Vánoční ozdoby s fotkou

Ozdobte si vánoční stromeček přizpůsobenými ozdobami

Zdobení vánočního stromku. Od klasických vánočních koulí teré se používaly už v dávných dobách, až po moderní akrylátové ozdoby s vánočními tvary, díky nimž bude náš stromeček vypadat více renovovaně.

Ve Wanapix máme ozdoby pro všechny druhy vkusu, které můžete kombinovat a vytvořit tak jedinečnou dekoraci, od plochých ozdob z různých materiálů, jako jsou akrylátové ozdoby které dodávají inovativnější nádech, nebo dřevěné ozdoby, které dodávají přirozenější atmosféru. Dřevěné dekorace jsou stále oblíbenější, tento teplý, přírodní, severský styl se světlými barvami nikdy nezůstane bez povšimnutí.

Máme také koule se třpytkami i bez nich, klasické vánoční koule, které nikdy nevyjdou z módy, ale s novým nádechem.

A nesmí chybět ozdoba, která je bezpochyby hlavním hrdinou, poslední ozdobou, která se obvykle vyvěšuje a která svým způsobem označuje, kdy je stromek ozdoben, vánoční hvězda, která je k dispozici ve dvou velikostech, podle potřeb, vkusu a velikosti stromku v každém domě.

Všechny vánoční ozdoby, stejně jako hvězda, která se umisťuje na vrchol stromku, jsou 100% přizpůsobitelné, v závislosti na zvoleném modelu je lze personalizovat na jedné nebo na obou stranách s designem, který nejlépe vyhovuje výzdobě každé domácnosti, a můžete si vybrat ze stovek designů nebo si ho vytvořit od začátku. Žádné dvě dekorace nebudou úplně stejné.

Vánoční koule s vlastní fotkou

Různé možnosti dekorace, které překvapí

Vánoční ozdoby můžeme použít k ozdobení vánočního stromku tím nejoriginálnějším způsobem. Jedním z nápadů, který nenechá nikoho lhostejným, je vytvořit ozdobu pro každého člena rodiny. Stačí si jen vybrat materiál který nejlépe vyhovuje vašemu vkusu, rozhodnout se pro tvar nebo tvary, které chcete kombinovat a připojit jméno nebo fotografii každého člena rodiny, od prarodičů nebo nejstarších až po nejmladší, dokonce i domácích mazlíčků, kteří jsou také velmi důležitou součástí rodin, a proto chceme, aby byli přítomni na vánočním stromku, a my budeme mít vše připraveno, abyste si užili tu nejúžasnější výzdobu.

Další možností je ozdobit firemní vánoční stromek personalizovanými ozdobami se jmény nebo fotografiemi jednotlivých zaměstnanců. Velmi zvláštní způsob, jak je všechny zpřítomnit. Bude to detail, na který nikdy nezapomenou, a každý se bude chtít vyfotit u stromu, jehož je součástí. Tato fotografie zůstane v paměti každého z nás navždy.

Teď už jen stačí popustit uzdu fantazii, popřemýšlet, kam tyto vánoční ozdoby umístit, nebo komu je věnovat, a vytvořit dokonalý design pro danou příležitost.

Význam vánočních ozdob

Vánoce jsou jedním z nejkouzelnějších období v roce. Je to ideální čas na setkání s rodinou a přáteliabychom oslavili vše dobré, co se v tomto roce událo, a také abychom si popřáli vše nejlepší do roku, který právě začíná.

Přizpůsobené dřevěné vánoční ozdoby ve tvaru hvězdy

O Vánocích jsou ulice i domy plné výzdoby všeho druhu, světel, červených koberců u vchodů do obchodů, vše má zvláštní kouzlo a lesk.

Je typické, že každý rok v prosinci lidé využívají příležitost vyzdobit své domovy, dodat jim vánoční nádech, který je ještě více zahřeje a zútulní. Vánoce jsou totiž časem, kdy se díky světýlkům a ozdobám cítíme opět jako malé děti, jako když jsme s rodiči a prarodiči zdobili dům.

Je to čas, kdy se doma scházíme s přáteli a rodinou, a vánoční dekorace nám pomohou vytvořit si krásné vzpomínky na tyto chvíle s nimi a udělat z domova útulné místo, které nám přináší štěstí..

Styl vánočních ozdob si vybíráte sami

Zde jsou nejoblíbenější typy personalizovaných ozdob na vánoční stromeček. Není stejné chtít vytvářet ozdoby na rodinný stromek jako například pro obchod nebo firmu. Tato vyhledávání naše zákazníky zajímají nejvíce:

Vánoční koule s vlastní fotkou

Nejoblíbenější je pro ty, kteří chtějí umístit fotografie svých dětí, partnera a sebe, ale i prarodičů, strýců, tet a strýčků atd. Každý má svou vlastní vánoční kouli, na které je vytištěna jeho fotografie. Ideální pro rodiny a soukromé vánoční stromky.

Vánoční koule s vlastním logem

Obrací se na nás také mnoho obchodů, podniků, firem, kanceláří..., které si rády ozdobí své pracoviště pěkným stromečkem, na který zavěsí vánoční koule s vytištěným logem. Nebo jako reklamní dárek pro vaše zákazníky je velmi dobrý nápad darovat vánoční míč s logem vaší značky každému zákazníkovi, který vás navštíví nebo si objedná v průběhu listopadu nebo prosince. Každý má rád dárky, a zejména tento poslouží k ozdobení vánočního stromečku a pomůže vám zviditelnit vaši značku.

Vánoční koule se jménem

Stejně jako u vánočních koulí s fotografiemi jsou lidé, kteří chtějí mít na kouli napsané jen jméno. Tato možnost je vhodná zejména pro naše ploché ozdoby. Můžete si vybrat mezi dřevem a metakrylátem a několika různými tvary. Můžete si vybrat písmo a barvu textu a na každou kouli a ozdobu napsat jiné jméno.

Průhledná vánoční ozdoba ve tvaru boty s vlastním motivem

Průhledné vánoční koule s vlastním motivem

Mnoho lidí rádo zdobí stromek průhlednými ozdobami, protože zdobí stromek, ale zároveň umožňují vidět větve za ním, což působí velmi atraktivním průhledným dojmem. V našem katalogu najdete klasické kulovité vánoční ozdoby a další ploché průhledné ozdoby. Všechny tyto možnosti jsou užitečné, pokud hledáte průhledné vánoční ozdoby k personalizaci..

Dřevěné vánoční ozdoby s vlastním motivem

Dřevo je velmi vánoční materiál. Působí teplým, útulným, rustikálním dojmem a má krásnou barvu (a vůni) dřeva. Můžete si zde také vybrat dřevěné ozdoby různých tvarů a personalizovat je jménem, logem, fotkou... podle svých představ.