Wanapix

Kdo jsme

trochu historie

Španělsko, 1984, Jesús (výkonný ředitel) a Eva otevřeli malý obchůdek, kde si obyvatelé Zaragozy nechávali vyvolávat fotografie ze svých prázdnin a dovolených; to jsou skromné počátky Wanapixu.

Za těchto 40 let uběhlo mnoho vody v řece a přesto že, už jsme veteráni, náš duch je tak mladý jako na začátku, protože v tom jsme specialisté: neustále se renovujeme. Kdo by to byl řekl! Od vyvolávání několika málo filmů z klasických analogových fotoaparátů až po realizaci stovky tisíc objednávek do všech koutů světa, s katalogem, který obsahuje přes tisíc personalizovaných výrobků, wow to je tedy renovatur aut mori

jump

panels

rosteme tím, že na vás myslíme
UdržitelnostUdržitelnost

Věděli jste, že 100% energie, kterou spotřebujeme, je z obnovitelných zdrojů?

Navíc 30% této energie vyrábíme přímo my a díky tomu jsme přestali vypouštět tuny CO2 do atmosféry.

A to není všechno, také recyklujeme tuny papíru a krabic, které nám zbývají jako odpad z výroby.

úsilí a odměna
Obdržené cenyObdržené ceny

Během let různé veřejné organismy a firmy ocenily trayectorii Wanapixu, jak na místní tak i celonárodní úrovni, v prostředí tak rozličných jako je technologie, inovace, kvalita...

Chceme pokračovat v dobře započaté práci a zlepšovat se...nechť přijdou další, ještě úspěšnější roky!

awwards
cpyme

family

více než zaměstnanci
RodinaRodina

Je pro nás velice důležité, aby ve Wanapixu vládla rodinná atmosféra a aby se naši zaměstnanci cítili v práci dobře.

Mohli bychom popisovat akce (grilování, inaugurace, zarezervovaná kina pro shlédnutí filmů), catering, posilovnu, zmínit Ángelu, naši milovanou fizioterapeutku...ale, nic se nevyrovná ekologickým vejcím, které darujeme našim zaměstnancům. Kolik znáte firem, jež prodávají na internetu a mají vlastní slepice? Také nezapomínáme na Ježíška, který každý rok v prosinci přináší dárky dětem našich zaměstnanců.

Wanapix je rozhodně dobré pracoviště. Chcete se ucházet o místo?

věří nám
FirmyFirmy

Každý druh zákazníka je vítán! Chováme se se stejnou péčí a oddaností k uživateli, který nám svěří výrobu dárku ke Dni matek, jako k malým a velkým firmám, jež mají vysoké nároky na kvalitu zboží a zvolí si nás, abychom pro ně vytvářeli merchandising.

brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
bus

angažujeme se v
SpolečenstvíSpolečenství

Ze všeho, co ve Wanapixu děláme, zdaleka nejlepší je možnost spolupracovat každý rok s neziskovými organizacemi a s lidmi, kteří pro druhé, což jsou skuteční hrdinové.

Protože prodávat a vydělávat peníze není všechno: Co prospěje člověku, když získá celý svět, ale ztratí svou duši? Mt. 16:26

Jsme spokojení s tím, že platíme daně v naší zemi; také se podílíme na různých místních kulturních akcích: Zastupujete nějakou školu? Kontaktujte nás a my vám umožníme prohlédnout si naši fabriku s průvodcem. Jste milovník starožitností? Spojte se s námi a my vám ukážeme naše muzeum, největší sbírku starých fotografických předmětů v Evropě.