Personalizované vizitky

vizitky 3 Kč/kus
254 Kč
Doručeno mezi 26-27. června s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 21 hodinami 59 min.

Model
Zakončení
Podrobnosti
 • Rozměry: 8,5 cm (šířka) x 5,5 cm (výška)
 • Minimální množství pro objednávku: 100 kusy/ů
 • Prodává se v baleních po 100 ks
 • Vytištěno na papíře 300gr.
 • Matný povrch, nelaminovaný.
 • Dodáváno v průhledné plastové dárkové krabičce.
 • ID: #7473-1043
 • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované vizitky

Jedním z nezbytných prvků v podnikatelském světě při budování sítě kontaktů jsou papírové vizitky. Mají klasickou velikost, takže je můžete pohodlně nosit v peněžence a předávat komu budete chtít, kdykoliv to bude třeba.

Jsou to tradiční papírové vizitky, které můžete personalizovat z jedné nebo obou stran podle vašich potřeb. Jsou to levné vizitky, ale vysoce kvalitní, protože jsou tištěny barevně s velmi profesionálním povrchem. Papír má gramáž 300 g/m² a jako dárek je k nim dodávána tvrdá průhledná plastová krabička.

Máme pro vás k dispozici různé návrhy na vizitky podle jednotlivých profesí. Stačí si vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vám nebo vašemu podnikání a přenést na ni vaší podnikatelskou esenci. Od minimalistických až po nejbarevnější a nejzábavnější. Je to jen na vás, jak si navrhnete svou vizitku.

Pokud si přejete, máte také možnost vytvořit vlastní personalizaci produktu od základu. Máte úplnou svobod, abyste popustili uzdu vaší fantazii a vytvořili si jedinečnou vizitku. Každý balíček obsahuje 100 stejných kusů.

Jak vytvořit vizitky

Pokud nevíte, kde začít, nebojte se, protože s naším editorem uvidíte, jak jednoduchý to bude proces. Předtím, než začnete navrhovat, zvažte několik rad, které vám pomohou vytvořit vizitky tak, aby byl výsledek perfektní:

 • Vyjádřete, kdo jste: Musíte mít velmi jasno, co chcete sdělit. Vaše profese zde má důležitou roli. V závislosti na tom, která to je, můžete zvolit veselé barvy a druhy písma, nebo pokud se rozhodnete vsadit na vážnost a klasický styl.
 • Nezapoměnte na vaše údaje: Jsou hlavním prvkem firemních vizitek. Nemůžou chybět základní údaje: jméno, adresa, e-mail, telefon... Můžete také zahrnout sociální sítě.
 • Dobře čitelné: Usnadněte to vašim zákazníkům a zvolte jasný návrh, ve kterém jsou všechny vaše údaje prezentovány čistě. Vyhněte se tmavým návrhům a černému písmu.
 • Font: Nepoužívejte více než tři různé druhy písma na jediné vizitce, to vytváří pocit chaosu. Méně je více. Použijte jasné písmo, které definuje váš styl. V závislosti na tom, jak neformální je vaše vizitka, můžete použít jiný druh písma.
 • Obrázek nebo logo: Je to způsob, jak vás zákazník rozpozná na první pohled. Pokud máte logo, neváhejte ho použít, čím výraznější, tím lepší. Navíc, pokud vizitku vytisknete oboustranně, můžete na jedné straně umístit větší logo a na druhé straně údaje.

Velikost vizitek

Naše papírové vizitky mají standardní rozměry a jsou obdélníkového tvaru o rozměrech 85x55 mm. Perfektní velikost, aby je mohli mít v peněžence nebo kabelce. Takže budou mít vaše kontaktní údaje vždy po ruce, kdykoliv je potřebují.

Originální vizitky

Můžete vytvořit vizitku s designem pouze z jedné strany. Ale pokud chcete skutečně využít všechny možnosti, nechte je potisknout z obou stran. Tímto způsobem si můžete s jednotlivými prvky více vyhrát. Rozpoutejte vaši kreativitu a vytvořte úžasné designy, aby si na vás vaši klienti vždy vzpomněli.