Adventní kalendář s vlastním potiskem

Adventní kalendář s vlastním potiskem

251 Kč358 Kč
Množstevní slevy

Podrobnosti
  • Rozměry: 25 cm (šířka) x 34 cm (výška) x 1 cm (tloušťka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Obsahuje 24 čokoládek (příchuť mléčná čokoláda).
  • Každá čokoládka má jiný motiv vyrytý do reliéfu.
  • Přední strana kalendáře je personalizovaná.
  • Informace o složení a alergenech naleznete v popisu.
  • ID: #17343
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizovaný adventní kalendář: tradice, čokoládky a osobní dotek pro předvánoční čas

Vánoce jsou zspeciálním obdobím, kdy kouzlo, radost a nesplněná přání ovládají city nás všech. Jedním z nejvíce vzrušujících prvků vánočního období je odpočítávání dnů, které chybí do 24. prosince, tedy Štědrého dne. A co by mohlo být lepší, než udělat to s personalizovaným adventním kalendářem. Tento kalendář vám nejen umožní sledovat, kolik dní zbývá do Štědrého dne, ale také dodá osobní a lahodný dotek této vánoční tradici.

Není nic více vzrušujícího, než otevřít jedno z okének adventního kalendáře prvních 24 dnů v prosinci a objevit lahodnou čokoládku, která tam na vás čeká. Náš personalizovaný adventní kalendář obsahuje 24 čokoládek, jednu na každý den až do Štědrého dne. Každá čokoládka je malou odměnou, která vám zpříjemní den. Navíc je ozdobena vánočním motivem ve reliéfu. Každá je jiná, takže každý den je překvapením: jaká to dnes bude? Najdete reliéfy ve tvaru sněhuláka, vánočního stromečku, sněhových vloček, hvězd... a mnoho dalších. Necháme jen na vás, ať si je sami objevíte.

Nejlepší na tom je, že kalendář je personalizovaný, a tím pádem nebudou dva stejné. Přední část kalendáře je "prázdná plocha", která čeká, až ji proměníte v jedinečnou koláž podle vašich přání. Můžete ji personalizovat pomocí libovolného obrázku: rodinné fotografie, selfie s přáteli, kreativním návrhem nebo dokonce firemním logem. To z něj dělá významný a dekorativní dárek plný vzpomínek, které vás budou doprovázet po celé předvánoční období.

Personalizovaný adventní kalendář

Jedná se také o velmi účinný reklamní dárek. Pro firmy a značky je personalizovaný adventní kalendář silným nástrojem pro posílení firemního image a poděkováním zákazníkům za jejich podporu. Můžete vytvořit personalizované kalendáře s vaším logem a darovat je na akcích, veletrzích nebo jako dárečky pro věrné zákazníky. Každá čokoládka, kterou si zákazník vychutná, posiluje přítomnost vaší značky v mysli příjemce.

Původ adventních kalendářů: Odkud pochází tato tradice?

Tradice adventních kalendářů má kořeny v křesťanské a evropské kultuře. Slovo "Advent" pochází z latinského slova "adventus," což znamená "příchod" nebo "nastávání." Advent je obdobím přípravy na příchod Ježíše v den Vánoc. Myšlenka odpočítávání dnů do Vánoc sahá až do 19. století v Německu, kde děti zapalovaly každý den v prosinci svíčku. Postupem času byly vytvořeny kalendáře s okénky, která se otevírala a odhalovala obrázek nebo malou dobroty.

Idea čokoládek v každém okénku kalendáře přišla později a tradice se rozšířila po celém světě. Nyní jsou adventní kalendáře oblíbené po celém světě, ať už z náboženských důvodů, nebo jen jako zábavný (a velmi chutný) způsob očekávání Vánoc.

Charakteristika čokoládek

24 čokoládek: Hmotnost 75 g. Obsahuje 32 % kakaa.

SLOŽENÍ

Mléčná čokoláda (cukr, kakaové máslo, plnotučné a odstředěné MLÉKO v prášku, kakaová hmota, SYROVÁTKA V PRÁŠKU, LAKTÓZA, emulgátory: lecitin (SOJOVÝ LECITIN) a oliglycerolpoliricinoleát, vanilková příchuť).

Alergeny jsou vyznačeny tučným písmem. Může obsahovat stopy ořechů. Doporučené datum spotřeby a číslo šarže jsou uvedeny v levém dolním rohu. Skladujte na suchém a chladném místě.

Personalizovaný adventní kalendář s čokoládou