Podložka pod myš s fotkou

245 Kč
Množství:
#2272
Ručně vyrobeno
Vyberte možnost: Obdélníková
  • Rozměry: 23,5 cm (šířka) x 19,5 cm (výška) x 0,3 cm (tloušťka)
  • Žádné minimální množství objednávky, od 1 kusu
  • Spodní strana je vyrobena z protiskluzového materiálu.
  • Velmi flexibilní.
  • Zaoblené rohy.
Recenze
Recenze s fotkami
review image
review image
review image
review image
review image
review image
review image
review image
review image

J
Jennifer (Thomm, DE)
koupil/a: Podložka pod myš gaming 90x40 cm
04/10/2022
"Velmi pěkná podložka pod myš. Dobrá grafika. Rychlé dodání"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
F
Fatima (A coruña, ES)
koupil/a: Podložka pod myš kulatá
29/09/2022
"Líbí se mi, jak se podložka povedla. Dobrá kvalita a vynikající tisk. Budu s nimi spolupracovat i při dalších objednávkách."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
S
Sascha (Backnang, DE)
koupil/a: Podložka pod myš gaming 90x40 cm
26/09/2022
"Alles top"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
C
Carolina (Ericeira, PT)
koupil/a: Podložka pod myš obdélníková
24/09/2022
"Všechno bylo perfektní."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
T
Tom (Hemiksem, BE)
koupil/a: Podložka pod myš gaming 90x40 cm
24/09/2022
"Záhyby při příjezdu"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
user social avatar
Veronica (Biella, IT)
koupil/a: Podložka pod myš srdce
15/09/2022
"Dobře provedené a myš neklouže po stole"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
C
Christina (Hierscheid, DE)
koupil/a: Podložka pod myš obdélníková XL
12/09/2022
"Byl to bezproblémový proces"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
J
Jessica (Marolles, FR)
koupil/a: Podložka pod myš obdélníková
08/08/2022
"Splňuje má očekávání"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
user social avatar
Rita (Alenquer, PT)
koupil/a: Podložka pod myš kulatá
04/08/2022
"Jedním slovem perfektní!"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
Popis

Podložky pod myš s vlastním potiskem

Chcete dát svému pracovnímu stolu jiný a příjemný vzhled? Máme pro vás dokonalé příslušenství, díky kterému můžete své představy uskutečnit. Naše personalizované podložky pod myš jsou přesně to, co jste hledali.

Ať už v práci nebo doma, trávíme spoustu času u počítače, abychom pracovali nebo chvíli surfovali po internetu a rozptýlili se. Naše oči se unaví, ale také naše ruce a paže, když během dne procházíme různé stránky. Je velmi důležité vytvořit příjemné pracovní prostředí a obklopit se těmi nejlepšími nástroji. Proto nevidíme nic lepšího než začít personalizací naší podložky pod myš.

Jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech včetně extra velké velikosti, kterou lze použít jako podložku pod myš i k umístění klávesnice na podložku pro pohodlnější práci. Velikost XXL je ideální pro hráče a herní nadšence, stejně jako pro grafiky nebo jiné IT profese. Co se týče tvarů, existují obdélníkové, kulaté a dokonce i podložky pod myš ve tvaru srdce pro romantiky.

Jsou vyrobeny z extrémně pružného materiálu a mají protiskluzovou základnu aby byly co nejpohodlnější pro práci a surfování po internetu. Mají také zaoblené rohy pro dokonalý povrch. Mají výrazný, plnobarevný potisk, díky kterému bude každý design vypadat dobře v kanceláři i doma.

Už si představujete svou osobní podložku pod myš, že?

Obdélníková podložka pod myš s vlastními fotografiemi

Personalizované podložky pod myš pro hráče

V této skupině personalizovaných podložek pod myš, je jedna, která vyniká svou obrovskou velikostí: personalizovaná herní podložka pod myš. Tyto podložky pod myš se v posledních letech staly velmi módními, zejména mezi hráči, tj. fanoušky videoher. V tomto případě konkrétně hráči PC. A nejen hráči: i youtubeři, streameři a všichni ostatní, kteří tráví hodně času na počítači.

Zatímco klasické podložky pod myš slouží pouze jako základna pro myš a její pohyb po podložce, tyto herní podložky pod myš jsou obrovské, pokrývají velkou část povrchu stolu a klávesnice, myš a další příslušenství, které může mít hráč na stole, jsou umístěny na něm. Kromě velikosti mají stejné vlastnosti jako ostatní naše podložky pod myš, tedy základnu z neklouzavého, pružného materiálu, kvalitní přizpůsobení a jasné barvy.

Díky 100% přizpůsobitelnosti si každý hráč bude moci navrhnout vlastní podložku pod myš. Ti, kteří patří k esportovnímu týmu, si mohou umístit znak týmu, své uživatelské jméno nebo přezdívku, design v barvách znaku atd. I ti, kteří nemají svůj tým, si mohou dát znak svého oblíbeného týmu: G2 Esports, SK Gaming, FaZe Clan, Mad Lions, Giants Gaming, Movistar Riders, Koi, Team Heretics... nebo jiného známého týmu. Další možností je umístit HD obrázek vaší oblíbené videohry s nápisem vašeho jména nebo jakoukoli fotografii, obrázek či design, který se vám líbí.

Přizpůsobená podložka pod myš pro hráče

Jak si vyrobit vlastní podložku pod myš

Na rozdíl od jiných podložek pod myš, které najdete v různých obchodech, si zde můžete vyrobit vlastní podložku přesně podle svých představ bez omezení přizpůsobení. Náš editor se velmi snadno používá. Nabízíme vám mnoho předpřipravených šablon, takže si můžete během několika minut vybrat svůj jedinečný model.

Pokud naopak chcete vytvořit model, který je ve světě jedinečný, doporučujeme vytvořit design od začátku. Stačí vybrat fotografie, obrázky, vlastní návrhy nebo texty, které chcete připojit, a přizpůsobit si podložku pod myš. Změňte jej a dodejte své pracovní ploše originální, zábavný nebo sofistikovaný vzhled.

Jsme si jisti, že vytvoříte jedinečný design, který potěší a překvapí každého, kdo uvidí vaši personalizovanou podložku pod myš.

Možnost darování personalizované podložky pod myš

Líbí se vám naše podložka pod myš a chtěli byste ji darovat? Každá příležitost je vhodná k tomu, abyste obdarovali někoho, na kom vám záleží, ať už je to váš otec, sestra, nejlepší přítel nebo třeba kolega z práce.

Na našich webových stránkách najdete spoustu personalizovaných návrhů, například ke Dni otců můžete tatínka překvapit personalizovanou podložkou pod myš do práce s pěkným designem nebo fotografií. Takto si vás bude vždy pamatovat. Můžete si také přizpůsobit návrhy pro Den matek, narozeniny, návrhy fotografií a můžete si také přizpůsobit dokonalý návrh od začátku.

Kulatá podložka pod myš s fotkou

Jsou perfektním dárkem v každém ročním období a jsme si jisti, že každý, kdo dostane personalizovanou podložku pod myš, bude překvapen a rád ji bude používat v práci i ve volném čase.

Už víte, komu chcete darovat personalizovanou podložku pod myš? Máte na mysli nějaký design? Vytvořte ji v našem editoru a my se postaráme o zbytek.

Etikety na Podložka pod myš s fotkou