Doprava zdarma při objednávkách nad 1 249 Kč (info)
Doprava zdarma při objednávkách nad 1 249 Kč a s dodáním na výdejní místo

Kdo jsme

trochu

Historie

Španělsko, rok 1984, Jesús (generální ředitel) a Eva založili malý obchůdek, kam zaragozané vozili své filmy z dovolené k vyvolání. Toto jsou skromné začátky společnosti Wanapix.

Od té doby se toho za těch 40 let hodně událo a navzdory našeho věku je náš duch mladý jako startup, a to je to, na co se specializujeme: znovuobjevovat sami sebe. Kdo by to byl řekl! Od vyvolávání pouhých několika fotografických filmů až po realizaci statisíců zásilek ročně po celém světě a s katalogem tisíců personalizovaných produktů, wow, to je opravdu "renovatur aut mori".

rosteme s myšlenkou na

Udržitelný rozvoj

Věděli jste, že 100 % energie, kterou spotřebováváme, pochází z obnovitelných zdrojů?

Navíc 30 % této energie si vyrábíme sami, díky čemuž jsme přestali vypouštět do ovzduší tuny CO2.

Tím ale nekončíme, recyklujeme také tuny papíru a lepenky z továrního odpadu.

úsilí s odměnou

Získané ocenění

V průběhu těchto let ocenily různé veřejné orgány a společnosti výsledky společnosti Wanapix na místní i celostátní úrovni v nejrůznějších oblastech, jako jsou technologie, inovace, kvalita...

Chceme dělat věci dobře a dále se zlepšovat..... Ještě toho máme mnoho před sebou!

group adwards
 • Cena za vývoz
  Květen 2022
 • Cena CEPYME (pro malé a střední podniky)
  Duben 2022
 • Aragón v síti
  Červenec 2019
 • Malý a střední podnik roku
  Březen 2019
 • Ecommerce Adwards
  Květen 2018

více než zaměstnanci

Rodina

Je pro nás důležité, aby ve společnosti Wanapix panovala skvělá rodinná atmosféra a aby se lidé při své práci cítili dobře.

Mohli bychom mluvit o akcích (grilování, vernisáže, zamluvené kino na film), cateringu, posilovně, Ángele, naší milované fyzioterapeutce... ale nic se nevyrovná bio vejcím, která dáváme našim zaměstnancům. Kolik online firem znáte, které mají vlastní slepice? Aniž bychom zapomněli na to, že každý prosinec přichází Ježíšek obtěžkán dárky pro ty nejmenší našich zaměstnanců.

Wanapix je rozhodně dobrým místem pro práci, zapojíte se?

logo maz

důvěřují nám

Firmy

Každý zákazník je vítan! Se stejnou péčí a nasazením přistupujeme jak k uživateli, který nám svěří dárek ke Dni matek, tak k malým i velkým firmám, které si nás vybírají s náročnými kritérii kvality pro výrobu svého zboží.

brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands
brands

zavázáni s

Komunitou

Ze všeho, co ve Wanapix děláme, je zdaleka nejlepší, že můžeme každoročně spolupracovat s neziskovými a nevládními organizacemi a s lidmi, kteří žijí pro druhé, se skutečnými hrdiny.

Nejde totiž jen o prodej a vydělávání peněz: "Co prospěje člověku, získá-li celý svět, ale ztratí svou duši? Mt 16.26"

Rádi platíme daně v naší zemi, spolupracujeme také na různých místních kulturních aktivitách: Jste škola? Kontaktujte nás pro prohlídku továrny s průvodcem. Jste milovníkem starožitností? Kontaktujte nás a prohlédněte si naše muzeum, největší evropskou sbírku starožitných fotografických předmětů.