Personalizované nalepovací tetování

37 Kč
Množství:
#16044
Ručně vyrobeno
Vyberte možnost:
Obdélníkové
Čtvercové
Celý list A4
 • Žádné minimální množství objednávky, od 1 kusu
 • Velmi snadné umístění během několika vteřin.
 • Vydrží několik dní. Vodoodolné, vydrží ve sprše, v bazénu i na pláži.
 • Bezpečný, netoxický materiál, dermatologicky testováno.
 • Doporučeno pro děti od 3 let.
Populární návrhy
Recenze
Recenze s fotkami
review image
review image
review image
review image
review image
review image
review image
review image
review image

S
Sebastian (Erfurt, DE)
koupil/a: Tetování čtvercové 7,5x7,5 cm
03/10/2022
"trochu lepí. přitahují žmolky, ale kvalita tisku je velmi dobrá."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
J
Jorane (Utrecht, NL)
koupil/a: Tetování obdélníkové 4x2 cm
01/10/2022
"Pěkné jako extra osobní malý dárek"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
user social avatar
Gaspar (Huercal de almeria, ES)
koupil/a: Tetování (list A4)
30/09/2022
"calidad"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
user social avatar
Stéphane (Montigny le bretonneux, FR)
koupil/a: Tetování čtvercové 5x5 cm
30/09/2022
"Dělal jsem si to na předloktí a je to docela dost vlasů."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
user social avatar
Stéphane (Montigny le bretonneux, FR)
30/09/2022
"Personalizované tetování je dobře provedeno, je třeba to udělat na části kůže bez vlasů (testoval jsem na předloktí, trochu to táhne)."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
user social avatar
Line kristine (Aarhus n, DK)
koupil/a: Tetování čtvercové 2,5x2,5 cm
29/09/2022
"Méně, než se očekávalo, ale super fajn"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
T
Tom (Harbrinkhoek, NL)
koupil/a: Tetování (list A4)
28/09/2022
"Objednáno jako dočasné tetování pro našeho syna s jeho jménem a kontaktními údaji maminky a tatínka. Tetování zůstává dlouho na svém místě, dokonce i při plavání a každodenním sprchování zůstalo tetování čitelné více než týden!"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
C
Clarisse (Toulouse, FR)
koupil/a: Tetování (list A4)
27/09/2022
"Velmi špatná kvalita tetování, zbytky na kůži, velmi rychle zčernalé..."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
P
Patricia (Alagon, ES)
koupil/a: Tetování čtvercové 2,5x2,5 cm
25/09/2022
""
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
Popis

Personalizované dočasné tetování

Nyní si můžete navrhnout vlastní tetování zcela podle svých představ a my vám ho vyrobíme. Můžete si vybrat z několika různých velikostí podle toho, jak moc chcete, aby byl vidět. Nabízíme vám několik námi vytvořených návrhů, ale pokud si přejete, můžete nahrát svůj vlastní návrh a my vám vytvoříme osobní obtisk, buď v černé barvě jako klasické tetování, nebo barevný (poznámka: bílá barva se netiskne: bílé části návrhu budou vidět přímo na vaší kůži). Tato tetování vydrží několik dní a po umístění vypadají jako skutečná tetování, takže se nemusíte bát, že byste jich litovali jako u permanentních tetování.

Tyto obtisky jsou zasílány vytištěné na speciálním papíře pro dočasné tetování. Vzor na papíře je obrácený - zrcadlový, takže po přiložení na kůži je vidět ve své skutečné orientaci. Můžete si objednat jednotlivá dočasná tetování, nebo chcete-li, můžete samolepkami naplnit celý list papíru A4 abyste je mohli vystřihnout a umístit jednotlivě.

Neexistuje žádné minimální množství, i když se doporučuje koupit více než jeden kus, abychom mohli provést nápravu, pokud nejsme přesvědčeni o tom, jak se první obtisk povedl, ať už kvůli zvolené oblasti těla, nebo proto, že nebyl správně umístěn. Jakmile se rozhodnete pro velikost a formát, stačí nahrát návrh, během několika dní obdržet objednávku a umístit ji na požadovanou část těla.

