Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Fotomagnetky

Jak vyrobit přizpůsobené fotomagnetky

Kdo nemá ledničku plnou magnetek? Nikdo? Není divu! Jsou totiž velmi praktické pro vyvěšování seznamů nebo úkolů, na které nesmíme zapomenout. Objevte nyní naše přizpůsobené magnety levný a originální produkt, který můžete umístit na lednici, ledničku nebo jakýkoli kovový povrch.

Přizpůsobené magnetky na ledničku se obvykle objednávají s rodinnými fotografiemi. Je to způsob, jak mít oblíbené fotografie vždy po ruce, ale lze je použít i jako prostředek k zadávání úkolů. Sestavte si rozvrh s dny v týdnu a úkoly, které je třeba splnit. Pak už jen vyrobte fotomagnetku pro každého člena rodiny. Tímto způsobem si můžete rozdělit domácí práce různě a zjistit, za co bude každý z nich zodpovědný.

Dalším způsobem, jak si přizpůsobit magnetky na lednici eje vytvoření personalizovaných kalendářů. Jsou velmi užitečné, protože máte na první pohled přehled o všech měsících v roce. Máme také širokou škálu velikostí a tvarů, takže si můžete pořídit jedinečný model.

Jaké jsou vlastnosti magnetů?

Při rozhodování, který z nich je pro vás nejvhodnější, můžete vybírat z široké nabídky pružných a pevných magnetů. Můžete si také vybrat z různých tvarů a velikostí: kulaté, oválné, obdélníkové nebo čtvercové. Personalizace začíná od okamžiku, kdy si vyberete model, až po zahájení navrhování. Vše podle vašich představ.

Uplatní se v každé domácnosti, ale jsou také voleny jako merchandisingové dárky pro firmy nebo události: personalizované magnetky na svatby, personalizované magnetky na křtiny… Jsou ekonomickým dárkem pro vaše hosty. Na každý z nich můžete umístit obrázek podle příležitosti, data události nebo jména protagonistů.

Projděte si naši sekci a najděte tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Pokud si chcete objednat větší množství, máme množstevní slevy, takže si můžete koupit levné personalizované magnety. Pokud jste nevěděli, kde koupit magnety, jste na správném místě.