Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Klíčenka s fotkou

Fotoklíčenky

Ve společnosti Wanapix jsme specialisté na výrobu přizpůsobených klíčenek s fotkou. Máme mnoho různých modelů přívěsků na klíče, takže si můžete vybrat ten, který se vám nejvíce líbí, a během několika minut si nakonfigurovat svůj přívěsek na klíče s fotografií, který můžete někomu darovat nebo si ji nechat pro sebe.

Máme tolik klíčenek, že bychom je mohli uspořádat podle tvaru nebo materiálu, protože máme všechny:

Klíčenky různých tvarů

 • Obdélníkové
 • Kulaté
 • Čtvercové
 • Ve tvaru srdce
 • Ve tvaru trička
 • Ve tvaru hvězdy
 • Další různé formy (otvírák, placatka, atd.)

Klíčenky z různých materiálů

 • Dřevěné
 • Akrylátové
 • Skleněné
 • Kožené
 • A další různorodé materiály
Klíčenka s vlastní fotkou

V tomto bodě bychom rádi věnovali pozornost přizpůsobené gravírované klíčenky. Místo tisku fotografie na klíčenku můžeme vyrýt texty nebo logo technikou diamantového hrotu nebo nejmodernějším laserovým gravírováním.

Nápady na návrh

Pokud jde o personalizaci přívěsku na klíče, můžete nahrát fotografii sebe, své rodiny, svého přítele nebo partnera atd. Nebo si můžete originální klíčenky s obrázkem svého oblíbeného koníčku.

Kromě přívěsků na klíče s osobními fotografiemi si nejčastěji kupujeme produkty s motivy Star Wars, Hry o trůny, s jednorožcem, barvami Real Madrid, hrou Clash Royale, filmem a knihami o Harrym Potterovi, Dragon Ballem nebo přívěsky na klíče s emoji. A mnoho dalších koníčků a zájmů, které můžete zachytit a vytvořit geekovské, fotbalové, zábavné nebo jiné možnosti.

Je také patrné, že uživatelé hodně přemýšlejí o příjemci. řívěsky na klíče pro páry nejsou stejné jako přívěsky na klíče pro učitele pokud chcete dát dárek učiteli. Existují také různé preference pro muže a ženy.

A jsou ideálním dárkem pro zvláštní příležitosti v roce, např. klíčenky ke Dni otců, ke Dni matek, k Valentýnu atd.. Důvodem je, že se jedná o velmi úsporný, originální a praktický dárek: přívěsky na klíče používá každý.

Přívěsek na klíče z přírodního dřeva s vyrytým jménem

Jak vyrobit přizpůsobené klíčenky

Objednání klíčenek je velmi snadné. Stačí si vybrat model, který se vám nejvíce líbí, kliknout na tlačítko Přizpůsobit a ocitnete se v našem online editoru, kam můžete nahrát své fotografie, texty, obrázky, fráze, jména, datum, návrh... cokoli chcete.

Už nemusíte pochybovat o tom jak vyrobit originální klíčenky protože personalizace vám umožní vytvořit libovolný design klíčenky podle vaší fantazie.

A přestože hodně mluvíme o konceptu "klíčenky s fotografií", můžete si vybrat i přizpůsobené klíčenky se jménem. To je také velmi populární, a kdo říká jméno, říká zvláštní datum nebo malou zprávu nebo frázi.

Levné přizpůsobené přívěsky na klíče

V našem obchodě nabízíme tzv. množstevní slevy. To znamená, že čím více kusů stejné klíčenky si objednáte, tím levnější bude každý kus. To je velkou výhodou pro ty, kdo hledají velké objednávky, které se mohou týkat reklamních přívěsků na klíče nebo dárků k událostem svatby a křtiny nebo k jakékoli jiné příležitosti, kdy potřebujete koupit personalizované přívěsky na klíče online.

Oboustranné přizpůsobené přívěsky na klíče

Většinu našich přívěsků na klíče lze personalizovat z obou stran, a to dvěma různými fotografiemi nebo vzory. Na jednu stranu tak můžete umístit fotografii a na druhou například citát nebo datum. Tyto oboustranné klíčenky jsou nejprodávanější v katalogu, a to právě díky možnosti vytvořit dva různé designy. Na individuální kartě každého držáku klíčů můžete zkontrolovat, zda jej lze personalizovat z obou stran.

