Personalizované dočasné tetování

23 Kč
Množství:
Tetování
Vyberte model: Tetování
Vyberte možnost: 2,5x2,5 cm
 • Rozměry: 2,5 cm (šířka) x 2,5 cm (výška)
 • Žádné minimální množství objednávky, od 1 kusu
 • Velmi snadné umístění během několika vteřin.
 • Vydrží několik dní. Vodoodolné, vydrží ve sprše, v bazénu i na pláži.
 • Bezpečný, netoxický materiál, dermatologicky testováno.
 • Doporučeno pro děti od 3 let.
 • ID: #16039
Recenze
Recenze s fotkami
ff6894be4dbfbd64696f017813359c31b2065890
98028c51ce85518d593f65dafbc0d27517e62b2b
c5bd0082d58a5a8a5e15c85dcdcc8647cdfe7347
9c44fb939e6286f1b1109eece197e8cdb5ccde81
73d54ae2eec1794a52a29bb036e0c16c7207afa7
a5f5157eb46dccf721a18c3166f2eddc0376c239
a0af7e637a5c5df42b922b1992f14ae6afe92b62
ca845114552526998e3f12b01c6454a2626d6b63
Zobrazit všechny obrázky

4,32
310 Recenze
5
71 %
4
11 %
3
6 %
2
4 %
1
8 %
Customers Reviews
user social avatar
Haroon (Trento, IT)
koupil/a: Tetování čtvercové 2,5x2,5 cm
30/01/2023
"vynikající"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
M
Milene (Blaricum, NL)
koupil/a: Tetování obdélníkové 13x6,5 cm
28/01/2023
"Dobře drží, po dni a noci se začíná zmenšovat."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
C
Carlo (Berkel-enschot, NL)
koupil/a: Tetování obdélníkové 13x6,5 cm
24/01/2023
"Objednal jsem si u společnosti Wanapix nalepovací tetování podle vlastního návrhu. Online objednávání a online přizpůsobení tetování je velmi pohodlné. Výsledek je přesně podle objednávky. Přibližně za 5 dní mi bylo nalepovací tetování doručeno ze Španělska domů prostřednictvím společnosti DHL. Samotné tetování nestálo mnoho, náklady na dopravu (obálka) byly vysoké. Celkově však byly náklady nižší než při objednávání z nizozemských stránek."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
M
Maria (Jülich, DE)
koupil/a: Tetování čtvercové 2,5x2,5 cm
24/01/2023
"Bohužel nebyla zahrnuta."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
user social avatar
Jesper (Terneuzen, NL)
koupil/a: Tetování obdélníkové 10x5 cm
24/01/2023
"Je vidět plastový okraj. Za cenu 1 tetování, t je docela zklamání"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
user social avatar
Jesper (Terneuzen, NL)
koupil/a: Tetování obdélníkové 7x3,5 cm
24/01/2023
"Tetování není nejlevnější a t je opravdu lepicí tetování, kolem kterého můžete vidět plastový okraj. Velmi nešťastné"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
Popis

Personalizované dočasné tetování

Nyní si můžete navrhnout vlastní tetování zcela podle svých představ a my vám ho vyrobíme. Můžete si vybrat z několika různých velikostí podle toho, jak moc chcete, aby byl vidět. Nabízíme vám několik námi vytvořených návrhů, ale pokud si přejete, můžete nahrát svůj vlastní návrh a my vám vytvoříme osobní obtisk, buď v černé barvě jako klasické tetování, nebo barevný (poznámka: bílá barva se netiskne: bílé části návrhu budou vidět přímo na vaší kůži). Tato tetování vydrží několik dní a po umístění vypadají jako skutečná tetování, takže se nemusíte bát, že byste jich litovali jako u permanentních tetování.

Tyto obtisky jsou zasílány vytištěné na speciálním papíře pro dočasné tetování. Vzor na papíře je obrácený - zrcadlový, takže po přiložení na kůži je vidět ve své skutečné orientaci. Můžete si objednat jednotlivá dočasná tetování, nebo chcete-li, můžete samolepkami naplnit celý list papíru A4 abyste je mohli vystřihnout a umístit jednotlivě.

Můžete si vybrat mezi normální tetování, které všichni známe, nebo velmi originální možností: tetování svítící ve tmě. Jsou k dispozici ve stejných velikostech jako normální tetování, ale v tomto případě se jedná o dočasná tetování, která svítí ve tmě.Je to skvělý nápad pro akce, večírky, narozeniny..., kdy se nositel svítícího tetování může v danou chvíli postavit do slabě osvětleného prostoru, aby všichni viděli jeho osobní obtisk svítící ve tmě.

Neexistuje žádné minimální množství, i když se doporučuje koupit více než jeden kus, abychom mohli provést nápravu, pokud nejsme přesvědčeni o tom, jak se první obtisk povedl, ať už kvůli zvolené oblasti těla, nebo proto, že nebyl správně umístěn. Jakmile se rozhodnete pro velikost a formát, stačí nahrát návrh, během několika dní obdržet objednávku a umístit ji na požadovanou část těla.