Umístění dočasného tetování

Pokyny pro umístění dočasného tetování

Umístění obtisku je velmi jednoduché a pravděpodobně jsme to již všichni někdy udělali (v dětství nebo i jako dospělí). Připomínáme vám však, jak postupovat:

 1. Vyberte si oblast těla, kam má být tetování umístěno, přičemž je třeba vzít v úvahu, že se musí jednat o oblast bez ochlupení, a která není členitá.
 2. Vybranou část těla důkladně očistěte a osušte..
 3. Odstraňte průhlednou ochrannou fólii přes tetování..
 4. Papír s motivem tetování přiložte přímo ke kůži.
 5. Tetování navlhčete ručníkem nebo houbou a pevně přitlačte asi na 30 sekund.
 6. Opatrně odstraňte papír a nechte jej několik sekund zaschnout.

Poznámka: Tento výrobek se nedoporučuje pro děti mladší 3 let.

Jak dlouho tato dočasná tetování vydrží?

Rychlá odpověď zní: 3 až 5 dní, Podrobnější odpověď zní, že doba trvání závisí na mnoha faktorech. Samozřejmě, že sprchování a tření houbou přes tetování ho vybledne. Vliv má také koupání v moři nebo bazénu, pocení nebo umístění v oblasti, kde se tetování neustále tře o oděv.

Jak umístit tetování

Nápady na použití personalizovaných falešných tetování

Tento typ obtisků na kůži lze použít pro jakoukoli příležitost, ale existují určité události, při kterých se toto dočasné tetování používá častěji.

Dočasné tetování na svatby

Svatba je ideální příležitostí pro nošení personalizovaných obtisků, a to jak pro hosty, tak pro samotné ženicha a nevěstu. V případě hostů můžete každému z nich dát samolepku nebo jich v době tance nechat mnoho na malém stolku ve společném prostoru, aby si každý, kdo chce, mohl na tělo nalepit tetování a udělat si tak večírek zábavnější.

Nebo, z elegantnějšího pohledu, jsou nevěsty, které si nechají udělat dočasné tetování, ať už kmenové nebo dekorativní, nebo se zvláštním významem. Mohou být malé a umístěné na nenápadném místě, nebo dokonce velmi nápadné, takže spolu se šaty tvoří součást nevěstina outfitu.

Narozeninové obtisky

Narozeninové oslavy jsou velmi slavnostním obdobím, kdy se všichni, děti i dospělí, chtějí bavit. Pro tyto oslavy můžete vytvořit personalizované tetování se jménem a věkem hlavního hrdiny nebo kresbu, která na něj odkazuje, nebo jakýkoli design, který chcete vytvořit. Každý host si může nalepit vlastní obtisk, aby byl den ještě výjimečnější.

Personalizované svatební tetování

Dočasné tetování pro těhotné ženy

Již několik let je v módě, že těhotné ženy zdobí své bříško, zejména když jsou již v závěrečné fázi těhotenství, aby měly originální focení. Dočasné tetování může být pohodlným a jednoduchým způsobem, jak ozdobit břicho nastávající maminky vzory, které si vybere, a vytvořit tak jedinečné fotografie a vzpomínky navždy.

Testování před permanentním tetováním

Pořízení skutečného tetování na těle, které zůstane navždy, je rozhodnutí, které je třeba učinit. Z tohoto důvodu se mnoho lidí rozhoduje, že si požadované tetování pořídí předem pomocí dočasného obtisku. Tímto způsobem můžete tetování umístit do oblasti, kterou máte na mysli, a několik dní ho pozorovat, abyste zjistili, zda jste opravdu přesvědčeni, že chcete tetování trvalé, a to jak pro zvolený design, tak pro oblast, kam ho chcete umístit.

Další příležitosti

Existují i další případy, kdy můžete tato tetování použít. Například pro návštěvu hudebních festivalů nebo koncertů, takže můžete dočasně nosit tetování kapely, která se vám nejvíce líbí, aniž byste se museli uchýlit k trvalému tetování, a můžete ho nosit pouze během akce. Hodí se také pro rozlučky se svobodou, rodinné obědy nebo večeře, firemní večeře nebo jiné uvolněnější akce, ať už s dětmi, nebo jen s dospělými.

Z jakého materiálu je obtisk vyroben?

Inkoust na tato tetování je vyroben z bezpečného a netoxického materiálu, dermatologicky testovaného.

Personalizované dětské tetování

Jak odstranit obtisk

Pokud chcete obtisk z pokožky odstranit dříve, než po několika dnech přirozeně zmizí, můžete tak snadno učinit potřením místa alkoholem, dezinfekčním prostředkem na ruce nebo dětským olejem. Za několik sekund tetování zmizí.

Etikety na Tetování