Pokud zkrátka hledátehezké klíčenky, odpovědí na vaše hledání jsou přizpůsobitelné klíčenky.

Přizpůsobená kovová klíčenka s rodinnou fotkou

Kde požádat o personalizované klíčenky

Pokud jste sem přišli a hledáte obchod, kam poslat osobní klíčenky, jste na správném místě. Když se řekne personalizované klíčenky, vzpomeňte si na společnost Wanapix. Díky rozmanitosti různých modelů, materiálů, tvarů a velikostí, stejně jako ceně a pohodlnému použití online editoru si zde budete moci vytvořit vlastní přívěsek na klíče. Stačí si vybrat model, který vám vyhovuje, a uvidíte, jak si snadno a zábavně krok za krokem vyrobit přívěsky na klíče.

CómJak vyrobit dřevěné klíčenky se jmény

Ačkoli je většina našich přívěsků na klíče vyrobena z kovu a plastu, máme také modely vyrobené výhradně z přírodního dřeva. V našem online editoru můžete napsat požadované texty, takže si můžete vyrobit dřevěné klíčenky se jmény, daty nebo jakýmkoli vzkazem. Originální, úsporný a ekologický dárek.

Kde koupit klíčenky pro páry

Možná hledáte webové stránky, kde si můžete koupit klíčenky pro páry, tedy s vašimi fotografiemi jako milenců. V takovém případě je dobrým nápadem zakoupit dva přívěsky na klíče se stejnou fotografií páru, abyste oba vždy nosili svůj romantický přívěsek na klíče u sebe.

Skvělá věc na personalizaci je, že můžete vytvořit držáky klíčů s jakoukoli fotografií nebo designem, ať už jde o páry, matky, otce, přátele, děti, sestry, učitele? Je to na vás!

Klíčenka fotografický film

Často kladené otázky o našich personalizovaných klíčenkách

Z jakého materiálu si mohu vybrat osobní klíčenku?

V našem internetovém obchodě najdete klíčenky z mnoha různých materiálů. Nejtradičnější jsou kovové klíčenky (s potiskem fotografie i s gravírováním), akrylátové klíčenky a plastové klíčenky. Nedávno jsme přidali dřevěné přívěsky na klíče a průhledné akrylátové přívěsky na klíče. Existují také skleněné přívěsky na klíče a konečně přívěsky na klíče z kombinovaných materiálů, které jsou nejoriginálnější: přívěsek na klíče s fotografickým filmem a přívěsek na klíče s 18 stránkovým minialbem.

V jakých formách jsou k dispozici personalizované klíčenky?

Stejně jako existuje velké množství materiálů, existuje i mnoho různých tvarů. Z klasických tvarů: kulaté, čtvercové nebo obdélníkové klíčenky. K dalším originálnějším tvarům: klíčenky ve tvaru srdce, domečku, puzzle, šestiúhelníku nebo trička. Výše zmíněné klíčenky s fotografickým kotoučem a klíčenky s minialbem, kde více než tvar vyniká zvláštní povaha klíčenky. A jako třešnička na dortu jsou tu metakrylátové klíčenky se jménem, kde tvar klíčenky odpovídá tvaru vašeho jména, protože klíčenka je vyřezána podle písmen vašeho jména.

Jak se klíčenky personalizují?

Nejběžnější technikou je přímý tisk na povrch klíčenky. K tomu slouží stroj, který přenáší obrázek přímo na přívěsek na klíče, a výsledkem je personalizovaný přívěsek na klíče s původními barvami fotografie, s vysokým rozlišením a ostrostí. Na druhou stranu, pokud se rozhodnete pro gravírované klíčenky, v tomto případě se jedná o laserové gravírování, což je velmi pokročilá technika, která přenáší obrázek na klíčenku s velkou přesností.

Je stanovena minimální objednávka?

Jednou z našich předností je, že u personalizovaných přívěsků na klíče nevyžadujeme minimální množství objednávky. Pokud si přejete, můžete si koupit jen jednu jednotku. Jiné internetové obchody vyžadují, abyste si koupili 25 kusů, 100 kusů..., abyste mohli dokončit objednávku. U nás si můžete koupit 1 kus, ale pokud potřebujete větší množství, máme množstevní slevy, takže čím více stejných kusů si koupíte, tím méně bude stát každý přívěsek na klíče.