Umístění dočasného tetování

Pokyny pro umístění dočasného tetování

Umístění obtisku je velmi jednoduché a pravděpodobně jsme to již všichni někdy udělali (v dětství nebo i jako dospělí). Připomínáme vám však, jak postupovat:

 1. Vyberte si oblast těla, kam má být tetování umístěno, přičemž je třeba vzít v úvahu, že se musí jednat o oblast bez ochlupení, a která není členitá.
 2. Vybranou část těla důkladně očistěte a osušte..
 3. Odstraňte průhlednou ochrannou fólii přes tetování..
 4. Papír s motivem tetování přiložte přímo ke kůži.
 5. Tetování navlhčete ručníkem nebo houbou a pevně přitlačte asi na 30 sekund.
 6. Opatrně odstraňte papír a nechte jej několik sekund zaschnout.

Poznámka: Tento výrobek se nedoporučuje pro děti mladší 3 let.

Jak dlouho tato dočasná tetování vydrží?

Rychlá odpověď zní: 3 až 5 dní, Podrobnější odpověď zní, že doba trvání závisí na mnoha faktorech. Samozřejmě, že sprchování a tření houbou přes tetování ho vybledne. Vliv má také koupání v moři nebo bazénu, pocení nebo umístění v oblasti, kde se tetování neustále tře o oděv.

Jak umístit tetování

Nápady na použití personalizovaných falešných tetování

Tento typ obtisků na kůži lze použít pro jakoukoli příležitost, ale existují určité události, při kterých se toto dočasné tetování používá častěji.

Dočasné tetování na svatby

Svatba je ideální příležitostí pro nošení personalizovaných obtisků, a to jak pro hosty, tak pro samotné ženicha a nevěstu. V případě hostů můžete každému z nich dát samolepku nebo jich v době tance nechat mnoho na malém stolku ve společném prostoru, aby si každý, kdo chce, mohl na tělo nalepit tetování a udělat si tak večírek zábavnější.

Nebo, z elegantnějšího pohledu, jsou nevěsty, které si nechají udělat dočasné tetování, ať už kmenové nebo dekorativní, nebo se zvláštním významem. Mohou být malé a umístěné na nenápadném místě, nebo dokonce velmi nápadné, takže spolu se šaty tvoří součást nevěstina outfitu.

Narozeninové obtisky

Narozeninové oslavy jsou velmi slavnostním obdobím, kdy se všichni, děti i dospělí, chtějí bavit. Pro tyto oslavy můžete vytvořit personalizované tetování se jménem a věkem hlavního hrdiny nebo kresbu, která na něj odkazuje, nebo jakýkoli design, který chcete vytvořit. Každý host si může nalepit vlastní obtisk, aby byl den ještě výjimečnější.

Personalizované svatební tetování

Dočasné tetování pro těhotné ženy

Již několik let je v módě, že těhotné ženy zdobí své bříško, zejména když jsou již v závěrečné fázi těhotenství, aby měly originální focení. Dočasné tetování může být pohodlným a jednoduchým způsobem, jak ozdobit břicho nastávající maminky vzory, které si vybere, a vytvořit tak jedinečné fotografie a vzpomínky navždy.

Testování před permanentním tetováním

Pořízení skutečného tetování na těle, které zůstane navždy, je rozhodnutí, které je třeba učinit. Z tohoto důvodu se mnoho lidí rozhoduje, že si požadované tetování pořídí předem pomocí dočasného obtisku. Tímto způsobem můžete tetování umístit do oblasti, kterou máte na mysli, a několik dní ho pozorovat, abyste zjistili, zda jste opravdu přesvědčeni, že chcete tetování trvalé, a to jak pro zvolený design, tak pro oblast, kam ho chcete umístit.

Další příležitosti

Existují i další případy, kdy můžete tato tetování použít. Například pro návštěvu hudebních festivalů nebo koncertů, takže můžete dočasně nosit tetování kapely, která se vám nejvíce líbí, aniž byste se museli uchýlit k trvalému tetování, a můžete ho nosit pouze během akce. Hodí se také pro rozlučky se svobodou, rodinné obědy nebo večeře, firemní večeře nebo jiné uvolněnější akce, ať už s dětmi, nebo jen s dospělými.

Z jakého materiálu je obtisk vyroben?

Inkoust na tato tetování je vyroben z bezpečného a netoxického materiálu, dermatologicky testovaného.

Personalizované dětské tetování

Jak odstranit obtisk

Pokud chcete obtisk z pokožky odstranit dříve, než po několika dnech přirozeně zmizí, můžete tak snadno učinit potřením místa alkoholem, dezinfekčním prostředkem na ruce nebo dětským olejem. Za několik sekund tetování zmizí.

Etikety na Dočasné tetování