5
4
3
2
1
Kvalitní zpracování a hezké balení trsátek. Doporučuji.
Zatím jsem foto puzzle nesestavovala, ale vypadá dobře. Doporučuji.
Dobrá komunikace i rychlost dodání. Obal foto puzzle vypadá dobře i s mým návrhem na puzzle, jen to mám k výročí, tak jsem jej ještě nesestavovala, proto toto zatím nemohu ohodnotit. Ovšem obchod doporučuji.
Utěrka je úžasná, ve skutečnosti ještě hezčí barvy než na obrázku, byla jsem velice mile překvapena. Akorát je to spíš ručník než utěrka, materiál něco jak froté (ale ne bavlna) na utírání nádobí to není. Ale jako dárek super.
Vše ok,rychle posláno,super, ❤️
Spolehlivost, rychlost, kvalita zpracování, široký výběr produktů k potisku a možnost jejich úprav, možnost zakoupit jen jeden kus. Skvělé!
Výrobky jsou kvalitní a hezky zpracované, doručení bylo poměrně rychlé a bez problému.
Krásný materiál na kterém fotky opravdu vyniknou. Jsem z té deky nadšená. Je to jak obraz.
Byl to dárek novopečenému tatínkovi. Moc krásný je.
Chtěla bych moc poděkovat. Nechala jsem si dělat pro novopečeného tatínka deku a hrníček s vlastními fotkami. To co přišlo předčilo i mé očekávání. Moc krásné. 🤩 A moc děkuji, až slza ukápla. Jste moc šikovní. Určitě to není poslední objednávka. Přeji vše nejlepší do dalších dnů. ❤️
Vypadá hezky, dárek pro paní učitelku.
Objednávka vyřízena rychle a bez problémů.
Personalizované poháry jsou určeny jako dar. Můj návrh úpravy je provedený perfektně.
Objednávka vyřízena ve velmi krátké době a v perfektní kvalitě.
Roztomilý dárek, který nezklame
Rychlé dodání, zboží odpovídá obrázkům
Absolutně satisfaction

Krásná taška, perfektní tisk i barvy.
Snadné zpracování návrhu na hrnek, dodání dle informací na webu, výsledek povedený. Jediné co mě zarazilo, nechodí zprávy o potvrzení platby, odeslání atd… vše je nutné sledovat přes odkaz, který pošlou až dva dny po úhradě zásilky.


Chrániče vypadají skvěle.
do objednávky mi nešlo navolit dodání do boxů, šlo zaslat pouze přes dopravce... web-stránky mi hlásily, že se jedná o příliš rozměrný balíček, ale přitom by se tyto nažehlovací etikety mohly dát dokonce i do domovní schránky, kdyby byly poslány v obálce!!! cena dopravy byla také zbytečně vysoká...
Produkt se mi velmi líbí jsem spokojená
