Zaručené doručení před Dnem otců

Fotokalendáře

Kalendáře s fotografiemi

Personalizované kalendáře jsou jedním z našich hvězdných dárků, zejména na konci roku a na Vánoce, stejně jako v prvních měsících každého roku.

Myšlenka je skvělá: kalendář s fotografiemi, tj. kalendáře, které obsahují všechny měsíce v roce s příslušnými dny a do kterých můžete přidat fotografie nebo vzory podle svých představ.

Fotokalendář je praktický dárek, protože každý si téměř každý den prohlíží roční kalendář, aby si poznamenal důležité nadcházející události, schůzky, narozeniny atd. Pokaždé, když se podíváte na svůj personalizovaný kalendář, uvidíte na něm vytištěnou fotografii nebo design.

Dostupné modely

V našem obchodě si můžete vytvořit osobní kalendář online a vybrat si z různých možností: nástěnný, stolní, na sukni, kapesní nebo magnetický:

Personalizované nástěnné kalendáře

Nejoblíbenější jsou nástěnné kalendáře. Obvykle jsou zavěšeny v kuchyni, v pokoji, v kanceláři apod. Existují několikastránkové kalendáře nebo nástěnné kalendáře se všemi měsíci viditelnými na jedné stránce. Využijte našich dočasných nabídek a pokud budete rychlí, můžete získat levné personalizované nástěnné kalendáře.

Personalizované stolní kalendáře

Personalizované stolní kalendáře jsou velmi typické pro kancelář nebo firemní stůl, kde pracujete, i když se často používají i doma. K dispozici jsou obdélníkové a čtvercové kalendáře, dokonce i některé originálnější, jako jsou kalendáře v krabičkách na CD nebo tužkové kalendáře na ukládání propisek nebo tužek.

Personalizovaný kapesní kalendář

Klasické kapesní kalendáře se obvykle kupují v baleních po několika kusech pro reklamní účely nebo pro firmy. Často se také používají s rodinnými fotografiemi, které se rozdávají při vánočních jídlech (zejména když se vám narodí dítě), nebo mohou být dobrým nápadem jako originální svatební oznámení.

Personalizovaný americký kalendář

Americké kalendáře by skutečně souvisely s nástěnnými kalendáři, protože jsou také určeny k zavěšení. Na horní polovinu můžete umístit fotografii nebo obrázek podle vlastního výběru. A ve spodní polovině jsou listy jednotlivých měsíců v roce, vykrojené tak, aby se daly odtrhávat podle toho, jak měsíce ubíhají.

Personalizovaný kalendář s magnetem

Nakonec můžete darovat personalizovaný magnetický kalendář, který je ideální pro umístění na ledničku, chladničku nebo jakýkoli jiný kovový povrch. Je to velmi originální a praktický dárek s několika způsoby využití: zdobí ledničku, slouží ke konzultaci dnů a měsíců v roce a také slouží k připevnění papírů a listů na ledničku, od dětských kreseb až po nákupní seznam nebo cokoli jiného.

Personalizovaný kalendář s rodinnou fotografií

Vytvoření kalendáře s fotografiemi

Pokud vás zajímá, jak vytvořit osobní kalendář, ebojte se, zde vám to vysvětlíme.

Je to opravdu snadné. Stačí vybrat požadovaný model kalendáře, kliknout na tlačítko "Přizpůsobit" a ihned můžete nahrát obrázky nebo fotografie z libovolného zařízení a vytvořit kalendář s fotografiemi.

Po celou dobu vytváření personalizovaného kalendáře si budete moci prohlédnout náhled, jak bude kalendář vypadat a jak bude vytištěn. Nebude vás tedy čekat žádné překvapení.

V případě vícestránkových kalendářů můžete vybrat každý měsíc a umístit do něj požadovanou fotografii.

Levné personalizované kalendáře

Pokud hledáte levné kalendáře, nabízíme vám naše množstevní slevy. Prodáváme již od 1 kusu, bez minimální objednávky (kromě kapesních kalendářů, minimálně 10 kusů). Prodáváme však také velké množství. V takovém případě platí, že čím větší množství jednotek zakoupíte, tím levnější bude jednotková cena.

Tyto slevy jsou ideální pro personalizované kalendáře pro firmy, tj. pro více či méně velké společnosti, které potřebují objednat několik desítek či stovek stejných kalendářů, ať už pro reklamní účely, nebo pro dárky svým klientům, pro budování loajality zákazníků apod.

Příležitostně na těchto webových stránkách nabízíme také slevy a díky těmto nabídkám můžete využít slevy na přizpůsobitelné kalendáře i v případě, že si koupíte několik kusů nebo jen jeden, a získat tak výhodnější cenu.

Personalizovaný kalendář s fotografií ženy a jejího psao