Kachličky s fotkou

kachlička
253 Kč
Doručeno mezi 26-27. června s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 15 hodinami 8 min.

Rozměry
Podrobnosti
  • Rozměry: 11 cm (šířka) x 11 cm (výška)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Vysoce kvalitní a odolné kachličky.
  • Optimální materiál pro interiéry.
  • Včetně opěrné patky.
  • ID: #5427
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Keramická dlaždice s vlastním motivem

My ve společnosti Wanapix moc dobře víme, že existuje mnoho způsobů, jak předmět personalizovat. Prakticky jakýkoli předmět, na který si vzpomenete: deky, láhve, krabice, toaletní tašky, zapalovače, diáře... Proč si tedy vybrat dlaždici?

Každý milovník dobrých dekorací ví, že dobrá dekorace se skládá z malých detailů, které dělají rozdíly, a když máte doma dlaždice v jakékoli části, dodá to vašemu domovu zvláštní a originální nádech. Pohled na fotografii v rámečku není stejný jako pohled na ni na jiném podkladu, například na našich dlaždicích. Doporučujeme vám prohlédnout si naše fotokachličky, které jsou speciálně navrženy pro interiéry. Jsou vysoce kvalitní a jejich materiál je mnohem odolnější zatímco potisk je jasný a zřetelný.

Pokud jde o přizpůsobení, nemusíte se obávat: na našich webových stránkách najdete různé návrhy které si můžete přizpůsobit podle svých představ, i když vždy můžete začít od nuly a nechat si je kompletně navrhnout. Lidé si více pamatují to, co nás zaujalo, takže pokud jste umělec, dlaždice s vašimi kresbami je originální a jiný způsob, jak ukázat světu své umění!

Můžete si je přizpůsobit tisíci způsoby, ať už fotografiemi, frázemi nebo dokonce texty, protože ve Wanapixu víme, že rozmanitost je kořením života. Navíc máme různé velikosti a tvary které vyhovují všem vkusům, nápadům a potřebám, takže si určitě najdete ten, který vám bude vyhovovat!

Co mohu dát na kachličky

Jednotlivé dlaždice jsou dalším dekorativním prvkem ve vaší domácnosti. Obsahují podpěrný stojantakže je můžete pohodlně umístit na stůl nebo do knihovny. Někteří lidé je také věší na zeď... možností je tolik! Existuje tolik možností! Zde jsou některé z těch, které mě napadají.

Personalizovaná kachlička s fotokoláží

Zkuste si ji přizpůsobit fotkou z vaší první dovolené s partnerem a přidejte větu, které rozumíte jen vy a váš partner. Nebo ho raději věnujete nejlepší babičce na světě a přidáte k němu fotografii své dcery. Pokud máte rodinný dům, například na vesnici, možná byste chtěli zavěsit dlaždici s personalizovaným rodinným erbem nebo svým příjmením. Co takhle personalizovat dlaždici s logem nebo informacemi o vaší společnosti? Jste-li například zubař, můžete jej umístit na recepci ordinace s vaším jménem, profesí a kontaktními údaji, abyste dodali místnosti profesionální nádech. A konečně, pokud si rádi čtete motivační fráze, když jdete ven nebo se vracíte domů, můžete si jednu z nich přizpůsobit a napsat na ni větu, kterou máte rádi nebo která vám dodá energii do nového dne. A pokud jste věřící, dlaždice s typickou větou "Bůh žehnej tomuto domu" a obrázkem vaší rodiny nikdy neuškodí!

Jistě jste již pochopili, že mít nebo darovat personalizovanou dlaždici je originální způsob, jak mít jiný fotorámeček, a díky jejímu materiálu je její rozlišení velmi živé a jasné. Nepochybně se jedná o fotorámeček, který nezůstane bez povšimnutí.

Jak čistit kachličky

Pokud jste se obávali, že čištění bude choulostivý předmět, můžete být v klidu. Čištění dlaždic nevyžaduje příliš mnoho úsilí. Čas od času ji můžete otřít vlhkým hadříkem abyste zachovali její živé barvy. To je vše!

A abychom nezapomněli: pro lepší uchování je důležité, aby byly dlaždice uloženy v interiéru.

Co myslíte, už jsme vás přesvědčili, abyste si pořídili některou z našich personalizovaných dlaždic? Doufáme, že ano!

Personalizovaná dlaždice s fotografií