo narozenin nebo je přizpůsobit některému z našich vzorů.

Papírové záložkyse dodávají v balení po 10 kusech a jsou oboustranně potištěné, takže na jednu stranu můžete umístit fotografii, text nebo obrázek podle vlastního výběru a na druhou stranu větu nebo datum oslavy. Za pár minut budete mít krásný detail neuvěřitelnou cenu. Můžete si vytvořit levné personalizované záložky a použít je jako reklamní dárky nebo pro události, jako jsou oslavy narozenin, svatby nebo promoce.

Personalizované záložky do knih jako dárek

Uvedené rozměry záložek jsou přibližné..

Máte již na vymyšlenou svou vlastní záložku? Pošlete nám svůj nápad a my se postaráme o zbytek.