Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Klíčenka arylátová ve tvaru srdce s vlastním potiskem

klíčenka
177
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 5 hodinami 11 min.

Tvar
Podrobnosti
  • Rozměry: 6,5 cm (šířka) x 6 cm (výška) x 0,5 cm (tloušťka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Ploché klíčenky různých tvarů.
  • Materiál: průhledný akrylát.
  • Možné personalizovat na jedné straně.
  • Součástí je otočná karabinka na zavěšení.
  • ID: #16089
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované průhledné akrylátové přívěsky na klíče

Naše personalizované akrylátové klíčenky jsou detailem, který nikdy nezůstane bez povšimnutí. Pokud si rádi potrpíte na drobnosti, je pro vás tento akrylátový přívěsek na klíče s různými tvary ideálním doplňkem.

Akrylát přívěsku na klíče je průhledný, což dává designu vyniknout ideálním způsobem. Na průhledný metakrylát můžete vytisknout design, který si vyberete z naší nabídky, nebo si vytvořit vlastní design a vytvořit tak jedinečný kousek.

Klíčenka má kroužek na klíče, ale také malou karabinku, na kterou je můžeme snadno zavěsit, abychom je neztratili, když jdeme ven.

Přizpůsobte si dokonalý přívěsek na klíče

V této kategorii najdete spoustu návrhů, které jste vymysleli vy a pro vás. Pokud nemáte příliš velkou fantazii a chtěli byste, abychom vám pomohli navrhnout originální a vtipný přívěsek na klíčenebo dokonce nenápadný a sofistikovaný, jste na správném místě. Tyto návrhy můžete snadno a rychle upravit pomocí našeho editoru. Můžete měnit názvy, upravovat fráze, přidávat text, nahrávat obrázky nebo fotografie. Vše potřebné na několik kliknutí.

Pokud jste trochu náročnější a chcete jedinečný a neopakovatelný design, můžete si takévytvořit průhlednou akrylovou klíčenku od začátku. Můžete nahrát vámi vytvořený design, přidat fotografie, požadovaný text a vytvořit jedinečnou klíčenku na světě. Od nynějška bude jistě vaší oblíbenou klíčenkou.

Personalizované průhledné klíčenky z akrylátu

Věnujte personalizovanou akrylovou klíčenku jako dárek ke svatbě, křtu nebo svatému přijímání

Myslíme si, že je nezbytné mít dárek pro naše hosty. Chceme, aby ten den byl dokonalý, a hodiny a hodiny přemýšlíme o ideálním dárku, který bychom mohli dát a poděkovat našim hostům za to, že se s láskou zúčastnili našeho výjimečného dne. Bezpochyby to není snadný úkol a jednou z možností, která se nám zdá být ideální, jsou personalizované průhledné metakrylátové klíčenky.

Každému hostu můžete věnovat personalizovaný přívěsek na klíče a zavěsit je na nástěnku, aby si každý po příchodu na akci mohl vzít svůj, nebo je můžete dát přímo na talíře jednotlivých hostů, aby věděli, které je jejich místo, a aby obdrželi detail navržený pro každého z nich. Jsme si jisti, že se všem bude líbit a nezůstane bez povšimnutí.

Stačí jen popustit uzdu své kreativitě a přizpůsobit si ho tak, aby byl dokonalým dárkem pro danou příležitost.